Rewolucyjne udogodnienie w samolotach

W celu skrócenia czasu oczekiwania w kolejkach do toalety w samolotach, przewiduje się montowanie pojedynczych pisuarów obok standardowych toalet - informuje "The Daily Telegraph". Specjalnie zaprojektowane, przez niemiecką firmę Dassel, stanowiska pisuarów mają zostać zamontowane w większości samolotów pasażerskich. Przedstawiciel firmy Dassel informuje, iż projekt będzie gotowy do wdrożenia w komercyjnym lotnictwie już w przyszłym roku. Jednakże nie podano dotychczas , które z linii lotniczych wykazały zainteresowanie projektem. Podobne rozwiązanie jest już od pewnego czasu stosowane w samolotach wojskowych. Wymienianymi zaletami tego typu udogodnienia, są nie tylko oszczędność wody, lecz także mniejsza ilość zajmowanego miejsca. Dodatkowym argumentem przemawiającym za pisuarami są wyniki badań wykazujące , iż większość pasażerów samolotów stanowią mężczyźni. Źródło : INTERIA.PL
17/04/2008 14:44  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
botros 2008-04-17 15:10   
botros - Profil botros
miras : to zależy jakimi liniami latasz... Ja póki co w LOT i Lufthansa zastawałem czystość kuriozalną...
miras 2008-04-17 14:55   
miras - Profil miras
Czasami się zdarza, że toaleta w samolocie to jeden wielki pisuar!!! Niestety!
botros 2008-04-17 14:48   
botros - Profil botros
W celu skrócenia czasu oczekiwania w kolejkach do toalety w samolotach, przewiduje się montowanie pojedynczych pisuarów obok standardowych toalet - informuje "The Daily Telegraph".

Specjalnie zaprojektowane, przez niemiecką firmę Dassel, stanowiska pisuarów mają zostać zamontowane w większości samolotów pasażerskich. Przedstawiciel firmy Dassel informuje, iż projekt będzie gotowy do wdrożenia w komercyjnym lotnictwie już w przyszłym roku. Jednakże nie podano dotychczas , które z linii lotniczych wykazały zainteresowanie projektem.

Podobne rozwiązanie jest już od pewnego czasu stosowane w samolotach wojskowych.
Wymienianymi zaletami tego typu udogodnienia, są nie tylko oszczędność wody, lecz także mniejsza ilość zajmowanego miejsca. Dodatkowym argumentem przemawiającym za pisuarami są wyniki badań wykazujące , iż większość pasażerów samolotów stanowią mężczyźni.
Źródło : INTERIA.PL
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy