Odprawa online, a bagaż główny...

Czy po odprawie online,można wykupić bagaż główny?
14/04/2008 23:07  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
miras 2008-04-15 19:06   
miras - Profil miras
Hamburg: mi tam się zawsze wszystko mieści do koszyczka :D
hamburg 2008-04-15 18:48   
hamburg - Profil hamburg
miras: oj nie zawsze sa tacy luzni.....dosyc czesto przy security w BGY kaza wkladac torby do koszyczka....jak sie nie miesci to odsylaja.
cezary 2008-04-15 17:53   
cezary - Profil cezary
szot: informatycy powinni namawiać właścicieli stron żeby działały poprawnie w każdej przegladarce . Nie tylko Internet Explorer. Precz z monopolem microsoft !
cezary 2008-04-15 17:38   
cezary - Profil cezary
szot: jeśli chodzi o kupowanie biletów to w większości linii lotniczych najlepiej działa mi Opera. Tylko LOT wymaga wyłącznie Explorera bo inaczej nie działa "krok" zapłaty kartą.
szot 2008-04-15 17:32   
szot - Profil szot
cezary: jako na wpół informatyk mogę Ci powiedzieć, że strony zawsze są optymalizowane i sprawdzane do konkretnej przeglądarki, tak więc inaczej strona się wyświetli w Mozillii, inaczej w Operze, Exploratorze a jeszcze inaczej w Maxthon... Ja tworząc serwisy zawsze pytam, czy strona ma być dostosowana do IE czy także do innym przeglądarek - to tak na marginesie/
andrzej500 2008-04-15 16:50   
andrzej500 - Profil andrzej500
Cezary: no to szykuj miotłę :), bo jeżeli tylko C0 nie skasuje to skopiowałem z rozpiski lotów paolo79: 2008-05-05 Centralwings: Rzym Fiumicino- Wrocław
cezary 2008-04-15 16:39   
cezary - Profil cezary
Andrzej500: jak paolo-79 przeleci się Centralwings, to ja mogę polecieć nawet na miotle.
andrzej500 2008-04-15 16:25   
andrzej500 - Profil andrzej500
Cezary: widzisz jak to w życiu bywa, czasami trzeba korzystać z tego za czym się nie przepada, przez analogię do naszego forum, paolo79 ma lecieć C0, Ty zapewne kiedyś wybierzesz się FR :) C`est la vie :)
cezary 2008-04-15 16:14   
cezary - Profil cezary
andrzej: osobiście nie lubię Explorera i wolę Opera, ale kozystam trochę tędy troche tamtędy. Co ciekawe na przykład rezarewacja biletów na greckie linie Olympic działaja wyłącznie w Opera a na LOT w Explorer.
Chyba wszystko zależy od informatyków, którzy tworzą jakąś stronę.
andrzej500 2008-04-15 15:54   
andrzej500 - Profil andrzej500
marian: ja nie mogę wysyłać ale tylko w Mozilli, przez Explorera jest ok ale to podobno kwestia ustawień przeglądarki, tak mi tu kiedyś ktoś z bieglejszych w temacie powiedział
marian 2008-04-15 15:32   
marian - Profil marian
ja nie mogę wiadomości wysyłać na priv - pojawia sie komunikat, że nie jestem zalogowany... adminie da sie coś z tym zrobić???
cezary 2008-04-15 15:28   
cezary - Profil cezary
stenus: nie wiem jak Ty i inni teraz mają ale za każdym razem muszę się logować od nowa. Po przeprowadzce strona nie zapamiętuje logingu.
miras 2008-04-15 15:07   
miras - Profil miras
Odnośnie różnych kontroli i dopraw. Wg mnie najlepsi pod tym względem są Włosi. Luz na każdym kroku :)))) i chwała im za to :)
humbak 2008-04-15 15:02   
humbak - Profil humbak
michalb: Tak, to wina pzrenoszenia na nowy serwer. Mnie tez poznikaly wiadomosci, choc na maila dostalem, ze ktos mi slal. Dobzre, ze system teraz podaje od kogo wiadomosc, za co chwala Adminowi! :o) Kasa dotarla, za co zostales pochwalony w odpowiednim watku.
michalb 2008-04-15 15:00   
michalb - Profil michalb
stenus dzieki za odpowiedz
humbak 2008-04-15 15:00   
humbak - Profil humbak
michalb: Nie ma sensu, a ludzie nauczyliby sie, gdyby FRanca delikwentow nie wpuszczala na poklad. Po warunkiem, ze juz podczas osparwy na lotnisku wylapywane beda te sztuki, a nie dopiero przy gate. Chodzi mi o luzi z Check&Go, bo tych sie nie sparwdza przy odparwie. Dlatego tez security powinno zwaracc uwage. Ale uwazam, ze pzrepisy powinny byc wszedzie takie same, czyli bagaz podreczny + dodatkowe cos typu laptop, plaszcz, torebka damska, parasol, aparat foto, etc. Zmykam ogladac Goteborg! Do wieczora!.
michalb 2008-04-15 14:58   
michalb - Profil michalb
stenus ,hamburg dostalem na maila wiadomosc ze mam od was na priv wiadomosci ale ich tam nie bylo wiec nie wiem co do mnie napisaliscie. stenus ,czy dotarla kasa?
michalb 2008-04-15 14:56   
michalb - Profil michalb
stenus no dobrze a jak przy normalnym check in przepuszcza cie z zaduza walizka ,tez tylko poluczenie ,czy cos jeszcze? teraz zastanawia mnie sens kontroli bagazu podrecznego przy boardingu,jezeli ma byc tylko pouczenie
humbak 2008-04-15 14:50   
humbak - Profil humbak
michalb: Z formalnego punktu widzenia (co jest wyraznie napisane na tejze karcie pokladowej online), jesli pasazer pojawi sie przy gate z za duzym bagazem podrecznym, to linia moze nie wpuscic go na poklad. Faktycznie nie dochodzi do takich scen, czesto konczy sie na pouczeniu pasazera, aby wiecej juz tak nie robil, lub tak, jak opisal hamburg na lotnisku Alicante (wnoszenie podrecznego do luku, strata slota, godzinne opoznienie w starcie). I wlasnie ze wzgledu na takie przyklady, jakie påodal hamburg, jestem za dokladna kontrola bagazu podrecznego, ale bez przesadnej pedanterii w gatunku niemieckiego slepego Ordnungu.
michalb 2008-04-15 14:45   
michalb - Profil michalb
hamburg,stenus, to wszystko rozumiem ,tylko co sie okaze jak masz check in onlinne ( FR) i przy boardingu ( tak wlasnie bylo w Madycie) okaze sie ze walizka jest za duza? check in jest juz zamkniety a my jestesmy juz po drogej stronie lotniska czyli przy gate
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy