×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Aresztowany za żart w samolocie


Chińska policja aresztowała mężczyznę, który - jak twierdzi - dla żartu krzyknął w samolocie, że chce go porwać - podały chińskie media. Trzydziestolatek w sobotę wieczorem leciał z Szanghaju do Pekinu. Tuż przed lądowaniem ktoś wrzasnął nagle: "chcę porwać samolot!" - powiedział agencji Xinhua jeden z pasażerów. Na pokładzie znajdowało się wówczas ponad 300 osób. Po wylądowaniu do samolotu weszli funkcjonariusze, którzy kazali wszystkim zostać na miejscach i wyprowadzili żartownisia. Jego tłumaczenia, że chciał tylko zażartować, nie pomogły. Mężczyzna trafił do aresztu. Chiny przygotowują się do igrzysk olimpijskich w Pekinie i są szczególnie wyczulone na punkcie bezpieczeństwa. Jakiś czas temu służby informowały, że udaremniły ataki planowane przez ujgurskich separatystów. Ujgurscy muzułmanie zamieszkują region autonomiczny Sinkiang (Xinjiang) na zachodnich krańcach Chin. Wielu z nich domaga się większej autonomii tego regionu, a część - niezależności od Pekinu, czy wręcz secesji Sinkiangu. Źródło: WP

27/04/2008 10:16,  
<>

gość_e351f - Profil
gość_e351f
  

  
Podejrzewam,że wszyscy...hehe
28/04/2008 00:05  

  
Ale kto byl w sytuacji stresowej? Zartownis, czy reszta pasazerow? Czy moze zaloga pokladowa? hihihi
28/04/2008 00:00  

  
ludzie w sytuacjach stresowych są nieobliczalni.
27/04/2008 23:57  

  
Fajne facet ma zarty.Na poziome to one nie byly hehehe. Wspołczuje tym pasazerom ze lecieli z jakims totalnym swirem.
27/04/2008 19:42  

  
W pelni sie zgadzam z takim traktowaniem "zartownisiow", bo to nie jest powazne, aby tak sie zachowywac na pokladzie samolotu. Ja na zartach sie znam, ale tego typu zarty z bombami lub porywaniami sa nie na miejscu. Sam sie umiem opanowac nawet na lotnisku, choc cisnie mi sie kilka "zartow" przy security o wybuchajacym twarogu lub krakowskiej.
27/04/2008 13:06  

  
Chińska policja aresztowała mężczyznę, który - jak twierdzi - dla żartu krzyknął w samolocie, że chce go porwać - podały chińskie media.
Trzydziestolatek w sobotę wieczorem leciał z Szanghaju do Pekinu. Tuż przed lądowaniem ktoś wrzasnął nagle: "chcę porwać samolot!" - powiedział agencji Xinhua jeden z pasażerów. Na pokładzie znajdowało się wówczas ponad 300 osób. Po wylądowaniu do samolotu weszli funkcjonariusze, którzy kazali wszystkim zostać na miejscach i wyprowadzili żartownisia. Jego tłumaczenia, że chciał tylko zażartować, nie pomogły. Mężczyzna trafił do aresztu.

Chiny przygotowują się do igrzysk olimpijskich w Pekinie i są szczególnie wyczulone na punkcie bezpieczeństwa.

Jakiś czas temu służby informowały, że udaremniły ataki planowane przez ujgurskich separatystów. Ujgurscy muzułmanie zamieszkują region autonomiczny Sinkiang (Xinjiang) na zachodnich krańcach Chin. Wielu z nich domaga się większej autonomii tego regionu, a część - niezależności od Pekinu, czy wręcz secesji Sinkiangu. Źródło: WP
27/04/2008 10:17  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie