Norwegian też zmienił godzinę odlotu,ale...

Ostatnio pisałem,ze wizz air zmienił godzinę wylotu z Katowic do Skavsta o blisko 12 godz : z 9:45 na 19:30. Wiem już,że z przekazaniem mi tej informacji (dowiedziałem się tego przypadkowo-z ich strony-przeglądając odloty) mają czas do 14 dni przed odlotem. Jednak Norwegian,którymi to liniami lecę ponad tydzień później-z Arlandy do Krakowa, już przekazały mi informację mailowo,a zmienili odlot zaledwie o 20 min.Lecę w lipcu. Pozostawiam to bez komentarza...
24/05/2008 09:45  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
aynis 2008-05-30 13:53   
aynis - Profil aynis
Norwegian oferuje loty z przesiadka z Warszawy do portu lotniczego Lulea (LLA).
humbak 2008-05-30 10:46   
humbak - Profil humbak
amused: Informuje Cie, ze WizzAir mnie poinformowal pare dni temu o tym, ze zmienili o 20 min odlot mojego rejsu, do ktorego mam jeszcze dluzej niz 14 dni, wiec nie stawialbym tezy, ze WizzAir ma zla komunikacje z klientami, tylko sparwdzilbym, czy wina nie lezy po Twojej stronie.
hamburg 2008-05-24 13:17   
hamburg - Profil hamburg
amused: Nie ma za co. Trzeba tylko na to zwrocic uwage ze czytelnicy portalu to nie tylko forumowicze a tez osoby ktozy nie znaja sie tak na lotnictwie....a dla nich nowe informacje trzeba podac jasno gdyz moga nie zrozumiec co to ,,FR´´ czy ,,KTW´´. Chyba o to chodzi.
amused 2008-05-24 13:13   
amused - Profil amused
hamburg : dziękuję za informację,choć przyznam,że to dość dziwne :)
hamburg 2008-05-24 12:56   
hamburg - Profil hamburg
amused: Pewnie chodzilo o to ze otworzyles nowy watek....a w nowym watku/nowej informacji nie wolno uzywac skrotow lini lotniczych lub lotnisk......jak komentujesz ,,informacje´´ jest to juz dozwolone :-)
amused 2008-05-24 12:54   
amused - Profil amused
Nieco zboczę z tematu,ale chciałbym zapytać jak to jest,że Szanowny Administrator kasował moje posty,gdy posługiwałem się skrótami linii i lotnisk i odwoływał mnie do regulaminu forum.Inni,jak widzę, używają skrótów do woli i nic się nie dzieje...
hamburg 2008-05-24 12:52   
hamburg - Profil hamburg
No a laternatywa nie jest np. leciec z KTW lub KRK do ARN via WAW? (Tak przykladowa) Dla mnie by byla. Dobra zbaczamy z tematu :-) Zycze jednak powodzenia i milych lotow i oczywiscie milych wrazen w Stockholmie :-)
amused 2008-05-24 12:51   
amused - Profil amused
HAMBURG : Napisałem,że definicja słownikowa podaje,że są 2 alternatywy. Nic więcej.Tak też było w moim przypadku. To tyle.
amused 2008-05-24 12:49   
amused - Profil amused
HAMBURG : Napisałem,że definicja słownikowa podaje,że są 2 alternatywy. Nic więcej.Tak też było w moim przypadku. To tyle.
hamburg 2008-05-24 12:20   
hamburg - Profil hamburg
I o Brussel Airlines i BA zapomnialem :-) Czili do wyboru do koloru :-)
hamburg 2008-05-24 12:18   
hamburg - Profil hamburg
amused: Jakto dwie? Jest jeszcze LO, LH, SK, OK. Tez mozna leciec.
amused 2008-05-24 12:07   
amused - Profil amused
hamuburg : w tym przypadku, zresztą tak,jak jest to ujęte w definicji, alternatywy, były i są tylko dwie.
hamburg 2008-05-24 12:03   
hamburg - Profil hamburg
amused: No ale informuje....no przeciesz mowie ze w ostatnim tygodniu W6 zaraz mie o swoich zmianach poinformowal....spojsz na ta sprawe bardziej obiektywnie. I nie denerwuj sie ze zaraz cie nie poinformowano. Moze gdzies jakis blad w systemie lub priorytet maja wczesniesze loty.....moga byc rozne przyczyny. Najlepiej zadzwon do call-center i sie zapytaj czemu nie zostales poinformowany (jezeli jest to konieczne bo chcesz np. zrezygnowac z lotu lub zmienic na inny dzien) Ale nie tylko W6 i DY lataja do Szwecji :-) Wiec jest bardzo duzo alternatyw :-)
amused 2008-05-24 11:55   
amused - Profil amused
hamburg : czy gdzieś napisałem,że mi nie pasuje ta linia?Po prostu stwierdziłem fakt różnego podejścia do informowania pasażerów o zmianach. Poza tym, czasami niepasująca linia może być jedyną alternatywą w danym dniu. Być może ta bardziej pasująca ma mniej dogodną godzinę przylotu ?
hamburg 2008-05-24 11:37   
hamburg - Profil hamburg
amused: No to czemu lecisz W6 jak ci nie pasuje ta linia? Nie rozumiem....jezeli mi jakas linia nie odpowiada nie rezerwuje u nich biletow i tyle.
amused 2008-05-24 11:31   
amused - Profil amused
Miras : nie kwestionuję tego,że mają jeszcze czas na poinformowanie mnie o zmianach,jednak sygnalizuję różnicę w podejściu obu przewoźników do tej kwestii. Polecam przeczytanie mojej informacji ze zrozumieniem.Ja OWP zrozumiałem i przyjąłem o wiadomości i niczego nie kwestionuję, jak napisałem.

Hamburg : tak,mój e-mail od lat jest ten sam,a moje konto w wizz air nie było zmieniane i dostaję wszelkie informacje od nich. Poza tą najistotniejszą.
hamburg 2008-05-24 10:03   
hamburg - Profil hamburg
amused: A czy poprawnie podales twoj email....lub moze wiadmosc od W6...twoja skrzynka potraktowala jakos ,,spam´´??? W ostatnim tygodniu W6 zmienil dni lotow do na trasie GDN-TKU.....dostalem emaila ze uprzejmie mie informuja ze dni sie zmienily...i pytaja sie czy nowymi dniami na mojej rezerwacji sie zgadzam. Wiec jak widac W6 informuje swoich pasazerow. Nie wiem czemu ci nic przyslali.....
miras 2008-05-24 09:57   
miras - Profil miras
amused: nie musiałbyś dowiadywać się przypadkowo o pewnych sprawach związanych z lotem, gdybyś w czasie rezerwacji PRZECZYTAŁ ze zrozumieniem, albo w ogóle przeczytał Ogólne Warunki Przewozu, a nie tylko zaznaczył odpowiedni kwadracik. :)
amused 2008-05-24 09:48   
amused - Profil amused
Ostatnio pisałem,ze wizz air zmienił godzinę wylotu z Katowic do Skavsta o blisko 12 godz : z 9:45 na 19:30. Wiem już,że z przekazaniem mi tej informacji (dowiedziałem się tego przypadkowo-z ich strony-przeglądając odloty) mają czas do 14 dni przed odlotem. Jednak Norwegian,którymi to liniami lecę ponad tydzień później-z Arlandy do Krakowa, już przekazały mi informację mailowo,a zmienili odlot zaledwie o 20 min.Lecę w lipcu. Pozostawiam to bez komentarza...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy