Biuro podróży Wczasyonline24.pl

Chciałabym dodać opinię o biurze podróży Wczasyonline24.pl, które ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Korzystałam z oferty tego biura udając się na krótki weekendowy wyjazd do Holandii, na zwiedzanie Ogrodów Keukenhof. Wyjazd był w ostatni weekend, kiedy ogrody były dostępne do zwiedzania. Pomijając różne utrudnienia i zdarzenia losowe, które miały miejsce, spotkało mnie również wiele nieprzyjemności ze strony biura. Ze względu na wyjazd w takim, a nie innym terminie chętnych było mało. Biuro podróży Wczasyonline24.pl dogadało się z innym biurem i połączono grupy. Chwali się to, bo równie dobrze mogli by odwołać wyjazd. Natomiast na tym dobre strony się kończą. Co prawda zorganizowano dojazd do Wrocławia (tam miała być przesiadka) za pośrednictwem Polskiego Busa. Ale: - nie podano biura podróży z którym się łączymy, - nie poinformowano, że będzie jeszcze jedna przesiadka w Świebodzinie (która zdaniem biura podróży nie była uciążliwa, bo to był tylko postój, a to że trzeba było przenieść swoje rzeczy do nowego autokaru, ustalić z przewodnikiem miejsce to nie istotne) - nie podano kontaktu do siebie w razie trudności, - nie odbierano żadnych telefonów ani mail w dniu powrotu, z którym mieliśmy problemy, - przesiadkę we Wrocławiu zorganizowano tak, że trzeba było czekać 4 godziny, - pracownica, która w końcu oddzwoniła po 1h czekania we Wrocławiu byłą niegrzeczna, nie chciała zorganizować wcześniejszego powrotu, po czym kilkanaście minut później zadzwoniła i kazała iść na autobus odjeżdżający za kilka minut, a to że ktoś jadł wtedy obiad to nie istotne, bo przecież mieliśmy siedzieć i czekać na dworcu aż łaskawie nam jakiś transport załatwią. - obcokrajowcy, którzy również podróżowali z tym biurem, zostali całkowicie brzydko mówiąc olani przez biuro. Ostatecznie złożona do biura reklamacja została odrzucona. Rozumiem, że wycieczka była tania i biuro poniosło dodatkowe koszty transportu. Natomiast w odpowiedzi zamiast zwykłego wyjaśnienia sytuacji i choćby słowa przepraszam, zarzucono mi podawania nieprawidłowych informacji. Dlatego więcej nie skorzystam z oferty biura Wczasyonline24.pl i nie polecam korzystanie z ich usług.
09/07/2015 11:03  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
pawelpawel20 2021-09-30 18:10   
pawelpawel20 - Profil pawelpawel20
Zdecydowanie nie polecam jeździć z jakimiś dziwnymi biurami. Ja jeżdżę jedynie z Itaką.
matylda00 2021-09-21 16:57   
matylda00 - Profil matylda00
Polecam Ci skorzystać z biura Itaka. U nich nigdy nie ma jakiś dziwnych sytuacji.
sarenka1299 2021-08-06 10:17   
sarenka1299 - Profil sarenka1299
Dlatego uważam, że najlepiej skorzystać ze sprawdzonego biura. Na przykład Itaki.
Mcelon123 2021-07-30 20:10   
Mcelon123 - Profil Mcelon123
Ja nigdy nie korzystam z jakiś nieznanych biur. Wolę Itaką, mam pewność bezpieczeństwa.
Krupnik 2017-12-21 13:49   
Krupnik - Profil Krupnik
Ja w tym roku leciałem z travelone do Chorwacji ( zobacz link ) i wszystko było w najlepszym porządku. Wszystko załatwione błyskawicznie, bardzo miło. Na miejscu wszystko zgodnie z opisem, a hotel chyba nawet powinien miec gwiazdkę więcej, choć może nie mam też tak wysokich wymagań :)
gość_c19f2 2017-12-10 17:36   
gość_c19f2 - Profil gość_c19f2
W ten weekend wybrałam się na jarmark Drezna.Kazdy kto wybiera się na tego typu imprezę musi liczyć się z tym że będzie zimno i będzie mnóstwo ludzi.Wyjazd moim zdaniem zdecydowanie zbyt wczesna pora...z Katowic godzina 3.00
gość_e8956 2017-07-10 15:10   
gość_e8956 - Profil gość_e8956
Koleżanka namówiła mnie w tym roku na wyjazd z biurem wczasyonline24.pl do Holandii na festiwal kwiatów. Pierwsze co, to zaczęłam oczywiście wyszukiwać opinie o biurze w internecie. Znalazłam tylko ten komentarz powyżej i, nie ukrywam, dość mocno się nim zasugerowałam. Znajoma była zadowolona ze swojego wcześniejszego wyjazdu z biurem do Berlina dlatego namówiła też mnie, ale ja jechałam raczej z negatywnym nastawieniem, mając w pamięci właśnie ten komentarz. Ale, uwaga, bardzo pozytywnie się zaskoczyłam! :) Wyjazd choć krótki i intensywny, był bardzo udany. Kontakt z biurem był bezproblemowy, pani "od kontaktu z klientem" bardzo miła. Pierwszy raz spotkałam się z tym, że biuro wysyła do klientów tak szczegółową informację odnośnie wyjazdu (łącznie z tym, żeby nie zapomnieć zabrać parasola :D ). Sama forma wycieczki nie jest dla każdego, bo wyjazd zaplanowano tylko na weekend, bez noclegu i z dużą dawką zwiedzania (dojazd autokarem, zatem "nocleg" przewidziany był w autokarze, w ramach dojazdu), więc to raczej wycieczka przewidziana dla młodych ludzi. Plusem jest też stosunkowo niski koszt.

Być może źle trafiłaś wtedy lub biuro zmieniło nastawienie do klienta, ale ja jestem bardzo zadowolona z wyjazdu do Holandii i aktualnie przymierzam się do kolejnej wycieczki :) polecam!
gość_14e8e 2017-01-04 16:09   
gość_14e8e - Profil gość_14e8e
dobrze wiedzieć , już sobie nie będę zawracać głowy ich propozycjami.
gość_353df 2015-12-30 10:05   
gość_353df - Profil gość_353df
ja też NIE POLECAM biura Wczasyonline24. kupiłam wyjazd weekendowy na gruponie i dzowniąc do biura okazało sie ze miejs juz nie ma. i Pani z biura powiedziala zeby sobie dzwonic do gruponu i z nimi załatwiac. NIE POLECAM !!!!! beznadziejne biuro
gość_35fba 2015-07-10 12:14   
gość_35fba - Profil gość_35fba
Zdecydowanie lepiej wykupić bilet w RYR lub Wizz a hotel na własną rękę. Tak wychodzi o wiele taniej i nie ma ryzyka, że biuro zbankrutuje.
adam7691 2015-07-09 17:08   
adam7691 - Profil adam7691
przychylam się do poniższej opinii, w ostateczności można nawet pojechać samochodem
kamiskl 2015-07-09 15:11   
kamiskl - Profil kamiskl
A ja nie polecam korzystania z jakichkolwiek biur podróży na wycieczki po Europie. Co za problem kupić sobie bilet samodzielnie i we własnym zakresie organizować wyjazd. Zwłaszcza gdy mówimy o tak nieodległym kraju jakim jest Holandia. Nie dość, że więcej satysfakcji to pewnie nawet taniej.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy