2 imiona, a tylko jedno na bilecie

kumpel kupował bilety i nie wiedział ze mam 2 imiona i kupil bilet tylko na moje pierwsze imie i nazwisko, czy nie bedzie problemow na lotnisku?dzieki za odpowiedz
14/04/2008 12:21  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2008-04-15 01:23   
humbak - Profil humbak
herbata: Mozesz leciec jako "Herbata Kowalsky". hihih Gorzej, jakbys byla Yowalski. :o) miras: No musiala byc niezla jazda,co z reguly jest elementem normalnym przy zmianie plci. Cos tzreba odciac, cos dosztukowac. hihihi cezary: A cos Ty tak wyskoczyl tutaj jak Filip z Konopii z tym swoim problemem kasowniczym? hihihih
cezary 2008-04-14 17:51   
cezary - Profil cezary
Dostałem burę od admina bo ponoć jest prikaz żeby pisać pełnymi nazwami więc wyjaśniam że leciałem ze Szczecina przez Warszawę do Krakowa i następnego dnia z Krakowa wracałem przez Warszawę do Szczecina.
A reszta postu po poprawce to:
Pomyłki bywają. Ostatnio jak leciałem ***** i wszystkie boardingi na 4 odcinki dostałem przy wylocie ze Szczecina bo leciałem bez bagażu nadawnego podczas boardingu w Krakowie na loty powrotne okazało się że ktoś omyłkowo skasował moje loty. Wsiadaliśmy już do atuobusu do samolotu. Pani w krakowskim domestic gate załatwiła sprawę błyskawicznie telefonując do kogoś tam i oczywiście poleciałem bez problemu. Bardzo mnie przepraszała ale mnie to bardziej rozbawiło niż zdenerwowało. Nie miałem pretensji bo niby dlaczego ?
miras 2008-04-14 15:47   
miras - Profil miras
Jak kupowałem bilet w PLL LOT, to pani zmieniła mi imię nazwisko i płeć ... No cóż trzeba było wymienić cały bilet! Fajna jazda była :)))
herbata 2008-04-14 14:50   
herbata - Profil herbata
mrader wlasnie o taki problem chodzi:)
mrader 2008-04-14 13:47   
mrader - Profil mrader
Czyli np.Kowalsky...;)
marqoos_pl 2008-04-14 13:34   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
nie czepiajcie sie, pomylki sie zdarzaja :) (cos o tym wiem, hehe) - z 2 imionami nie ma problemu (tzn. tylko z jednym). Z bledem w nazwisku tez nie powinno byc problemu, jednak lepiej zglosic to przewoznikowi. W zaleznosci, jaki to jest, to mozna dostac bardziej lub mniej martwiaca informacje. FR Ci powie, ze nie ma problemu i tylko doda notke dla obslugi w check-in (jak wiekszosc linii), AF Ci powie, ze nie gwarantuje tego, ale mozesz sobie to zmienic za 50 EUR (ale zazwyczaj obsluga na lotnisku tez nie jest taka restrykcyjna, chyba, ze ktos ma bardzo zly dzien, hehe)
herbata 2008-04-14 13:00   
herbata - Profil herbata
tłumaczyl sie tym ze zamawial 11 biletow i tam mu wyszlo
szot 2008-04-14 12:58   
szot - Profil szot
herbata: ło matko, to ten kumpel nie sprawdza co wipisał zanim podał/wpisał dane i dokonał rezerwacji? zaraz się okaże, że pomylił płeć...
herbata 2008-04-14 12:54   
herbata - Profil herbata
dzieki za odpowiedz, natomiast drugi kumpel zauwazyl blad w nazwisku zamiast i jest y, czy taki maly blad tez przejdzie?
mrader 2008-04-14 12:34   
mrader - Profil mrader
Nie powinno być .Tez mam dwa w papierach,a na bookingu zawsze jedno.
miras 2008-04-14 12:33   
miras - Profil miras
Mozesz spac spokojnie. Na jednym imieniu i nazwisku też polecisz :)
herbata 2008-04-14 12:23   
herbata - Profil herbata
kumpel kupował bilety i nie wiedział ze mam 2 imiona i kupil bilet tylko na moje pierwsze imie i nazwisko, czy nie bedzie problemow na lotnisku?dzieki za odpowiedz
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy