Możliwość dodawania lotnisk i linii

Dodałem możliwość dodawania brakujących linii i lotnisk, których brakuje w KALENDARZU LOTÓW. Teraz każda brakująca linia i lotnisko będzie mogło być w miarę szybko dodane. Ze względu na fakt, że te informacje muszą być sprawdzone przez moderatora, akceptacja może zająć kilka godzin. Mam nadzieję, że ta funkcja ułatwi Wam kompletowanie WSZYSTKICH odbytych rejsów;-) Pozdrawiam.
12/05/2008 00:00  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
cezary 2008-05-12 16:51   
cezary - Profil cezary
pasazer: nie mam siły ani ochoty z Toba dyskutować. I więcej na Twoje bzdurne zaczepki nie bedę więcej odpowiadał.
cezary 2008-05-12 16:44   
cezary - Profil cezary
pasazer: mam prośbę. Łaskawie odpimpaj się ode mnie. Kilka dni temu poprosiłem o dodanie lotniska Astypalaia bo nie było na liście i tylko tyle napisałem poniżej. A nie że jak byłeś łaskawie wykrzyczeć dużymi literami "WYŁACZNIE.." .
cezary 2008-05-12 16:35   
cezary - Profil cezary
Bardzo dobrze. To chyba trochę za moją sprawą i prośbą bo brakowało mi na liście lotniska Asypalaia JTY. To lotnisko jest na moim zdjęciu. Wyspa liczy 1113 mieszkańców (jeden tysiąc sto trzynaście) a ma w letnim rozkładzie Olympic Airlines tygodniowo 5 połaczeń z Atenami i 3 z Leros, Kos i Rhodos.
hamburg 2008-05-12 10:11   
hamburg - Profil hamburg
Imajchrowski: Zwjedzam swiat :-) Potrafie po prostu oszczedzac :-)))) No i latam czesto LCC....poza tym pracuje po szkole....i ze jestem jeszcze uczniem mieszkam u rodzicow wiec nie mam takich kosztow na zycie :-)
lmajchrowski 2008-05-12 03:02   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
Hamburg: mam pytanie co ty robisz ze tyle latasz?? ja tyle latam ale na VATSIM :)
lmajchrowski 2008-05-12 02:43   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
oj jak bardzo zdziwiony jestem ze to juz dziala u mnie:)
admin 2008-05-12 01:01   
admin - Profil admin
lmajchrowski: alez dodales lot: 2007-09-12 lmajchrowski LH KRK ORD
lmajchrowski 2008-05-12 00:47   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
Nie wiem czemu wlasnie teraz dodawalem lot ktory odbylem we wrzesniu zeszlego roku z krk do ord z LH oczywiscie wszystko wypelnilem poprawnie dalem przycisk dodaj lot pojawila sie czerwona informacja ze lot zostal prawidlowo dodany a w moich lotach i tak nic nie widze co moze byc nie tak ??
admin 2008-05-12 00:43   
admin - Profil admin
lmajchrowski: wszystko dziala poprawnie, dodalem testowo lot i zadzaialalo bez problemu. hamburg: done!
lmajchrowski 2008-05-12 00:36   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
Mam tylko jedno pytanie wszystko w kalendarzu lotow wypelniam klikam dodaj lot a tu niestety nic sie nie pojawia czy musze dodatkowo aktywowac cos ??
hamburg 2008-05-12 00:33   
hamburg - Profil hamburg
admin: Nowe Zadanie *hihi* Belfast City i Belfast Int.
Geteborg (City) i Geteborg Int. :-)
hamburg 2008-05-12 00:14   
hamburg - Profil hamburg
admin: Thanks :-) Widze ze juz poprawjone :-)))
admin 2008-05-12 00:13   
admin - Profil admin
hamburg: juz;-)
hamburg 2008-05-12 00:07   
hamburg - Profil hamburg
admin: Ja bym tylko prosil o poprawienie Glasgow i Glasgow (Prestwick).....jak sie wybiera w kalendazu wybiera lotniska widac roznice (GLA, PIK) ale juz w profilu tej roznicy nie widac bo pisze tam tylko Glasgow....podobnie wyglada z Berlinem :-)
admin 2008-05-12 00:03   
admin - Profil admin
Dodałem możliwość dodawania brakujących linii i lotnisk, których brakuje w KALENDARZU LOTÓW. Teraz każda brakująca linia i lotnisko będzie mogło być w miarę szybko dodane. Ze względu na fakt, że te informacje muszą być sprawdzone przez moderatora, akceptacja może zająć kilka godzin. Mam nadzieję, że ta funkcja ułatwi Wam kompletowanie WSZYSTKICH odbytych rejsów;-) Pozdrawiam.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy