×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Dziura na pasie startowym w Edynburgu


W środę 23 kwietnia władze lotniska w Edynburgu były zmuszone zamknąć główny pas startowy, gdy stwierdziły, ze jest w nim … dziura. Szkockie lotnisko przez trzy godziny nie przyjmowało przylatujących samolotów, które były kierowane do Glasgow i Prestwick. Dziura w pasie startowym została zauważona o godzinie 15. Z powodu czasowego zamknięcia pasa głównego 11 samolotów zostało skierowane na inne lotniska. Jak poinformowała rzeczniczka firmy BAA, zarządzającej lotniskiem, prace remontowe zaczęły się niezwłocznie po pojawieniu się informacji o uszkodzeniu nawierzchni pasa i o godzinie 17.15 problem został rozwiązany. Podczas robót naprawczych działał jedynie drugi pas startowy. Na podstawie cheapflights

25/04/2008 10:00,  
<>

gość_16f3f - Profil
gość_16f3f
  

disorder - Profil
disorder
  
;-P Dobrze, że się znasz na żartach. :)))
25/04/2008 15:10  

  
dobre...hehe...:D
25/04/2008 15:05  

disorder - Profil
disorder
  
U nas tylko w drogach dziury, a tam w tych krajach trzeciego świata?
25/04/2008 14:59  

  
W środę 23 kwietnia władze lotniska w Edynburgu były zmuszone zamknąć główny pas startowy, gdy stwierdziły, ze jest w nim … dziura. Szkockie lotnisko przez trzy godziny nie przyjmowało przylatujących samolotów, które były kierowane do Glasgow i Prestwick. Dziura w pasie startowym została zauważona o godzinie 15. Z powodu czasowego zamknięcia pasa głównego 11 samolotów zostało skierowane na inne lotniska.

Jak poinformowała rzeczniczka firmy BAA, zarządzającej lotniskiem, prace remontowe zaczęły się niezwłocznie po pojawieniu się informacji o uszkodzeniu nawierzchni pasa i o godzinie 17.15 problem został rozwiązany. Podczas robót naprawczych działał jedynie drugi pas startowy.

Na podstawie cheapflights
25/04/2008 10:00  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie