Air Italy da pracę

Przewoźnik czarterowy rozpoczyna rekrutację załogi pokładowej. - Kandydaci nie muszą posiadać doświadczenia w lotnictwie – mówi Andrea Mori, szef załogi pokładowej. Podstawowe wymagania, jakie Air Italy Polska stawia kandydatom, to dobra znajomość języka angielskiego, umiejętność pływania, sprawność fizyczna. Kandydaci muszą także umieć się dostosować do danej sytuacji i mieć pozytywne nastawienie do życia. Na początku czeka ich test z języka angielskiego i rozmowa kwalifikacyjna. Osoby, które przejdą pierwszy etap rekrutacji, czeka czterotygodniowe szkolenie z zakresu obsługi w trakcie lotu, obowiązujących procedur, budowy samolotu oraz zasad udzielania pierwszej pomocy. Praktyczna cześć szkolenia, w tym m.in. zajęcia w symulatorze lotów, odbywać się będzie we Włoszech. Po każdej części szkolenia jest przeprowadzany egzamin. Osoby zainteresowane pracą w Air Italy Polska proszone są o wysłanie CV z dopiskiem “Flight attendant” pod adres: zobacz link
30/03/2008 18:26  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2008-04-02 00:15   
humbak - Profil humbak
boszsz, o tym, ze mnie samoloty kreca az tak mocno doszedlem dopiero, jak skonczylem doktorat. :o)
disorder 2008-03-30 20:21   
disorder - Profil disorder
Paolo-79: Bo Twoja praca Sky Marshalla jest pasjonująca. Nie każdy jest tak sprawny i ma takie szczęście.
miras 2008-03-30 20:16   
miras - Profil miras
paolo: a co cię kręci :)) mnie kręcą rollercoastery :)), mimo lęku wysokości :)
adams 2008-03-30 20:15   
adams - Profil adams
miras:albo cabin crew albo airport, bo praca pilota mi sie nie podoba(choć czasami grywam w symulatory lotnicze, ale zamiast doprowadzić maszyne do celu to bym ją chyba rozbił *hihihihhi*:)
adams 2008-03-30 20:13   
adams - Profil adams
paolo: zobaczym co czas pokaże:)
paolo-79 2008-03-30 20:10   
paolo-79 - Profil paolo-79
adams:ja poznalem co mnie kreci dopiero jak studia skonczylem;))wiec dont worry,17 lat juz wiesz co Ciebie kreci-dobrze!:)
miras 2008-03-30 20:10   
miras - Profil miras
paolo: ja wiem o tym, że siatka połączeń południowych jest bardzo uboga. Mam nadzieję, że to się szybko zmieni. Jak na razie jest większy popyt na połączenia do UK i IE i linie lotniecze na tym się skupiają. //adams: jeśli tak bardzo chcesz latać jako cabin crew, to myślę że ci się uda. Jak to napisał Paolo "przyszłość jest jasna dla Ciebie" :)
adams 2008-03-30 20:08   
adams - Profil adams
wiem musze byc cierpliwy :) ale tak naprawde to juz chiałbym coś sensownego robic, zajmowac sie czyms co mnie kręci :)
paolo-79 2008-03-30 20:04   
paolo-79 - Profil paolo-79
adams:pryszlosc jest jasna dla Ciebie...kiedy bedziesz mial pare lat wiecej-bedzie jeszcze wiecej takich ofert;))wiec pazienza;)miras:ja z PL polaczenia jakie potrzebuje juz mam...narzekajac to raczej przez to ze zycze ludowi lotniczemu w PL aby ta sytuacja sie poprawila...popatrz na GDN...z wakacyjnych tras na lato maja......Wizz 1/tyg do GRO...
miras 2008-03-30 19:54   
miras - Profil miras
buona sera paolo: ja myślę, że przede wszystkim nie będziesz narzekać Ty, że tylko UK UK UK ;)))
adams 2008-03-30 19:53   
adams - Profil adams
jakbym tylko miał kilka lat więcej to bym wysłał im swoje CV :)
paolo-79 2008-03-30 19:49   
paolo-79 - Profil paolo-79
zaczyna sie;)lud w polsce bogaci sie,podroze na drugi koniec swiata coraz wiecej popularne...za kilka lat bedzie w polsce kompanii charterowych moze tyle co LCC..i nikt nie bedzie marudzil ze tylko UK UK UK...moze wkrotce AB zainteresuje sie charterowo-poudniowo-egsotycznie polskim rynkiem?
adams 2008-03-30 18:27   
adams - Profil adams
Przewoźnik czarterowy rozpoczyna rekrutację załogi pokładowej.



- Kandydaci nie muszą posiadać doświadczenia w lotnictwie – mówi Andrea Mori, szef załogi pokładowej. Podstawowe wymagania, jakie Air Italy Polska stawia kandydatom, to dobra znajomość języka angielskiego, umiejętność pływania, sprawność fizyczna. Kandydaci muszą także umieć się dostosować do danej sytuacji i mieć pozytywne nastawienie do życia.

Na początku czeka ich test z języka angielskiego i rozmowa kwalifikacyjna. Osoby, które przejdą pierwszy etap rekrutacji, czeka czterotygodniowe szkolenie z zakresu obsługi w trakcie lotu, obowiązujących procedur, budowy samolotu oraz zasad udzielania pierwszej pomocy. Praktyczna cześć szkolenia, w tym m.in. zajęcia w symulatorze lotów, odbywać się będzie we Włoszech. Po każdej części szkolenia jest przeprowadzany egzamin.

Osoby zainteresowane pracą w Air Italy Polska proszone są o wysłanie CV z dopiskiem “Flight attendant” pod adres: zobacz link
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy