Air Italy Polska - c.d.

Dzwoniłem dzisiaj do AIR ITALY POLSKA i uzyskałem informacje, iż AIR ITALY POLSKA wciaż lata na B757 z Astraeusa tym z trupią czaszką! Parę dni temu pani rzecznik pisała : " Według Dominiki Gąsiewskiej to był ostatni lot samolotu Iron Maiden w ramach obowiązującej umowy leasingowej". I co dalej? Wciąż latają na tym trupie ????
07/05/2008 10:46  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
wiperek 2008-05-07 13:56   
wiperek - Profil wiperek
Szczerze to nie rozumiem czemu niektórzy na tym forum sobie kpią z tego co pisze, zadałem dwa proste pytania : 1. Jeżeli interesujecie się lotnictwem i macie możliwość sprawdzenia takiej informacji o samolot, który w piątek będzie obsługiwał lot do Hurghady, to napiszcie 2. Czy w samolotach Air Italy Polska są zamontowane ekrany ? Niestety nikt na moje pytania nie potrafił odpowiedzieć, lecz wyśmiać kogoś jest najprościej. Przecież to forum służy do przekazywania sobie różnych info o samolotach itp.
Disorder : leciałem parę lat temu B757 liniami BA, ale dokładnie nie pamiętam jak było, jeszcze wtedy nie interesowałem się tak lotnictwem. Chociaż najmilej wspominam mój lot z 2001 r. B777-200 z LHR do Montrealu, maszyna super !!!
disorder 2008-05-07 13:33   
disorder - Profil disorder
Niedawno była nagonka na Centralwings, teraz na Air Italy. Ten samolot latał wiele lat, miał pewnie setki usterek, ale jakoś nie spadł i nie spadnie. Samoloty tak sobie nie spadają - zawsze można zawrócić, jeśli kapitan uzna, że nie opłaca mu się naprawiać usterki w obcym porcie. Wkurzało mnie, jak trąbili na C0 po tym przypadku z podwoziem, kiedy tak na prawdę załoga zachowała się wzorowo, rekordowo szybko ewakuowała samolot, dmuchali na zimne, niemal bezurazowa ewakuacja - normalnie ludzie masowo łamią nogi, a tu jedno zwichnięcie. Powinno się mówić, że była to cudowna akcja, ale nie - lepiej ludzi straszyć, bo to są media, sensacja się liczy. Co do Air Italy - sam bym chętnie poleciał tym pięknym samolotem Air Italy w malowaniu Iron Maiden - śliczna maszyna, B757 - jedna z najlepszych konstrukcji, bezpieczna, komfortowa. Super! Marzenie.
miras 2008-05-07 13:21   
miras - Profil miras
Jak podaje wikipedia: "Do tej pory stracono w użytkowaniu 8 Boeingów 757. Wypadki te nie były spowodowane awariami tych maszyn"
marian 2008-05-07 13:09   
marian - Profil marian
słyszałem, że intrecom jest popsuty i mają go naprawić w przyszłym tygodniu ;) a tak całkiem serio WIPEREK nie ma sie czego bać i panikować. Ja osobiście chciałbym sie przelecieć tym samolotem i na własne oczy zobaczyć czy to taki wrak, czy tylko tvn24 znowu sobie coś nawymyślał.
miras 2008-05-07 13:01   
miras - Profil miras
marian: zapomniałem jeszcze o naistoniejszej rzeczy, a jest to dla mnie ważne. Czyj głos będzie zapowiadał kolejne przystanki: Anny Dymnej czy Grzegorza Turnaua? Wolałbym głos pani Anny Dymnej :)))
marian 2008-05-07 12:53   
marian - Profil marian
miras: to będzie ten niebieski, z reklamą na boku... ;)))
miras 2008-05-07 11:12   
miras - Profil miras
Nie wie ktoś jaki jutro pojedzie tramwaj do Bronowic? Linia 24 odjazd z przystanku Basztowa LOT godzina 12:14. Czy będą to wagony 105N czy może NGT6/2. Jeśli to będzie NGT6/2 to w jakim malowaniu? :))))
miras 2008-05-07 10:58   
miras - Profil miras
Jakby to miało jakieś znaczenie? jak będzie się miał jakiś rozbić w tym dniu to tak i jak i tak się rozbije, bez względu na to co będzie na nim namalowane!
wiperek 2008-05-07 10:58   
wiperek - Profil wiperek
Czy te trzy B757 mają ekrany, na których wyświetla się trasa lotu ?
aynis 2008-05-07 10:57   
aynis - Profil aynis
gral: nie stresuj!
gral 2008-05-07 10:56   
gral - Profil gral
na pewno trupia czaszka. drogi wiperku, nie uciekniesz przed przeznaczeniem :P (a serio to wyluzuj)
wiperek 2008-05-07 10:52   
wiperek - Profil wiperek
9 maja ,rejs AEI 4094, ktoś może z was sprawdzić którym z ich trzech B757 będzie wykonywany ?
wiperek 2008-05-07 10:49   
wiperek - Profil wiperek
Dzwoniłem dzisiaj do AIR ITALY POLSKA i uzyskałem informacje, iż AIR ITALY POLSKA wciaż lata na B757 z Astraeusa tym z trupią czaszką! Parę dni temu pani rzecznik pisała : " Według Dominiki Gąsiewskiej to był ostatni lot samolotu Iron Maiden w ramach obowiązującej umowy leasingowej". I co dalej? Wciąż latają na tym trupie ????
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy