Heathrow: firmy nie chcą ubezpieczać bagażu

Brytyjskie firmy ubezpieczeniowe uprzedzają urlopowiczów wybierających się na wakacje z lotniska Heathrow, że ich polisy nie obejmują ryzyka utraty bagażu na terminalu 5. Bojkot ubezpieczycieli będzie trwać do czasu, kiedy kierownictwo terminalu udowodni, iż jest on w stanie obsługiwać pasażerów bez utraty ich bagażu. Problemy na Terminalu 5, którego budowa kosztowała ponad osiem i pół miliarda dolarów zaczęły się w dniu jego otwarcia. Zamieszanie z bagażami było tak wielkie, że odwołano setki lotów, a dziesiątki tysięcy walizek i toreb nie zostało dostarczonych tam gdzie powinno.
21/04/2008 14:23  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2008-04-21 15:19   
humbak - Profil humbak
desert_eag: Wlasnie dlatego, ze FRance znam tak na wylot, to bym chcial jednak moj 500ny rejs przezyc na pokladzie jakiejs linii sieciowej. Najchetniej mojego ukochanego SWISS. :o)
desert_eag 2008-04-21 14:53   
desert_eag - Profil desert_eag
dlaczego nie FRanca? Przeciez to samoloty, do ktorych statystycznie najczesciej wsiadasz ;) ladne odzwierciedlenie rzeczywistosci by chociaz bylo, hihi
humbak 2008-04-21 14:46   
humbak - Profil humbak
michalb: No pewnie nie odzyska, ale dostana wyplate odszkodowania od BA. Calkiem to jest okragla sumka. a proposito swietowania, to wlasnie nie wiem, jaki rejs wypadnie mi ten nr 500, wiec jeszcze nie wiem kiedy i jak bede to swietowac. Wolalbym, aby nie wypadl on akurat na FRance...
michalb 2008-04-21 14:41   
michalb - Profil michalb
niedługo będziesz miał 500 lotów ,jakieś specjalne świętowanie ?
michalb 2008-04-21 14:38   
michalb - Profil michalb
i pewnie część z nich nigdy ich nie odzyska
humbak 2008-04-21 14:32   
humbak - Profil humbak
I nadal chyba wielu pasazerow nie ma swoich bagazy do dzis...
aynis 2008-04-21 14:23   
aynis - Profil aynis
Brytyjskie firmy ubezpieczeniowe uprzedzają urlopowiczów wybierających się na wakacje z lotniska Heathrow, że ich polisy nie obejmują ryzyka utraty bagażu na terminalu 5.
Bojkot ubezpieczycieli będzie trwać do czasu, kiedy kierownictwo terminalu udowodni, iż jest on w stanie obsługiwać pasażerów bez utraty ich bagażu.

Problemy na Terminalu 5, którego budowa kosztowała ponad osiem i pół miliarda dolarów zaczęły się w dniu jego otwarcia. Zamieszanie z bagażami było tak wielkie, że odwołano setki lotów, a dziesiątki tysięcy walizek i toreb nie zostało dostarczonych tam gdzie powinno.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy