Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

odwołany lot przez Ryanair

Może ktoś coś? Odwołano mi lot z Szyman do Londyn-Stanset. Siedzieliśmy na lotnisku przez ponad 7 godzin. Poinformowano nas , że to z powodu pogody. Jak mogę odzyskać koszt za bilety? informuję,że wniosek juz złożyłam i napisali mi że zwrócą mi tylko za rezerwację, a nie cały koszt biletów. To są jakieś kpiny. to nawet nie jest 30 % kwoty za bilety! Co moge zrobić zeby odzyskac pełny zwrot za bilety. napisałam rowniez o zwrot poniesionych kosztów to odpisali mi że to nie z ich winy i mam sie ,,wypchać,, :( Może ktoś miał podobną sytuację???

25/06/2019 09:41,  
<>

gość_93745 - Profil
gość_93745

gość_bb604 - Profil
gość_bb604

Moj lot kiedys byl opozniony o 2:15. Napisalem do nich na live czata ze skarga i ze nalezaly mi sie vouchery na jedzenie i drinki za opoznienie. Bez zadnego problem konsulatant od razu poprosil mnie o wypelnienie wniosku i dolaczenie rachunkow. Nie wiem czemu ludzie tak jecza na Ryanaira. Korzystalem z ich uslug blisko 100 razy, ani razu moj lot nie byl odwolany, parenascie razy opozniony kilkanascie minut. Ten jeden raz byl wiecej niz 2h. Latalem innymi liniami i duzo czesciej mialem opoznienia. Moim zdaniem 'value for money' jest bardzo dobre, do tego lata do takich miejsc gdzie nikt inny nie chce. A nie kazdy mieszka w Warszawie czy Krakowie. A majac lokalne lotnisko doslownie 10 minut od mieszkania, nie widze powodu by telepac sie 4h do stolicy.
27/06/2019 17:46  

gość_61c4a - Profil
gość_61c4a

jakas bzdura. wejdz na live chata Ryanair napisz wszytko I za 3 dni dostaniesz kase o ilenie wykorzystalas biletu .
25/06/2019 15:15  

gość_e5ce9 - Profil
gość_e5ce9

Napisać skargę do ULC. A na drugi raz zastanowić się, czy warto korzystać z uslug Ryanair jednej z najgorszych linii lotniczej.
25/06/2019 12:30  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: