Parkiet: stołek prezesa LOT obejmie człowiek...

Według "Parkietu" największe szanse na wygranie konkursu na prezesa zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT ma Tomasz Szymczak. Jest on człowiekiem Platformy Obywatelskiej i wygraną ma jak w banku. Nowego prezesa PLL LOT wybierze rada nadzorcza 7 kwietnia br. Tomasz Szymczak jest obecnie szefem Warsaw Airport Services, spółki zajmującej się obsługa naziemną. Konkurencją dla Szymczaka będzie Dariusz Nowak oraz Marek Mazur. Największe szanse ma Dariusz Nowak, który pełni obowiązki prezesa LOT od 8 lutego. Marek Mazur pełnił już funkcję prezesa PLL LOT i cieszy się pełnym poparciem związków zawodowych - pisze "Parkiet".
01/04/2008 00:31  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gaikokujin 2008-04-01 09:40   
gaikokujin - Profil gaikokujin
Mazur był świetny jako prezes...
disorder 2008-04-01 09:15   
disorder - Profil disorder
Parę groszy z budżetu zawsze się znajdzie.
szot 2008-04-01 08:17   
szot - Profil szot
a ja mam nadzieję, że konsekwencją braku oleju w głowie w zaządach LOTu będzie upadek firmy - bo ileż można z rzędu obsadzać tak wazne miejsca osobami nie mającymi nic wspólnego z kierowaniem linią lotniczą...
dzyga 2008-04-01 00:32   
dzyga - Profil dzyga
Według "Parkietu" największe szanse na wygranie konkursu na prezesa zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT ma Tomasz Szymczak. Jest on człowiekiem Platformy Obywatelskiej i wygraną ma jak w banku. Nowego prezesa PLL LOT wybierze rada nadzorcza 7 kwietnia br.

Tomasz Szymczak jest obecnie szefem Warsaw Airport Services, spółki zajmującej się obsługa naziemną.

Konkurencją dla Szymczaka będzie Dariusz Nowak oraz Marek Mazur. Największe szanse ma Dariusz Nowak, który pełni obowiązki prezesa LOT od 8 lutego. Marek Mazur pełnił już funkcję prezesa PLL LOT i cieszy się pełnym poparciem związków zawodowych - pisze "Parkiet".
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy