Czy stracę bilet powrotny w Ryanair?

18/04/2008 20:09  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2008-04-20 20:04   
humbak - Profil humbak
mnie kilka razy wzywali w bramce obok, niz z ktorej lecialem, bo odparwilem sie na wszelki wypadek na dwa rejsy, gdyby sie okazalo, ze ktorys zostal odwolany. :o) Podszedlem i powiedzialem, ze lece tym obok. :o) hihihi Ale uroczo jest sluchac jak sie mecza z moim nazwiskiem. hamburg: Mnie w AHO nic nie dawali, tylko pokazalem karte online i mi ja pani zakreslila zoltym markerem. Nie dostalem zwyklej karty. Za to w PSA dostalem.
hamburg 2008-04-20 18:01   
hamburg - Profil hamburg
graL. Nie na kazdym lotnsku sie skanuje ten kod.....i nie wiedomo czy pasazer juz przeszedl security czy nie....czy moze nawet nie ma zamiaru leciec.....a np. w LBC czy AHO dostaje sie w ogole przed wejsciem do hali odlotow normalna karte pokladowa z nalepka PB. Jak lecialem wtedy do NYO to wzywali moja kolezanke aby zglosila sie do stanowiska ,,online-chceck-in´´ (aby odebrac nowa karte pokladowa)...*hahaha* a jej nawet nie bylo na lotnisku. :-)
gral 2008-04-20 17:56   
gral - Profil gral
no to może mnie i wzywali, nie wiem bo byłem już wtedy ze 2 tys km stamtąd :)
ale powinni wiedzieć że nawet nie przeszedłem security - chyba to co skanują idzie gdzieś dalej do systemu (albo i nie)
hamburg 2008-04-20 17:53   
hamburg - Profil hamburg
gral: ale wzywaja ,,spoznialskiego´´Jak w lutym lecialem do NYO to mialem w planie leciec z kolezanka....ale niestety zaszly jej inne plany i nie mogla leciec a check-in juz byl zrobiony.....w LBC zwywali ja :-))))))
gral 2008-04-20 17:48   
gral - Profil gral
możesz się również odprawić złośliwie na oba rejsy a przyjść tylko na powrót :)
sam tak ostatnio zrobiłem ale nawet nie złośliwie tylko przez przypadek. i na nikim to nie zrobiło wrażenia w locie powrotnym przynajmniej - a i nie sądzę żeby Frajan na mnie czekał na locie tam ;)
humbak 2008-04-19 23:38   
humbak - Profil humbak
gregory: Mozesz sie odparwic na 5 dni przed, i nie musi byc to dopiero "po tym tam". Tylko Twoj "powrotny" musi byc najwczesniej za 5 dni od daty kiedy sie odprawic chcesz. FRanca nie zna czegos takiego jak "rejs powrotny". Mozesz sie odprawic tylko na rejs "powrotny" bez odparwy na rejs "tam".
hamburg 2008-04-19 13:09   
hamburg - Profil hamburg
gregory: tak, mozesz :-) Do 4h przed planowanym odlotem.
gregory 2008-04-19 12:17   
gregory - Profil gregory
Pytanie do znawców check'n'go: Czy mając na jednym bilecie lot "tam i z powrotem" to na ten lot powrotny można się odprawić dopiero po odbytym locie "tam"? Tzn. niekoniecznie odbytym, ale po terminie tego pierwszego lotu?
aynis 2008-04-18 21:50   
aynis - Profil aynis
stenus: bo po głowie dostaniesz za używanie brzydkich słów :))
humbak 2008-04-18 21:48   
humbak - Profil humbak
aynis: masz racje, nie pzreczytalem tytulu. hihih Jestem nadal pod wielkim wrazeniem Segowii! Jest to zajebiste miasteczko!
aynis 2008-04-18 21:45   
aynis - Profil aynis
stenus: przecież napisał, że Ryanair - w temacie wątku ;)
humbak 2008-04-18 21:43   
humbak - Profil humbak
gosc_sajmonn: Nic nie piszesz o przewozniku, a to kluczowa sprawa. Jesli przewoznikiem jest linia niskokosztowa, to kazdy rejs traktowany jest osobno i mozesz nie leciec w jedna stronie, nie tracac powrotu.
boleslaw00 2008-04-18 21:39   
boleslaw00 - Profil boleslaw00
Możesz, musisz po prostu zrobić check-in tylko na powrót w poniedziałek
gosc_sajmo 2008-04-18 20:11   
gosc_sajmo - Profil gosc_sajmo
Witam
Kupilem ostatnio bilet do Rzymu na przyszly piatek i powrot na poniedzialek. Okazalo sie jednak ze nie moge leciec w piatek tylko w sobote. Moje pytanie teraz czy jesli kupie nowy bilet na sobote (przebookowanie sie nie oplaca) a w piatek nie stawie sie na lotnisku to czy moge nadal wrocic w poniedzialek na starym bilecie ???
Z gory dzieki za odpowiedzi

Pzdr
Szymon
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy