×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


British Airways zapłacą Kate Moss


Linie British Airways mogą zapłacić nawet 10 000 funtów zadośćuczynienia brytyjskiej modelce Kate Moss. Bagaże gwiazdy zostały zagubione podczas problemów z systemem bagażowym na piątym terminalu londyńskiego lotniska Heathrow. Terminal 5 największego brytyjskiego lotniska został uruchomiony 27 marca. Kłopoty w jego pracy zaczęły się pierwszego dnia po otwarciu. W wyniku niesprawnie działającego systemu bagażowego dziesiątki tysięcy walizek były odprawiane z dużym opóźnieniem. Dwa tygodnie temu 34-letnia modelka wraz ze swoją pięcioletnia córką leciała samolotem BA do Los Angeles. Po wylądowaniu w USA, Moss odkryła, że jej dziesięć toreb zaginęło. Media podają, że w torbach modelka przewoziła próbki swojej nowej kolekcji odzieżowej. Według zapisów z konwencji o międzynarodowym lotnictwie z Montrealu, Moss ma prawo domagać się od przewoźnika do 850 funtów odszkodowania za każdą walizkę. W sumie modelka może dostać 8 500 funtów. Obecnie jej przedstawiciele prowadzą rozmowy z liniami. Niewykluczone, że w geście dobrej woli British Airways zapłaci nawet 10 000 funtów. Tymczasem brytyjski przewoźnik już odnalazł wszystkie walizki Moss. Jednak jak dotąd, nie zostały one przekazane właścicielce. Moss to nie jedyna modelka, której bagaże zaginęły w pechowym piątym terminalu Heathrow. W zeszłym tygodniu, policja musiała wyprowadzić z samolotu rozwścieczoną Naomi Campbell, której także zaginęła torba. Od początku funkcjonowania nowej części Heathrow, zostało już zgubiono 30000 walizek. Znaczna część do tej pory nie została zwrócona właścicielom. Na podstawie: RIA Novosti

15/04/2008 22:31,  
<>

gość_f0d07 - Profil
gość_f0d07
  

  
cezary: Moze w koncu Sir Richard Branson kupil od BA i zacznie na Concorde'ach zarabiac gruba kase?
16/04/2008 00:14  

  
dawno w Londku nie bylem...ale jezeli zniknal concord to szkoda fajnie wygladal szczegolnie podswietlony w nocy......
16/04/2008 00:08  

cezary - Profil
cezary
  
Na rondzie po wyjeździe z tunelu przed terminalami LHR kiedyś była makieta concorda. Jak ostatnio jechałem zauważyłem że zniknęla i zrobili dziwaczną instalację świetlną, która nie wiem co ma oznaczać. Liczbę ofiar czy co ?
15/04/2008 23:45  

  
Pechowo im wyszło to otwarcie T5... Osobiście to BA bardzo dobrze wspominam.
15/04/2008 23:38  

  
Jak to było z tą reklamą BA lotów Concorde do NY - śniadanie w Londynie, obiad w Nowym Jorku (bagaż w Bangkoku) ? :)
15/04/2008 23:00  

  
Trzeba omijac BA jak najdalej! Zabawne jest tylko to, ze jak chodzi o Kate Moss to jest afera, pisze sie o tym, ze naomi Campbell byla niegrzeczna, a co z tymi tysiacami zwyklych?
15/04/2008 22:57  

  
Linie British Airways mogą zapłacić nawet 10 000 funtów zadośćuczynienia brytyjskiej modelce Kate Moss. Bagaże gwiazdy zostały zagubione podczas problemów z systemem bagażowym na piątym terminalu londyńskiego lotniska Heathrow. Terminal 5 największego brytyjskiego lotniska został uruchomiony 27 marca. Kłopoty w jego pracy zaczęły się pierwszego dnia po otwarciu. W wyniku niesprawnie działającego systemu bagażowego dziesiątki tysięcy walizek były odprawiane z dużym opóźnieniem.

Dwa tygodnie temu 34-letnia modelka wraz ze swoją pięcioletnia córką leciała samolotem BA do Los Angeles. Po wylądowaniu w USA, Moss odkryła, że jej dziesięć toreb zaginęło.
Media podają, że w torbach modelka przewoziła próbki swojej nowej kolekcji odzieżowej.

Według zapisów z konwencji o międzynarodowym lotnictwie z Montrealu, Moss ma prawo domagać się od przewoźnika do 850 funtów odszkodowania za każdą walizkę. W sumie modelka może dostać 8 500 funtów. Obecnie jej przedstawiciele prowadzą rozmowy z liniami. Niewykluczone, że w geście dobrej woli British Airways zapłaci nawet 10 000 funtów.

Tymczasem brytyjski przewoźnik już odnalazł wszystkie walizki Moss. Jednak jak dotąd, nie zostały one przekazane właścicielce.

Moss to nie jedyna modelka, której bagaże zaginęły w pechowym piątym terminalu Heathrow. W zeszłym tygodniu, policja musiała wyprowadzić z samolotu rozwścieczoną Naomi Campbell, której także zaginęła torba.

Od początku funkcjonowania nowej części Heathrow, zostało już zgubiono 30000 walizek. Znaczna część do tej pory nie została zwrócona właścicielom. Na podstawie: RIA Novosti
15/04/2008 22:32  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie