Ustawienia prywatności

Do administratora: czy moglibyście proszę rozważyć wprowadzenie dodatkowych opcji przy wybieraniu ustawień prywatności dotyczących udostępniania kalendarza lotów, albumów zdjęć i bloga? Mianowicie, oprócz opcji prywatnej, tylko dla znajomych i publicznej, warto by wprowadzić opcję "tylko dla zarejestrowanych użytkowników". Pozwoliłoby to na nieznaczne ograniczenie dostępu niezalogowanych użytkowników do prywatnych informacji umieszczanych w profilu bez potrzeby ustawiania profilu na "prywatny", a jednocześnie stanowiłoby nieznaczną dodatkową zachętę do zarejestrowania się jako użytkownik.
20/04/2016 01:39  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
pcharasz 2016-04-22 19:41   
pcharasz - Profil pcharasz
Dodam, że nie jest to bynajmniej zmiana w żaden sposób skomplikowana i w żaden sposób nie dotyczyła by użytkowników, którzy nie są czymś takim zainteresowani.
pcharasz 2016-04-22 19:40   
pcharasz - Profil pcharasz
Chodzi raczej o to, żeby pierwsza lepsza osoba z googla nie miała dostępu. Oczywiście, jeśli ktoś się uprze, to się zarejestruje. Mnie jednak to trochę irytuje, że "goście" mają swobodny dostęp do mojego profilu itd., a nie działa to w drugą stronę. Nie mam problemu z "symetrycznym" dostępem do informacji prywatnych. Chciałbym móc mieć jakiś tam nadzór nad tym, np. kto widzi moje zdjęcia.
adam7691 2016-04-21 19:03   
adam7691 - Profil adam7691
bez sensu, jeżeli ktoś nie chce czegoś udostępnić, to po prostu tego nie wstawia
marcowy 2016-04-20 12:09   
marcowy - Profil marcowy
popieram
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy