Lotnisko działa normalnie

Szczecin i Goleniów sparaliżowane. Nie ma prądu, gazu, nie działają komórki. Lotnisko w Goleniowie dzięki własnym agregatom prądotwórczym działa bez zakłóceń.
08/04/2008 11:54  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
cezary 2008-04-08 13:47   
cezary - Profil cezary
gregory: To tylko słońca pozazdrościć. Ciekawe że wystarczą dwa zwalone ciężarem mokrego śniegu drzewa i prawie pół milinona ludzi jest bez prądu, wody , gazu i telefonów stacjonarnych i komórkowych.
Chyba coś się poprawia bo wreszcie odebrałem moją pocztę e-mail (a serwer poczty mam w centrum Szczecina).
Dla mnie to widoczny przykład co będzie (odpukać) w razie zamachu terrorystycznego lub wojny. Nic nie będzie. Powrót do ognisk i epoki kamienia łupanego...:)
gregory 2008-04-08 13:36   
gregory - Profil gregory
A u nas na Śląsku piękne słońce:)
cezary 2008-04-08 12:08   
cezary - Profil cezary
Bo mieszkam 90 km na wschód od Szczecina i u mnie prądu nie było w nocy tylko przez jakieś 2 godziny. Teraz już jest. W tej chwili za moim oknem śnieg sypie jak chyba ani razu tej zimy. Poza Szczecinem i Goleniowem w większości zachodniopomorskiego prąd już jest.
szot 2008-04-08 11:59   
szot - Profil szot
Tak, tak, trąbią o tym już od rana w tvn24 jakby to Szczecin był niewiadomo jakim ważnym miastem, no ale chyba nie mają o czym mówić więc co rusz news o stanie awarii w tym jakże pięknym, portowym mieście...
cezary 2008-04-08 11:56   
cezary - Profil cezary
Szczecin i Goleniów sparaliżowane. Nie ma prądu, gazu, nie działają komórki. Lotnisko w Goleniowie dzięki własnym agregatom prądotwórczym działa bez zakłóceń.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy