Lotnisko Katowice Totalna1 Porazka

Witam. Chcialbym podzielic sie moimi spostrzezeniami z pobytu na lotnisku w Katowicach a nie nalezalo one do przyjemnych. nie jedno krotnie juz tam wchodzacmoje cisnienie szlo do gory obsluga tak zwani panowie z ochrony arogancy,zero usmiechu malo tego moja kobieta miala woreczek z plynami i nie byl dopiety na tzw.klips kazali naddatek wyrzucic do smieci,gdzie prawdopodobnie po zakonczeniu zmiany panowie dziela sie swoim lupem.po przejsciu przez kontrole bagazu pan z ochrony wzial moj bagaz i tak go rozwalil wszystko wywalil na zewnatrz przy czym byl tak arogancki ze z mila checia pragnalem wyleciec z tego kraju.Ogolnie uwazam ze jest to jedno z gorszych lotnisk a bylem wszedzie na lotniskach w PL to lotnisko w Ktowicach jest jedno z najgorszych.Panowie z ochrony pamietajcie nie latamy za darmo i miejcie do ludzi szacunek BO JAK PRZESTANIEMY LATAC STRACICIE ROBOTE. A lotnisk w poblizu jest bo wiele wiecej bez laski.
21/11/2016 21:55  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_3247e 2016-11-26 16:46   
gość_3247e - Profil gość_3247e
do gość_2d141 ! Bardzo mądrze to ująłeś!
gość_f635a 2016-11-25 21:00   
gość_f635a - Profil gość_f635a
no cóż Powiedziałbym na chama trzeba chama i tak właśnie jest się traktowanym jak się zachowuje w stosunku do ochrony. KTW nie odstają od pozostałych lotnisk Europejskich - ale niestety kultura korzystających z tego lotniska już znacznie. Dlaczego we własnym kraju jesteśmy chamscy, gburowaci ordynarni wobec siebie, szczególnie widać to w charterach? Sięgamy totalnego dna i nikt nie reaguje na klnących pijaków oczekujących do odprawy itd itp. ale kiedy ochrona wyda konkretne polecenie to wymagamy kultury od nich! Trochę pokory i szacunku i nikomu korona z głowy nie spadnie - dotyczy dwóch stron. A tak na marginesie - jak atmosfera w KTW nie odpowiada to jest kilka alternatywnych lotnisk więc wolny rynek za miedzą całują w stopy i rączki każdego przybyłego na to lotniska klienta ze Śląska!
gość_2d141 2016-11-25 13:21   
gość_2d141 - Profil gość_2d141
Problem polega na tym, ze mowa jest o rzeczach "miękkich" takich jak uprzejmość, a tego sie nie da przeczołgać, zaś przełożony zawsze weźmie stronę pracownika. Poza tym chamskie zachowania pracownikow ochrony spotyka sie na rożnych lotniskach, jak jesteś taki mądry to czołgaj sie z nimi, tylko pamiętaj, ze oni zawsze moga cię przetrzymac tak długo, ze nie zdążysz na swój samolot i co wtedy? Ty będziesz w plecy, a oni zawsze sie wylgaja tym, ze wszystko robili w trosce o bezpieczeństwo, zaś "awanturujący sie" pasażer wzmaga czujność, bo moze byc "trefny". I co wtedy zrobisz mądralo?
misiok 2016-11-25 11:54   
misiok - Profil misiok
Zamiast tu wylewać żale może należałoby natychmiast interweniować u bezpośrednio przełożonych? W końcu ochrona to nie jacyś bogowie i oni też mają procedury, których muszą przestrzegać. Jeśli nie miałbym sobie nic do zarzucenia i był pewny swego to bym takiego pana "przeczołgał" jeśli poczułbym się choć odrobine niewłaściwie potraktowany. To ja płacę i w tym zakresie mam prawo wymagać.
Dawno już nie leciałem, ale akurat do Katowic i Warszawy nie miałem nigdy zastrzeżeń, prędzej do Krakowa, choć też nie w takim zakresie jak to opisujecie.
gość_314c7 2016-11-24 08:53   
gość_314c7 - Profil gość_314c7
Popieram te opinie.Kto zatrudnil tych ludzi ? Praktycznie nie posluguja się zadnym obcym jezykiem.Zawsze gburowaci a w tym roku leciałem już 24 razy..Rozkazy jak w jakims poprawczaku.Panie prezesie czas zrobić z tym porzadek
gość_2d141 2016-11-23 13:56   
gość_2d141 - Profil gość_2d141
Akurat lotnisko katowickie pod względem kultury i zachowań kontroli bezpieczeństwa negatywnie odstaje od średniej. Latam dość czesto (2-4 razy w tygodniu), z czego 2/3 po Polsce i naprawdę arogancja, albo delikatniej mówiąc, poczucie ze państwo z ochrony w KTW maja sie za istoty wyższego gatunku jest tam bardzo duże. Oczywiście wszystko zależy od ludzi i od zmiany, bo zdarza sie, ze kontrola przebiega normalnie, ale czesto mozna trafić na sytuacje, w których państwo z SOL bardzo usilnie pokazują pasażerowi, ze moga pasażerowi kazać zrobić wszystko i to od ich widzimisie zależy jak zostanie on potraktowany.
gość_c68b7 2016-11-21 22:55   
gość_c68b7 - Profil gość_c68b7
Zgadam się w 100% z Maly77, kontrola bezpieczeństwa w KTW to totalna porażka, nigdzie na świecie nie czułem się tak upodlony jak w KTW. Nie ma to nic wspólnego z bezpieczeństwem, ludzie tam pracujący czerpią sadystyczną przyjemność z poniżania ludzi. Nigdy w życiu! KTW i Wizz cudowny duet;)
lysypiotr76 2016-11-21 22:23   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Maly77 - Na każdym polskim lotnisku znajdziesz coś co Tobie czy innej osobie się nie spodoba. Ale słowa ,, totalna porażka" mają się nijak do rzeczywistości.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy