Kraków - Moskwa z Aeroflotem?

Jak podaje krakowska GW: Rosjanie polecą do Krakowa, a krakowianie do Moskwy. Czym? Samolotami rosyjskiego Aeroflotu, który... wykorzystał niezdecydowanie władz LOT-u. - Uruchomimy regularne loty Moskwa - Kraków jeszcze w tym roku - deklarują przedstawiciele rosyjskiej linii lotniczej Aeroflot-Nord, spółki córki narodowego przewoźnika Rosji, jednego z potentatów na lotniczym rynku w północno-zachodniej części Federacji Rosyjskiej. Tym samym opisywane przez nas wielokrotnie negocjacyjne męczarnie między Polską a Rosją dobiegają końca. Jeśli szybko uda się podpisać umowy, do Moskwy za kilkaset złotych polecimy już w listopadzie. reszta w GW !
15/05/2008 08:57  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
szot 2008-05-16 09:51   
szot - Profil szot
a co do tematu to mam nadzieję, że nogobogaccy za wschodniego frontu będą przylatywać do KRK, obojętnie czy Aerozłomem, LOTozłomem, Centrozłomem czy na miotle i będą zadowalać prezesa kurnika opłatami lotniskowymi i wydawali nowobogacką kasę w KRK
szot 2008-05-16 09:48   
szot - Profil szot
swoją drogą, LOT w tym magazynie tak manipuluje że szok!!!
szot 2008-05-16 09:47   
szot - Profil szot
disorder: jedyne tanie linie lotnicze w Polsce (jak to ostatnio zauważyłem w magazynie pokładowym LOTu odnośnie Centralwings)
disorder 2008-05-15 15:55   
disorder - Profil disorder
A jak się mają do tego umowy bilateralne pomiędzy naszymi krajami, które wyznaczają po jednym przewoźniku z każdego kraju do obsługi tego połączenia. Aeroflot Nord sam z siebie nie może latać na tej trasie, bo nikt z Polski zdaje się na niej nie lata. Pewnie LOT wyznaczy swoją spółkę-córkę, czyli może wkrótce i Najlepsze Polskie Tanie Linie Lotnicze polecą do Moskwy.
gufi_gda 2008-05-15 10:57   
gufi_gda - Profil gufi_gda
Pewnie że trasa będzie miała obłożenie, wystarczy przejść się po Krakowie cz Zakopcu i zobaczyś ile rosyjskich turystów się kręci. A jeżeli chodzi o stanowisko LOT w tej sprawie,to jest jak zwykle - prawie zawsze klapa.
hamburg 2008-05-15 10:52   
hamburg - Profil hamburg
Bo oni powinni w LOcie zaczac powli myslec rationalnie. Oni wyszli ze jest kupa Warszawjakow ktore beda sie rzucac na te bilety i tylko oni. A przeciesz taki samolot trzeba zapelnic z pasazerami z calej Europy....no i tego sa potzrbne odpowjednie doloty....a nie ze jak w mojim wypadku (z HAM) bym musial czekac 6h w WAW. No kto by na to sie zgodzil? Mysle ze z innimi miastami podobnie wyglada. No a po drugie te glupie sloty.....w srodku w nocy sie przylatuje do PEK. Zenada./ no dobra aby bylo na temat.....zgodze sie z przedmowcami :-) Jakos innym sie oplaca.....a jak by LOT tak zrobil baze w KRK to i by tez sie siatka krajowa troche rozwinela i LOT byl sciagnal tez sobie pasazerow do KRK. Ale nie....koncetruje sie na WAWie...
miras 2008-05-15 09:58   
miras - Profil miras
Wożenie powietrza też ma swoje plusy. ;] Lżejszy samolot mniej paliwa spali, ale chyba nie o to chodzi w tym biznesie. Myślę, że zainteresowanie Krakowem i podhalem, przez rosyjskich turystów jest b. duże. A trasa KRK - Moskaw będzie cieszyła się wielkim zainteresowaniem. W zeszłym roku jak leciałem z KRK do Rimini, 1/4 pasażerów stanowili rosyjscy turyści. Skro lecieli z KRK do Rimini, to wcześniej musieli czymś przybyć do KRK.
pikus 2008-05-15 09:39   
pikus - Profil pikus
LF jest zenujacay poza okresem olimpiadowym
miras 2008-05-15 09:23   
miras - Profil miras
Przecież LOT woli wozić powietrze do Pekinu, zamiast wyciągnąć kasę od nowobogadzkich Rosjan. Czy wie ktoś jak w chwili obecnej wygląda LF na trasie do Pekinu?
miras 2008-05-15 09:19   
miras - Profil miras
LOT, nie pozwolił aby na tej trasie zarobiło C0, to teraz, jak wynika z artykułu na trasie tej zarobi tylko Aeroflot-Nord, gdyż tylko oni będą latać. I wychodzi jak zwykle, wszystkim będzie się opłacało latanie tylko nie naszym przewoźnikom (LO i C0).
szot 2008-05-15 09:14   
szot - Profil szot
No proszę, i wykorzystali niezdecydowanie niedecydowanego LOTu i dobrze, widać nasz LOT powinien latać tylko na kilku trasach a resztę pozamykać z wywieszką "Przepraszamy, nie operujemy na tej trasie z powodu nieopłacalności wg. naszych obliczeń. Zaprazamy na pokłady konkrencyjnych linii"
pablo 2008-05-15 08:58   
pablo - Profil pablo
Jak podaje krakowska GW: Rosjanie polecą do Krakowa, a krakowianie do Moskwy. Czym? Samolotami rosyjskiego Aeroflotu, który... wykorzystał niezdecydowanie władz LOT-u.
- Uruchomimy regularne loty Moskwa - Kraków jeszcze w tym roku - deklarują przedstawiciele rosyjskiej linii lotniczej Aeroflot-Nord, spółki córki narodowego przewoźnika Rosji, jednego z potentatów na lotniczym rynku w północno-zachodniej części Federacji Rosyjskiej. Tym samym opisywane przez nas wielokrotnie negocjacyjne męczarnie między Polską a Rosją dobiegają końca. Jeśli szybko uda się podpisać umowy, do Moskwy za kilkaset złotych polecimy już w listopadzie. reszta w GW !
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy