Jak się lata Deltą

Dzięki Hamburg za odpowiedź, nie leciałam jeszcze tymi liniami ale lecę do Usa z całą rodzinką w tym 2 dzieci jestem ciekawa jak jest tam obsługa wyżywienie z góry dziękuję :)
09/04/2008 12:02  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
iwa_29 2008-04-09 22:59   
iwa_29 - Profil iwa_29
Dzięki za wypowiedź troszkę mnie uspokoiłeś bo wiesz jest bardzo mało opinii na temat tej linii i w pewnym momencie zwątpiłam.Pozdrawiam:)
hamburg 2008-04-09 19:48   
hamburg - Profil hamburg
iwa_29: co dostaniesz do jedzenia to zalezy od godziny lotu....ja wylatywalem rano i dostalismy na sniadanie swierze buleczki (podgrzane :-)). dotego serek,salami, miod, marmoladke. Przed ladowaniem dostalismy maly obiad....do wyboru byl piers z kurczaka lub wolowina....do tego kartofelki i sosik. Na trasach karjowych ( w USA) jest roznie...w jedna strone dostalismy tylko orzeszki....ale spowrotem dostalismy malo buleczke z serem lub szynka (taka jak podaja na pokladach Lufthansy) Zycze milego lotu i udanego pobytu w USA :-)
iwa_29 2008-04-09 16:21   
iwa_29 - Profil iwa_29
Dzięki Hamburg za odpowiedź, nie leciałam jeszcze tymi liniami ale lecę do Usa z całą rodzinką w tym 2 dzieci jestem ciekawa jak jest tam obsługa wyżywienie z góry dziękuję :)
hamburg 2008-04-09 15:22   
hamburg - Profil hamburg
Iwa_29: A co dokladnie chcesz wiedziec? Lecialem tylko raz, ale nic zlego nie moge o tej linii powiedziec. Mila obsluga....catering okay.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy