×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Operacja LOT - sezon 2


Ktos oglada na Discovery? (srody 22.00) oraz mnostwo powtorek w tygodniu. Jest troche lepiej zrobiony niz seria 1, bez ciaglego powtarzania w kolko co sie wydarzylo przed chwila, przed reklamami, po reklamach itp... Mnie w odcinku 2 bardzo rozbawila scena, kiedy lot do Rzeszowa o 7.40 byl opozniony i Pan pasazer pytal czy dostana hotel ;-)

26/10/2017 18:27,  
<>

gość_c2e19 - Profil
gość_c2e19
  

gość_274cc - Profil
gość_274cc
  
Trudno porównywać lotnisko w Dubaju, nota bene cały czas w (roz)budowie z WAW. Druga strona medalu jest taka, że w tej serii chyba siadła twórcom pomysłowość. Scenariusz był zdecydowanie mniej dynamiczny. W poprzedniej serii uczących się było wiele, tutaj pokazywano cały czas tylko jedną i tę samą parę - ile razy można pokazywać kolejne loty na symulatorze i w każdym prawie odcinku pokazywać jak ten symulator wygląda podczas pracy z zewnątrz, to jest ciekawe raz czy dwa, ale nie po kilka razy w jednym odcinku. Za mało było według mnie historii z pasażerami i ich perypetiami. Według mnie w WAW dzieje się wystarczająco dużo żeby zrobić z tego w miarę dynamiczny, krótki w sumie serial (tylko 6 części). Pytanie na ile wysilili się scenarzyści, względnie na co im pozwolono, bo przecież nie mieli możliwości wchodzenia wszędzie gdzie chcieli i kiedy chcieli. Bardzo możliwe też, że czas w jakim realizowano tę drugą serię był krótszy niż w przypadku pierwszej, przez co automatycznie mniej się działo.
17/11/2017 15:22  

  
w sumie jedna nudna seria - nie jest to lotnisko pokroju Dubaj itp gdzie ciekawe rzeczy dzieja sie co chwile wiec tutaj odcinek o wybieraniu foteli do samolotow czy wymianie zarowek na pasie to troche za malo by przykuc uwage.
17/11/2017 13:59  

gość_7ff67 - Profil
gość_7ff67
  
Mnie osobiście trochę drażni pewna pompatyczność tego serialu, taka typowo amerykańska. Rozumiem, ze to jest tzw. format, rozumiem tez, ze dla kogoś kto w samolocie siedzi średnio dwa razy w tygodniu pewne rzeczy wyglądają inaczej niż dla kogoś komu lotnisko kojarzy się tylko z wyjazdem na wakacje, ale mimo wszystko... :-) Natomiast myśle, ze to fajnie, ze powstała odsłona tego serialu o Locie i warszawskim lotnisku, bo patrzy się na to zupełnie inaczej niż na podobne produkcje dotyczące tego, co daleko. Poza tym trzeba tez pamietać, ze nie zrobiono tego tylko dla nas, bo Discovery ten serial pokazuje tez w swoich programach na innych rynkach, wiec to tez miłe.
26/10/2017 23:11  

  
Pani z drzewkiem najlepsza :D
26/10/2017 21:52  

gość_36f5b - Profil
gość_36f5b
  
Oglądam ale brakuje mi wątku personelu pokładowego
26/10/2017 21:07  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie