Bardzo marny marzec w Krakowie

W marcu w KRK pasażerów: 236 533, czyli +4% w stosunku do marca 2007, a operacje lotnicze: 2871, czyli -19% w stosunku do marca 2007.
10/04/2008 19:17  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
korrado 2008-04-11 01:12   
korrado - Profil korrado
stenus: cała przyjemność... ;-D
korrado 2008-04-11 01:11   
korrado - Profil korrado
marian: To żadna nowa moda. Tak w Krakowie było zawsze, że ludzie spotykali się przyjaciółmi przy obiedzie w restauracji. Teraz z tym coraz gorzej, bo nie jest już tak tanio, jak jeszcze parę lat temu. Ale ja zgadzam się z hamburgiem, nie dość, że takie gotowanie jest przyjemne, to jeszcze bardzo często jest smaczniej i pełna gwarancja, że nikt ci nie napluł do zupy ;-))
humbak 2008-04-11 01:10   
humbak - Profil humbak
korrado: Jestem jestem. Ogladam sobie watek z "wysokosci" i nie komentuje, bo szkoda mi ... limitu postow. :o) Ale bardzo trafnie sparafrazowales mnie, dziekuje. :o)
hamburg 2008-04-11 01:03   
hamburg - Profil hamburg
marian: no ale oczywiscie :-) Najlepiej z przyjaciolmi.....dosyc czesto tak wlasnie robimi ze sie u kogos spotykamy i razem gotujemy.....a podobno w towarzystwie jedzenie jeszcze lepiej smakuje :-)
marian 2008-04-11 01:01   
marian - Profil marian
a nie wiem, ja lubię w domu sobie zjeść :) ale na mieście też co by nie było.
hamburg 2008-04-11 01:00   
hamburg - Profil hamburg
marian:taka moda chyba wszedzie panuje :-) no moze w Rzymie nie *hihi*
marian 2008-04-11 00:56   
marian - Profil marian
bo teraz podobno w KRK nowa moda zapanowała (jak to stwierdził moj znajomy) na obiady chodzi sie do knajp bo w domu jeść nie wypada, a na kawę do galerii krakowskiej bo trzeba sie pokazać. dziwne ;)
4tech 2008-04-11 00:38   
4tech - Profil 4tech
hamburg-fakt minelismy sie....)))))) ale mysle ze nic straconego....
4tech 2008-04-11 00:35   
4tech - Profil 4tech
paolo79- lotnisko w GRO jest rozbudowywane chyba o tym wiesz...wszedobylski kurz budowlany nawet wchodzi do terminala, zwroc uwage na okolice lotniska wg mnie to jeden totalny bajzel, aby dojsc do parkingu rent-a-car musisz praktycznie przejsc przez teren budowy! wiec nie mow mi ze tam nie ma bjzlu ( ladowalem tam 8/04/2008 lotem FR z NQY )....a i obsluga na lotnisku pozostawia duzo do zyczenia ( panienka z okienka wypozyczalni sam. chciala mnie podwojnie skasowac za wynajm sam)....a bookowalem przez internet a ona mi ze mam do zaplaty 133euro gdy juz zaplacilem karta 62 euro!!!!!!! w taolcie mozna przykleic sie do podlogi lub wiwinac orla na mokrej posadzce!!!! wiec jak dalej bronisz GRO??
hamburg 2008-04-11 00:32   
hamburg - Profil hamburg
paolo-79: no i lud KRK kupuje :-) Jak bylem na spotkaniu w KRK to mialem sniadnaie w Coffe Heaven...Kawa wtedy tez kosztowala 10 PLN....a kawiarnii ani jednego turysty...tylko sami Polacy :-)
korrado 2008-04-11 00:32   
korrado - Profil korrado
paolo: z założenie nie tykam niczego w centrach handlowych. Szkoda moich pieniędzy i kubków smakowych ;-Q. A poza tym weź pod uwagę, że w galerii krakowskiej lud przychodzi się pokazać i pooddychać tym, co uważa za wielki świat, więc musi słono zapłacić. Nie ma lekko...
korrado 2008-04-11 00:28   
korrado - Profil korrado
Stenus: nie widzę cię w tym wątku, ale pozwolę sobie powtórzyć (dość dowolnie) za tobą: jakie piękne to forum, zaczęliśmy wątek od marcowych wyników lotniska, a skończyliśmy na kulinariach ;-)
paolo-79 2008-04-11 00:27   
paolo-79 - Profil paolo-79
ok,ale kawiarnia w centrum handl (galeria krk) to chyba dla ludu krk tez jest...a kawa jak na san marco w vce...
korrado 2008-04-11 00:25   
korrado - Profil korrado
paolo: aaaa, widzisz. I o to chodzi! W knajpach dla turystów płaci się gapowe na całym świecie, od Las Vegas po Cypr. Drogo i paskudnie. :-)
paolo-79 2008-04-11 00:20   
paolo-79 - Profil paolo-79
korrado:nie lubie papryki;)w rzymie nakieruje Cie w okolice vaticano/prati na rzymskie restaurazje,takie ktorych turysci nie znaja,gdzie dostaniesz niebo do ust..za 10€ full program;))4tech:ALC nie znam,ale GRO bede bronic,przy bajzelu srodzeimnomorskim to jedno z wiecej uporzadkowanych i wygodnych portow,a gdzie widziales smieci w GRO,nie wiem..moze cos Ci sie pomylilo...
hamburg 2008-04-11 00:18   
hamburg - Profil hamburg
4tech: no patrz...minelismy sie...
4tech 2008-04-11 00:17   
4tech - Profil 4tech
hamburg...lecialem dzisiaj ALC-NQY, samo lotnisko ALC spoko,dwa terminale, w budowie trzeci....ale jak to u poludniowcow bywa wokol lotniska bajzel....kupa smieci, brudne wozki bagazowe, etc......
a tak na marginesie to 10 dla FRancy, ladowanie w GRO 20 min przd czasem, ladowanie NQY 15 min. przed czasem..
spoko "stewki", czyste B-737,
korrado 2008-04-11 00:13   
korrado - Profil korrado
Ależ z ciebie choleryk, Paolo. Chyba jadasz za dużo ostrej papryki :-). Nie oburzaj się tak od razu i nie wyciągaj armat. To, że jakiś debil kiedyś napisał, że Kraków jest ciekawszy turystycznie, niż Rzym, to jeszcze nie powód, żeby wyciągać bardzo selektywne i subiektywne argumenty. Dobrze wiesz, że w Wenecji trudno w miejscach turystycznych o jedzenie choćby średnio przyzwoite, o cenach już nie wspominając. To, że akurat tobie zdarzyło się pójść nie tam gdzie trzeba, zapłacić ciężkie pieniądze i wyjść niezadowolonym, to nie jest jeszcze dowód na cokolwiek. A tak w ogóle, wybieram się we wrześniu do Rzymu, więc trzymam cię za słowo, że zjem tam taniej, niż w Krakowie (oczywiście w porównywalnych restauracjach) :-). Pozdrowienia.
hamburg 2008-04-11 00:11   
hamburg - Profil hamburg
jutro bede w ALC to zobacze ten ,,bajzel´´ :-)))))
humbak 2008-04-11 00:07   
humbak - Profil humbak
Oj bedzie ciekawie 7 czerwca.. oj bedzie... :o)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy