Promocja easyJet

Do 20% zniżki na każde miejsce, na każdej trasie, każdego dnia! W tym roku wcześniej zarezerwuj letni urlop i skorzystaj z niesamowitych zniżek oferowanych na naszych wszystkich trasach! Oferujemy do 20% zniżki na każde miejsce, na każdej trasie, każdego dnia od 14 maja do 30 czerwca 2008 r. Pospiesz się! Oferta kończy się o północy 22 kwietnia 2008 r., więc nie zwlekaj, żeby nie przegapić tych fantastycznych cen.
18/04/2008 12:15  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
jsg 2008-04-18 23:57   
jsg - Profil jsg
hamburg: nie lubie LCC i nie latam nimi. Chociaż jestem im wdzięczny że 'tradycyjne' linie spuściły z tonu. I tak BA 2006 LHR-OSL-LHR 64 GBP, BA 2007 LGW-ZRH-LGW 80 GBP, 2008 LGW-ZRH-LGW 82 GBP oraz LGW-POZ-LGW 78 GBP. Latać nie umierać!
hamburg 2008-04-18 23:53   
hamburg - Profil hamburg
jsg: oj nie zawsze....np. na trasie NYO-GDN wygral W6. :-) / Ale przeciesz to oczywiste ze w tradycyjnych cena lotu moze wysc tansza. Nie mozna o tym zapomniec ze na teraznieszym rynku tradycyjne linie tez musza byc konkurencyjne i musza obnizyc ceny bo innaczej by tylko latal biznes ewentualnie nikt.....Ja zawsze sprawdzam ceny w LCC i Tradycyjnych....i porownuje....i zawsze trzeba rozwaszyc czy sie bedzie nadawalo bagaz i czy z dojazdem na odlegle lotniska bedzie naprawde taniej.....zawsze to wszystko trzeba porownac :-)
jsg 2008-04-18 23:48   
jsg - Profil jsg
hamburg: z tym wygrywaniem myslałem o UK lub IRL. Jakoś z FRankiem każdy przegrywa. Co do EZY/C0 to masz racje niepewnośc lotu w C0 może przeważyć szalę na korzyść EZY. Chociaż z doświadczenia wiem że czasami lot LO pna FCO przez WAW może być tańszy niz z EZY na CIA.
hamburg 2008-04-18 23:44   
hamburg - Profil hamburg
jsg: za odpowjednia ceny mysle ze tak....a poza tym ( ze wzgledu aktualnej sytuacji w C0) mysle ze pasazerowie by woleli zaplacic wiecej i poleciec innym przewoznikiem niz C0 bo jednak (jak narazie ) nie wiadomo czy gdzie kolwiek ktos poleci. // Kto nie wygrywa z FR. C0? Czy EZY? I na jakiej trasie? :-) (Bo nie zrozumialem)
jsg 2008-04-18 23:41   
jsg - Profil jsg
hamburg: fakt, ciekawi mnie czy EZY by odebrał PAX-ów C0 na trasie CIA? Jakoś nie udaje im się wygrać z FRankiem
hamburg 2008-04-18 23:39   
hamburg - Profil hamburg
jsg: mysle ze teoria aynis (jak juz mowiles) bedzie trafna....no moze z BRU moze by nie zapelnili....ale bez przesady Polacy nie lataja tylko na wyspy....taki CDG czy moze ORY by sie dobrze sprzedawal.....albo niech EZY otwozy polaczenie CIA-GDN. C0 mial dobry LF na tej trasie mimo ze mial jak na LCC drogie ceny.
raf 2008-04-18 23:33   
raf - Profil raf
wedlug mnie nie jest niski! bardz loubie latac easyjetem
jsg 2008-04-18 23:32   
jsg - Profil jsg
hamburg: widocznie LF 70-80 % do dla EZY za mało. A może jak napisała aynis potrzebuja samolotów na letnie kierunki. czysta kalkulacja Wyspiarze mają więcej pieniędzy zatem mogą zapłacić więcej. Co do AMS, CDG czy BRU to nie wiem czy nawet 60 % by osiągneli
hamburg 2008-04-18 23:29   
hamburg - Profil hamburg
jsg: A czemu niski? Pomiedzy 70 a 80% to jest moim zdaniem dobry wynik. Ale rzecznik EZY powiedzial ze beda nadal zozwarzac otwieranie nowych kierunkow w GDN.....niech oni sie nie pchaja na te wyspy...nie otworza cos w Europie kontynentalnej (nie musi to byc poludnie) ale taki CDG, AMS czy tez BRU byl by super :-)
jsg 2008-04-18 23:23   
jsg - Profil jsg
raf: rzeczywiście niski LF dla EZY.. Ciekawe dlaczego?
aynis 2008-04-18 23:20   
aynis - Profil aynis
raf: jaki to LF? Zmienić zdania raczej nie zmienią, teraz im się opłaca wrzucić te samoloty na letnie (drogie) kierunki - może potem wrócą... Mam nadzieję, bo bardzo lubię z nimi latać ;]
4tech 2008-04-18 23:19   
4tech - Profil 4tech
eeee nie zmienia......otwieraja nowe kierunki ( turcja i cos tam jeszcze) i potrzeba samolotow....a po co wozic powietrze do/z GDN.....
raf 2008-04-18 23:16   
raf - Profil raf
wszedlem na ww.ariport.gdansk.pl i zobaczylem load faktor easyjeta i sie wkorzylem!!!dlaczego oni rezygnuja z tych tras:(to jest smutne,naprawdee szkoda gadac.moze jeszcze zmienia zdanie:(
trav 2008-04-18 14:45   
trav - Profil trav
lubie nawet latac easy, ale promocje to maja do d..., mogli by chociaz rzucic jakies ciasteczko od czasu do czasu - chocby w postaci £10 - 10EUR (jak Sky Europe ostatnio) za bilet i byloby ok.
humbak 2008-04-18 14:18   
humbak - Profil humbak
trav: Pieknie ubrales w slowa moje mysli! EZY nie raz juz tak robil, ze na dzien pzred promocja podnosil ceny, aby potem rozkosznie oglosic 20% znizki na wszystkie rejsy. Tak samo robia supermarkety. ehhh...
trav 2008-04-18 14:16   
trav - Profil trav
nie sztuka jest wprowadzic promocje podwyzszajac cene dzien przed, po to by ja obnizyc o x% nastepnego dnia. Od jakiegos czasu widze, ze u easy to normalka i zgadzam sie ze stenus'em 1EUR, 1PLN, £1 to sie nazywa promocja..., a to co easy proponuje teraz to zwykla reklama z... "zacheta" do kupna biletu - zreszta nie pierwszy raz w tym roku.
humbak 2008-04-18 13:23   
humbak - Profil humbak
aynis: To wcale nie jest fajna promocja. U EZY to bym rzekl normalka, by sie mogli wysilic na cos w stylu FRancowej 0,01 euro. Niechaj bedzie to nawet 1 zl. lub 1 euro.
tomekk-81 2008-04-18 13:17   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
Czekamy na nowe połączenia z Polski :) a potem promocje :]
aynis 2008-04-18 12:15   
aynis - Profil aynis
Do 20% zniżki na każde miejsce, na każdej trasie, każdego dnia!
W tym roku wcześniej zarezerwuj letni urlop i skorzystaj z niesamowitych zniżek oferowanych na naszych wszystkich trasach!

Oferujemy do 20% zniżki na każde miejsce, na każdej trasie, każdego dnia od 14 maja do 30 czerwca 2008 r.

Pospiesz się! Oferta kończy się o północy 22 kwietnia 2008 r., więc nie zwlekaj, żeby nie przegapić tych fantastycznych cen.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy