Kraków ma połączenie z Amsterdamem

"Polska tania linia lotnicza Centralwings uruchomiła nowe połączenie pomiędzy Krakowem a Amsterdamem. Połączenie to jest jedną z sześciu tras oferowanych przez przewoźnika ze stolicy Małopolski. Początkowo samoloty Centralwings będą latały do największego miasta Holandii dwa razy w tygodniu - w poniedziałki i piątki. Potem częstotliwość lotów ma wzrosnąć do 4-5 w tygodniu. Połączenie z Amsterdamem jest jednym z sześciu oferowanych obecnie przez Centralwings ze stolicy Małopolski. Oprócz niego polski przewoźnik lata záKrakowa jeszcze do Londynu, Barcelony, Rzymu, Bolonii i Aten. Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków-Balice w letnim rozkładzie lotów posiada 52 regularne połączenia do 41 miast. Wykonują je 23 linie lotnicze - 12 tradycyjnych i 11 tzw. tanich"-wp.pl
01/04/2008 00:57  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
hamburg 2008-04-01 22:39   
hamburg - Profil hamburg
a ja zato nie widzialem tych kurek przy statcji lecz razem z michalb jeszcze blizej terminala (przed domem przy drodze do statcji) :-)))))
paolo-79 2008-04-01 22:32   
paolo-79 - Profil paolo-79
miras:i tak poleca na nie to lotnisko co bedzie w tym karneciku co maja na zobacz link...
adams 2008-04-01 20:43   
adams - Profil adams
Może zatrudniani eksperci są kakografami :)?
miras 2008-04-01 20:37   
miras - Profil miras
Dzięki naszemu forum, eksperci z C0 zmienili już "Fumicino" na Fiumicino :D
adams 2008-04-01 20:29   
adams - Profil adams
''Za płotem kury spokojnie dziobały w trawie robaczki...[...].." kojarzy mi się to z błogością, spokojem, polskiej wsi jak krajobraz opisywany w inwokacji Mickiewicza *hihihihih*
paolo-79 2008-04-01 18:52   
paolo-79 - Profil paolo-79
desert:taaaak,c0 to zart...365 dni w roku...ja nie chce czytac w kwietniu o skandalach w FCO i CIA bo przy takim burdelu oni sami nie beda wiedziec do ktorego lotniska dzis leca, a pax tym wiecej sie pogubia,szczegolnie te paxy ktore nie znaja rzymu ani airportow...Cezary:pokochalem Ciebie za opis ''Za płotem kury spokojnie dziobały w trawie robaczki. Przynajmniej te kury maja dobre życie i widzą słonko, ladujace samoloty i mogą chodzić po trawie w przeciwieństwie do kur fermowych, które życie spedzaja w klatce i nie widzą zewnetrznego swiata.:)''placze ze smiechu wlasnie;)
cezary 2008-04-01 17:53   
cezary - Profil cezary
Z tymi kurami to jest odrobina prawdy. W sobotę 29.03.08 wylądowałem w Balicach. Jak siedziałem już w kolejce Balice Expres i czekałem na odjazd do dworca Kraków Główny to po prawej stronie jest jakieś gospodarstwo rolnicze.
Zwróciłem uwagę na drób. Za płotem kury spokojnie dziobały w trawie robaczki. Przynajmniej te kury maja dobre życie i widzą słonko, ladujace samoloty i mogą chodzić po trawie w przeciwieństwie do kur fermowych, które życie spedzaja w klatce i nie widzą zewnetrznego swiata.:)
W sumie miły folklor. I żeby było jasne nie przeszkadza mi to. Bo to Polska właśnie.
Ciekawe czy kiedys kolejka będzie dojeżdzać do samego terminala. Przecież brakuje 200-300 metrów. A tak jest cyrk z przesiadką do autobusu. Jak kolejka jest pełna to nie ma takiego cudu żeby wszyscy zmieścili się w bezpłatnym loniskowym autobusie.
desert_eag 2008-04-01 16:36   
desert_eag - Profil desert_eag
moze to FCO to zart prima aprillisowy? ;) /zaraz paolo napisze, ze c0 to zart ;)/
miras 2008-04-01 15:41   
miras - Profil miras
Znając C0, to oni są zdolni, przylecieć z pasażerami na CIA, następnie pustym samolotem polecić na FCO, a stamtąd już z paxami powrót do Polski :)))
tomekk-81 2008-04-01 15:40   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
Rzeczywiście, strzelili babola jak nie wiem co
miras 2008-04-01 15:33   
miras - Profil miras
paolo: zauwazyłem to "Fumicino", w końcu napisali to "grubą" czcionką :). Rzuciłem okiem na ten kwietniowy rozkład lotów. zgadzam się totalny bordello.
adams 2008-04-01 15:17   
adams - Profil adams
w samolotach C0 powinna być puszczana na powitanie pasazerów piosenka Lady Pank "Mniej niż zerooooooo"
adams 2008-04-01 15:04   
adams - Profil adams
moze na Ciampino nie pozwolili im latac to "Fumicino"otwarło dla nich braMy
paolo-79 2008-04-01 14:52   
paolo-79 - Profil paolo-79
miras:ce zero nie pisze jak Ty Fiumicino..Spezjalisci z ce zero przenosza sie na 'Fumicino'..hehea widziales kwiecien?czesc rejsow do CIA,czesc do FCO,totalny burdel,wybrane bez sensu rejsy beda w FCO,wybrane w CIA,pewnie czesc pax sie w tym pogubi i nie poleci...ale czy nie o to chodzi ce zero??nie lepiej bylo jak WIzz zrobic bum, od danego dnia przenosimy operacje do FCO i juz...popatrzyc sobie na kalendarz jaki ma na zobacz link zero odnosnie lotow do rzymu w kwietniu...
miras 2008-04-01 14:38   
miras - Profil miras
C0 informuje na swojej stronie www, że od maja samoloty będą startowały i lądowały na lotnisku Fiumicino.
disorder 2008-04-01 09:14   
disorder - Profil disorder
... a potem kury dojedzą resztki...
piterius 2008-04-01 09:10   
piterius - Profil piterius
hahaha! ... a call center zablokowane i ogłoszony kolejny plan mini - mini. A na forum znowu będzie gorąco :)
paolo-79 2008-04-01 01:40   
paolo-79 - Profil paolo-79
Początkowo samoloty Centralwings będą latały do największego miasta Holandii dwa razy w tygodniu - w poniedziałki i piątki. Potem częstotliwość lotów ma wzrosnąć do 4-5 w tygodniu.Za 3 miesiace natomiast trasa zostanie skasowana. wp.pl
dzyga 2008-04-01 00:58   
dzyga - Profil dzyga
"Polska tania linia lotnicza Centralwings uruchomiła nowe połączenie pomiędzy Krakowem a Amsterdamem. Połączenie to jest jedną z sześciu tras oferowanych przez przewoźnika ze stolicy Małopolski.


Początkowo samoloty Centralwings będą latały do największego miasta Holandii dwa razy w tygodniu - w poniedziałki i piątki. Potem częstotliwość lotów ma wzrosnąć do 4-5 w tygodniu.

Połączenie z Amsterdamem jest jednym z sześciu oferowanych obecnie przez Centralwings ze stolicy Małopolski. Oprócz niego polski przewoźnik lata záKrakowa jeszcze do Londynu, Barcelony, Rzymu, Bolonii i Aten.

Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków-Balice w letnim rozkładzie lotów posiada 52 regularne połączenia do 41 miast. Wykonują je 23 linie lotnicze - 12 tradycyjnych i 11 tzw. tanich"-wp.pl
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy