Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Lotnisko działa normalnie

cezary
cezary
Szczecin i Goleniów sparaliżowane. Nie ma prądu, gazu, nie działają komórki. Lotnisko w Goleniowie dzięki własnym agregatom prądotwórczym działa bez zakłóceń.

08/04/2008 11:54,  
<>

gość_c5c86 - Profil
gość_c5c86

cezary - Profil
cezary

gregory: To tylko słońca pozazdrościć. Ciekawe że wystarczą dwa zwalone ciężarem mokrego śniegu drzewa i prawie pół milinona ludzi jest bez prądu, wody , gazu i telefonów stacjonarnych i komórkowych.
Chyba coś się poprawia bo wreszcie odebrałem moją pocztę e-mail (a serwer poczty mam w centrum Szczecina).
Dla mnie to widoczny przykład co będzie (odpukać) w razie zamachu terrorystycznego lub wojny. Nic nie będzie. Powrót do ognisk i epoki kamienia łupanego...:)
08/04/2008 13:47  

A u nas na Śląsku piękne słońce:)
08/04/2008 13:36  

cezary - Profil
cezary

Bo mieszkam 90 km na wschód od Szczecina i u mnie prądu nie było w nocy tylko przez jakieś 2 godziny. Teraz już jest. W tej chwili za moim oknem śnieg sypie jak chyba ani razu tej zimy. Poza Szczecinem i Goleniowem w większości zachodniopomorskiego prąd już jest.
08/04/2008 12:08  

szot - Profil
szot

Tak, tak, trąbią o tym już od rana w tvn24 jakby to Szczecin był niewiadomo jakim ważnym miastem, no ale chyba nie mają o czym mówić więc co rusz news o stanie awarii w tym jakże pięknym, portowym mieście...
08/04/2008 11:59  

cezary - Profil
cezary

Szczecin i Goleniów sparaliżowane. Nie ma prądu, gazu, nie działają komórki. Lotnisko w Goleniowie dzięki własnym agregatom prądotwórczym działa bez zakłóceń.
08/04/2008 11:56  

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska