×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Parkiet: stołek prezesa LOT obejmie człowiek...


Według "Parkietu" największe szanse na wygranie konkursu na prezesa zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT ma Tomasz Szymczak. Jest on człowiekiem Platformy Obywatelskiej i wygraną ma jak w banku. Nowego prezesa PLL LOT wybierze rada nadzorcza 7 kwietnia br. Tomasz Szymczak jest obecnie szefem Warsaw Airport Services, spółki zajmującej się obsługa naziemną. Konkurencją dla Szymczaka będzie Dariusz Nowak oraz Marek Mazur. Największe szanse ma Dariusz Nowak, który pełni obowiązki prezesa LOT od 8 lutego. Marek Mazur pełnił już funkcję prezesa PLL LOT i cieszy się pełnym poparciem związków zawodowych - pisze "Parkiet".

01/04/2008 00:31,  
<>

gość_167c6 - Profil
gość_167c6
  

  
Mazur był świetny jako prezes...
01/04/2008 09:40  

disorder - Profil
disorder
  
Parę groszy z budżetu zawsze się znajdzie.
01/04/2008 09:15  

szot - Profil
szot
  
a ja mam nadzieję, że konsekwencją braku oleju w głowie w zaządach LOTu będzie upadek firmy - bo ileż można z rzędu obsadzać tak wazne miejsca osobami nie mającymi nic wspólnego z kierowaniem linią lotniczą...
01/04/2008 08:17  

  
Według "Parkietu" największe szanse na wygranie konkursu na prezesa zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT ma Tomasz Szymczak. Jest on człowiekiem Platformy Obywatelskiej i wygraną ma jak w banku. Nowego prezesa PLL LOT wybierze rada nadzorcza 7 kwietnia br.

Tomasz Szymczak jest obecnie szefem Warsaw Airport Services, spółki zajmującej się obsługa naziemną.

Konkurencją dla Szymczaka będzie Dariusz Nowak oraz Marek Mazur. Największe szanse ma Dariusz Nowak, który pełni obowiązki prezesa LOT od 8 lutego. Marek Mazur pełnił już funkcję prezesa PLL LOT i cieszy się pełnym poparciem związków zawodowych - pisze "Parkiet".
01/04/2008 00:32  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie