Zmiana rozkładu w Wizz Air

W ub. tygodniu zarezerwowałem lot z Katowic do Sztokholmu-Skavsta za pośrednictwem Wizz Air. Wybrałem ich ze względu na godzinę odlotu : 9:45 i to,że w Sztokholmie muszę być nie później, niż o 16:00. Dziś patrzę na rozkład lotów,a tu niespodzianka : lot do Sztokholmu w lipcu oczywiście się odbędzie z tym,że nie o 9:45,a o 19:30,co w żaden sposób mi nie pasuje i będę musiał zmienić na Norwegian lub Wizz,ale dzień wcześniej,co oczywiście pociągnie za sobą koszt za dodatkową dobę w hotelu. Nikt z Wizz oczywiście mnie nie poinformował o zmianie i podejrzewam,że być może w ogóle bym się nie dowiedział aż na parę dni przed odlotem, o ile w ogóle. Czy ktoś z Was przerabiał z nimi podobną sytuację ? Czy możłiwe jest w związku z tym anulowanie lotu i pełny zwrot kosztu biletu lub bezpłatna zmiana na inny dzień? Przyznam,że to,co zaprezentowali to zwykłe dziadostwo.
19/05/2008 20:47  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
madzik 2008-05-21 23:19   
madzik - Profil madzik
amused zgodnie z OWP 15.1.2 wysla Ci maila...
hamburg 2008-05-19 22:49   
hamburg - Profil hamburg
amused: A jak niechcesz do nich zdwonic to poczekaj jeszcze pare dni i powinni ci przyslac emaila lub zadzwonic.....tak przynajmiej bylo u mnie. Zauwazylem w internecie zmiany juz wczesniej....a telefon i mail przyszedl dopiero po tygodniu. Jezeli twoj lot bedzie dopeiro w lipcu to oczywiscie do ciebie nie zadzwonia jako pierwszego.....najpierw wczesniesze terminy maja priorytet.
humbak 2008-05-19 21:11   
humbak - Profil humbak
amused: linia poinformuje Cie o zmianach najpozniej na 14 dni przed podroza, bo na to zezwala im prawo unijne. Mozesz do nich zadzwnonic i zmienic bezplatnie rezerwacje, lub dostac pelen zwrot pieniedzy.
szot 2008-05-19 21:01   
szot - Profil szot
amused: może i dziadostwo z ich strony, ale tak jest w liniach, że zastrzegają sobie prawo do zmiany w rozkładzie lotów i z reguły informują pasażera na kilka dni przed odlotem...
amused 2008-05-19 20:51   
amused - Profil amused
W ub. tygodniu zarezerwowałem lot z Katowic do Sztokholmu-Skavsta za pośrednictwem Wizz Air. Wybrałem ich ze względu na godzinę odlotu : 9:45 i to,że w Sztokholmie muszę być nie później, niż o 16:00. Dziś patrzę na rozkład lotów,a tu niespodzianka : lot do Sztokholmu w lipcu oczywiście się odbędzie z tym,że nie o 9:45,a o 19:30,co w żaden sposób mi nie pasuje i będę musiał zmienić na Norwegian lub Wizz,ale dzień wcześniej,co oczywiście pociągnie za sobą koszt za dodatkową dobę w hotelu. Nikt z Wizz oczywiście mnie nie poinformował o zmianie i podejrzewam,że być może w ogóle bym się nie dowiedział aż na parę dni przed odlotem, o ile w ogóle. Czy ktoś z Was przerabiał z nimi podobną sytuację ? Czy możłiwe jest w związku z tym anulowanie lotu i pełny zwrot kosztu biletu lub bezpłatna zmiana na inny dzień? Przyznam,że to,co zaprezentowali to zwykłe dziadostwo.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy