easyJet sponsorem wystawy

easyJet sponsorem wystawy „Polska Pozytywnie" To nowe przedsięwzięcie, którego celem jest prezentacja polskich tradycji oraz przedstawienie Polski jako kraju dynamicznego i nowoczesnego, mającego wiele do zaoferowania w dziedzinie turystyki, biznesu, a także jej możliwości inwestycyjnych. Wystawa „Polska pozytywnie" (Positively Poland) poświęcona jest wszystkiemu, co dzisiejsza Polska ma do zaoferowania. Udział w niej weźmie pełna gama wystawców reprezentujących wszystkie aspekty handlu, stylu życia, a także polskiej kultury i tradycji. Dla Polaków zamieszkałych w Wielkiej Brytanii impreza ta będzie okazją do świętowania osiągnięć ojczystego kraju oraz do zapoznania się z możliwościami biznesowymi i ofertami zatrudnienia w Wielkiej Brytanii. Wizyta na wystawie „Polska pozytywnie" jest również doskonałą szansą dla osób zainteresowanych zakupem nieruchomości, myślących o wakacjach lub prowadzeniu działalności gospodarczej w Polsce, a także dla tych, którzy chcieliby po prostu dowiedzieć się więcej o tym kraju.
25/04/2008 10:23  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
disorder 2008-04-25 14:54   
disorder - Profil disorder
Może bazę postawią w PL.
yach 2008-04-25 14:49   
yach - Profil yach
aynis w innym wątku napisalaś, że EZY nie idzie z WAW. Czy to znaczy, że coś kasują ?
tomekk-81 2008-04-25 10:40   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
bardzo ładnie
aynis 2008-04-25 10:24   
aynis - Profil aynis
easyJet sponsorem wystawy „Polska Pozytywnie"

To nowe przedsięwzięcie, którego celem jest prezentacja polskich tradycji oraz przedstawienie Polski jako kraju dynamicznego i nowoczesnego, mającego wiele do zaoferowania w dziedzinie turystyki, biznesu, a także jej możliwości inwestycyjnych. Wystawa „Polska pozytywnie" (Positively Poland) poświęcona jest wszystkiemu, co dzisiejsza Polska ma do zaoferowania. Udział w niej weźmie pełna gama wystawców reprezentujących wszystkie aspekty handlu, stylu życia, a także polskiej kultury i tradycji. Dla Polaków zamieszkałych w Wielkiej Brytanii impreza ta będzie okazją do świętowania osiągnięć ojczystego kraju oraz do zapoznania się z możliwościami biznesowymi i ofertami zatrudnienia w Wielkiej Brytanii.

Wizyta na wystawie „Polska pozytywnie" jest również doskonałą szansą dla osób zainteresowanych zakupem nieruchomości, myślących o wakacjach lub prowadzeniu działalności gospodarczej w Polsce, a także dla tych, którzy chcieliby po prostu dowiedzieć się więcej o tym kraju.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy