Laptop w kabinie samolotu

Witam. Wiem, że można mieć laptopa w podręcznym bagażu, wiem ze pilot prosi o nie używanie urządzeń, ale w sumie co komu szkodzi włączony laptop w samolocie? (oglądanie filmu) Jak to jest w Ryanair? W sumie ostatnio jak nimi leciałem to widziałem jednego pasażera oglądającego film...
16/04/2008 16:11  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
mleko 2008-04-16 19:58   
mleko - Profil mleko
Dzięki za pomoc:)
Jeszcze jedno pytanko - wiecie czy na stansted sa gniazdka prądowe ogólnodostępne ? (żeby sobie baterię naładować:) )
cezary 2008-04-16 17:55   
cezary - Profil cezary
oops ! miało być: Kilka lat temu z Londynu...
cezary 2008-04-16 17:54   
cezary - Profil cezary
aynis przypomniałaś mi cos zabawnego. Kilka lta temy z Londyny do Warszawy leciałem British Aiways. Były monitory nad głowami z przebiegiem trasy, wyskościa temperaturą na zewnątrz etc. Jak samolot był już między Poznaniem a Warszawą to na monitorze na mapie Polski były takie miasta: Poznań, Łódź , Warszawa i Warka ! Słowo honoru !! Ubawiło mnie to po pachy. Potem pomyslałem że dla BA pracuje jakiś polski informatyk wielbiciel tego piwa i zrobił sobie taki żart.
ibsen82 2008-04-16 17:47   
ibsen82 - Profil ibsen82
Taaaa... filmy w low costach i to wszystko w cenie biletu za 50 złotych. Nie można przecież puścić sobie filmu nie płacąc za to praw autorskich itp. A to musiałoby podnieść ceny biletów.
aynis 2008-04-16 16:28   
aynis - Profil aynis
W sumie to na takie krótkie trasy ciężko wyświetlić jakikolwiek film, ale na przebieg trasy to miło popatrzeć. Tylko raz miałam taki lot, co puszczali w trakcie film, a i obiad (całkiem smaczny) podawali - Hapag Lloyd.
miras 2008-04-16 16:25   
miras - Profil miras
aynis: Germanwings przynajmniej w dwóch maszynach ma monitorki :) Niestety w czasie moich lotów wyświetlane były tylko instrukcje bezpieczeństwa ;]
aynis 2008-04-16 16:23   
aynis - Profil aynis
Chodziło mi oczywiście o zakaz, a nie zakaż ;) Szkoda, że LCC nie mają monitorków i nie można sobie pooglądać filmów, lub chociażby trasy przelotu...
aynis 2008-04-16 16:17   
aynis - Profil aynis
mleko: zakaż używania sprzętu elektronicznego obowiązuje podczas startu, lądowania oraz turbulencji. Podczas lotu możesz używać laptopa itd.
mleko 2008-04-16 16:13   
mleko - Profil mleko
Witam.
Wiem, że można mieć laptopa w podręcznym bagażu, wiem ze pilot prosi o nie używanie urządzeń, ale w sumie co komu szkodzi włączony laptop w samolocie? (oglądanie filmu)
Jak to jest w Ryanair? W sumie ostatnio jak nimi leciałem to widziałem jednego pasażera oglądającego film...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy