odwołany lot przez Ryanair

Może ktoś coś? Odwołano mi lot z Szyman do Londyn-Stanset. Siedzieliśmy na lotnisku przez ponad 7 godzin. Poinformowano nas , że to z powodu pogody. Jak mogę odzyskać koszt za bilety? informuję,że wniosek juz złożyłam i napisali mi że zwrócą mi tylko za rezerwację, a nie cały koszt biletów. To są jakieś kpiny. to nawet nie jest 30 % kwoty za bilety! Co moge zrobić zeby odzyskac pełny zwrot za bilety. napisałam rowniez o zwrot poniesionych kosztów to odpisali mi że to nie z ich winy i mam sie ,,wypchać,, :( Może ktoś miał podobną sytuację???
25/06/2019 09:41  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_d9f2a 2019-09-07 13:40   
gość_d9f2a - Profil gość_d9f2a
KOPP nie ma od 1 kwietnia br. a wielu o tym nie wie.
gość_bb604 2019-06-27 17:46   
gość_bb604 - Profil gość_bb604
Moj lot kiedys byl opozniony o 2:15. Napisalem do nich na live czata ze skarga i ze nalezaly mi sie vouchery na jedzenie i drinki za opoznienie. Bez zadnego problem konsulatant od razu poprosil mnie o wypelnienie wniosku i dolaczenie rachunkow. Nie wiem czemu ludzie tak jecza na Ryanaira. Korzystalem z ich uslug blisko 100 razy, ani razu moj lot nie byl odwolany, parenascie razy opozniony kilkanascie minut. Ten jeden raz byl wiecej niz 2h. Latalem innymi liniami i duzo czesciej mialem opoznienia. Moim zdaniem 'value for money' jest bardzo dobre, do tego lata do takich miejsc gdzie nikt inny nie chce. A nie kazdy mieszka w Warszawie czy Krakowie. A majac lokalne lotnisko doslownie 10 minut od mieszkania, nie widze powodu by telepac sie 4h do stolicy.
gość_61c4a 2019-06-25 15:15   
gość_61c4a - Profil gość_61c4a
jakas bzdura. wejdz na live chata Ryanair napisz wszytko I za 3 dni dostaniesz kase o ilenie wykorzystalas biletu .
gość_e5ce9 2019-06-25 12:30   
gość_e5ce9 - Profil gość_e5ce9
Napisać skargę do ULC. A na drugi raz zastanowić się, czy warto korzystać z uslug Ryanair jednej z najgorszych linii lotniczej.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy