Air France do Nicei, Marsylii, Barcelony

Hello, planuję wybrać się w pierwszej połowie lipca do Nicei, Marsylii lub Barcelony z przelotem przez CDG ( 14 lipca, bo są super ognie sztuczne wieczorem pod Wieżą Eiffla ). Chciałem zauważyć, iż na stronie Air France cena biletu do Nicei i Barcelony jest w miarę podobna ( ok.1050 zł, wg mnie bardzo dużo ), a do Marsylii ( ok.1400 zł - jeszcze lepiej ). Doradźcie mi czy warto poczekać na jakąś promocję w czerwcu, czy już teraz wykupić bilet. Aha i darujcie sobie głupie komentarze bardzo proszę.......
28/05/2008 18:06  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2008-05-30 10:36   
humbak - Profil humbak
hamburg: Albo sie spotkac na lotnisku w czasie przesiadki. hihihih A wiperek to takze widze, ze wpisal Barcelone, choc tam za bardzo kraina francuska juz nie dociera. Tez sa soldes? A do Barcelony to przeciez masz cala mase polaczen!
cezary 2008-05-29 22:31   
cezary - Profil cezary
wiperek: marudzisz z tymi voucherami ! Na litość boską nie licz na tanie loty od połowy czerwca do połowy września oraz w okolicach świat !!!
aynis 2008-05-29 22:30   
aynis - Profil aynis
wiperek: Norwegian to DY - jak używamy skrótów to poprawnie :)
wiperek 2008-05-29 22:28   
wiperek - Profil wiperek
marian : bilet NO z WAW na ORY kosztuje więcej na lipiec niż przelot LOTem czy AF, hehe. Poza tym aby skorzystać z moich voucherów muszę podróż rozpocząć w Polsce. W przyszłym tygodniu jak coś wymyślę to napisze Wam....
marian 2008-05-29 21:47   
marian - Profil marian
wiperek: mozesz jeszcze z WAW do ORY lecieć norwegianem, a pozniej AF do NCE, mozliwości od groma :) a co do ceny w lipcu to chyba nie ma co się oszukiwać. NCE to nie jest miejscowośc typu "in the middle of nowhere" tylko na maxa popularny kurort wypoczynkowy ... pzdr.
cezary 2008-05-29 20:21   
cezary - Profil cezary
wiperek: 2000 za WAW-Nicea to cena zdecydowanie wygórowana. Ja kupiłem za 668 zł ale na wrzesień. Tak wysoka cena zapewne wynika z dużego obłożenia a na tej trasie LOT lata E175/E170/ a czasem nawet E145.
wiperek 2008-05-29 20:04   
wiperek - Profil wiperek
hamburg : w 100% się z Tobą zgadzam.
Marian : ok sprawdzę, chociaż już to robiłem i dość wysokie ceny ma EZY bo np. lot z CDG do NCE koło 90 euro w jedną stronę na lipiec.
hamburg 2008-05-29 18:15   
hamburg - Profil hamburg
ale przeciesz te loty nie sluza do tego aby sie chwalic ile sie razy latalo czy jest sie tym guru czy nie....(przynajmiej ja tak uwazam) mysle ze wpisanie swojich lotow ma zalete ze inny moga sie cos spytac dotyczace jakies kraju (gdzie ta osoba bedzie leciec) lub pytanie o jakas linii lotniczej :-)
humbak 2008-05-29 10:23   
humbak - Profil humbak
wiperek: EZY lata z troszke wiecej miejsc niz tylko Luton. :o)
marian 2008-05-29 01:22   
marian - Profil marian
wiperek: pisząc o easy miałem na myśli lot do NCE z CDG lub ORY a nie jakieś Luton :) a do Paryża możesz lecieć AF i wykorzystać swoje vouchery.
wiperek 2008-05-29 00:54   
wiperek - Profil wiperek
marian : nigdy nie leciałem easyjetem, poza tym piszę po raz któryś, że w AF mam vouchery do wykorzystania. A średnio uśmiecha mi się lot przez Luton. Dwa lata temu leciałem z WAW przez Luton do RAK ( musiałem noc spędzić na lotnisku, porażka ).
humbak 2008-05-29 00:04   
humbak - Profil humbak
wiperek: To, ze LOT ma bilety za 2000 zl to nie oznaka, ze sa "debilami", jak raczyles uznac, tylko, ze takim powodzeniem sie cieszy i tansze bilety sa juz wykupione.
marian 2008-05-29 00:00   
marian - Profil marian
a easyjet'a sprawdzałes?
wiperek 2008-05-28 23:54   
wiperek - Profil wiperek
patrzyłem na stronie tgv bo już nie raz jechałem z Gare de lyon do Avignonu m.in. Są bilety za 22 euro na 15 lipca rano. Ale muszę jeszcze trochę pokombinować jak to zrobię wszystko. LOTem cena na lipiec to Nicei to ok.2000 zł ( DEBILE ! ) więc podziękuję. Koniecznie chce wykorzystać moje vouchery.. pozdrawiam.
mrader 2008-05-28 22:57   
mrader - Profil mrader
...nie wiem ,nie znam się...:x
miras 2008-05-28 22:37   
miras - Profil miras
Czy na tym forum chodzi o to kto gdzie i ile razy lecial? Bo jak na razie rozmowa sie do tego sprawdza. Gratuluje wszystkim udanych podróży.
4tech 2008-05-28 22:35   
4tech - Profil 4tech
wiperek:pytanko techniczne...jak przekraczales granice Egipsko-Izraelska?? indywidualnie czy z wycieczka?? i czy masz wbite w pass wize Egipska lub Izraelska??
humbak 2008-05-28 22:30   
humbak - Profil humbak
cezary: Jesli jest miedzyladowanie, to sie wpisuje osobno i juz. To tak jakbym wpisal swoje FRance z WRO do WRO, bo w koncu startuje i laduje ostatecznie we WRO. :o)
cezary 2008-05-28 22:22   
cezary - Profil cezary
stenus: zlituj się ! Wiadomo że ze Szczecina do London Heathrow Terminal 1 lata wyłącznie LOT z przesiadką w Warszawie.
Nie wpiszę i już !

P.S. Nie zależy mi żeby być tutejszym guru.
A swoja drogą głównie dla polskich marynarzy był chyba we wczesnych latach 80-tych taki LOT WAW-SZZ-LHR. Tylko z międzylądowaniem dla zabrania pasażerów a nie z przesiadką.
humbak 2008-05-28 22:04   
humbak - Profil humbak
cezary: I wlasnie jakbys mial wszystkie powpisywane (z pzresiadkami jak hamburg mowi wpisywanymi), to bylbys tutejszym guru, i wiele osob by sobie ogladalo Twoja liste. A popraw jeszcze te SZZ-LHR, bo pzreciez niz tackiego nie lata. Jak masz SZZ z pzresiadka w WAW do LHR, to wpisujesz dwa osobne resjy jeden za drugim.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy