×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Katastrofa o włos, bo pilot... popisywał się


- Pilot wpuścił do kokpitu 13-letniego chłopca i zaczął się przed nim popisywać. Cudem uniknęliśmy zderzenia z inną maszyną - opowiadają pasażerowie. Airbus A320 leciał z Manchesteru do Paryża. Linie Air France zapowiadają śledztwo. Co stało się na pokładzie samolotu? Relacje pasażerów są zgodne. - Jedna ze stewardess wprowadziła do kabiny pilotów mniej więcej 13-letniego Francuza. Chwilę później maszyna gwałtownie skręciła w lewo i zaraz w prawo. Jestem pewien, że pilot pokazywał chłopcu, "jak się lata" - opowiada Shaun Robinson. Pasażerowie byli przerażeni, a usatysfakcjonowany chłopak wrócił na miejsce. - Wtedy w kokpicie "rozległ się alarm" i pilot poderwał samolot - wynika z opowieści świadków. - Dwie stewardessy, które siedziały przede mną były kompletnie przerażone i kurczowo trzymały się foteli. Czułem się, jak w kolejce górskiej w wesołym miasteczku - kontynuuje Robinson. Gdy było po wszystkim, pilot poinformował pasażerów, że byli "bardzo blisko" innej maszyny, która również lądowała w Paryżu. - Manewr był konieczny, by uniknąć zderzenia - miał powiedzieć kapitan. - Było strasznie - komentuje inny pasażer z Manchesteru. Co na to linie Air France? "Traktujemy te doniesienia bardzo poważnie, wszczęliśmy śledztwo w tej sprawie" - ogłoszono w oficjalnym komunikacie. Francuskie linie lotnicze mają ostatnio pecha. Wystarczy przypomnieć słynny już striptiz w kokpicie w wykonaniu francuskiej stewardessy...

07/05/2008 10:45,  
<>

gość_69048 - Profil
gość_69048
  

  
to przykład ze oszolomy są wszędzie. Nawet na tak odpowiedzialnym miejscu jak miejsce pilota w samolocie.
07/05/2008 14:19  

  
od razu należałoby zwalniać takich pilotów, odpowiadają za życie ludzi, których mają za plecami,a jest to duża odpowiedzialność.
07/05/2008 11:15  

  
Już był taki przypadek kilka lat temu w Aeroflocie i skończył się tragicznie...
07/05/2008 10:50  

  
- Pilot wpuścił do kokpitu 13-letniego chłopca i zaczął się przed nim popisywać. Cudem uniknęliśmy zderzenia z inną maszyną - opowiadają pasażerowie. Airbus A320 leciał z Manchesteru do Paryża. Linie Air France zapowiadają śledztwo.
Co stało się na pokładzie samolotu? Relacje pasażerów są zgodne. - Jedna ze stewardess wprowadziła do kabiny pilotów mniej więcej 13-letniego Francuza. Chwilę później maszyna gwałtownie skręciła w lewo i zaraz w prawo. Jestem pewien, że pilot pokazywał chłopcu, "jak się lata" - opowiada Shaun Robinson.
Pasażerowie byli przerażeni, a usatysfakcjonowany chłopak wrócił na miejsce. - Wtedy w kokpicie "rozległ się alarm" i pilot poderwał samolot - wynika z opowieści świadków. - Dwie stewardessy, które siedziały przede mną były kompletnie przerażone i kurczowo trzymały się foteli. Czułem się, jak w kolejce górskiej w wesołym miasteczku - kontynuuje Robinson.
Gdy było po wszystkim, pilot poinformował pasażerów, że byli "bardzo blisko" innej maszyny, która również lądowała w Paryżu. - Manewr był konieczny, by uniknąć zderzenia - miał powiedzieć kapitan.
- Było strasznie - komentuje inny pasażer z Manchesteru. Co na to linie Air France? "Traktujemy te doniesienia bardzo poważnie, wszczęliśmy śledztwo w tej sprawie" - ogłoszono w oficjalnym komunikacie.
Francuskie linie lotnicze mają ostatnio pecha. Wystarczy przypomnieć słynny już striptiz w kokpicie w wykonaniu francuskiej stewardessy...
07/05/2008 10:46  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie