×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Italy da pracę


Przewoźnik czarterowy rozpoczyna rekrutację załogi pokładowej. - Kandydaci nie muszą posiadać doświadczenia w lotnictwie – mówi Andrea Mori, szef załogi pokładowej. Podstawowe wymagania, jakie Air Italy Polska stawia kandydatom, to dobra znajomość języka angielskiego, umiejętność pływania, sprawność fizyczna. Kandydaci muszą także umieć się dostosować do danej sytuacji i mieć pozytywne nastawienie do życia. Na początku czeka ich test z języka angielskiego i rozmowa kwalifikacyjna. Osoby, które przejdą pierwszy etap rekrutacji, czeka czterotygodniowe szkolenie z zakresu obsługi w trakcie lotu, obowiązujących procedur, budowy samolotu oraz zasad udzielania pierwszej pomocy. Praktyczna cześć szkolenia, w tym m.in. zajęcia w symulatorze lotów, odbywać się będzie we Włoszech. Po każdej części szkolenia jest przeprowadzany egzamin. Osoby zainteresowane pracą w Air Italy Polska proszone są o wysłanie CV z dopiskiem “Flight attendant” pod adres: zobacz link

30/03/2008 18:26,  
<>

gość_e7448 - Profil
gość_e7448
  

  
boszsz, o tym, ze mnie samoloty kreca az tak mocno doszedlem dopiero, jak skonczylem doktorat. :o)
02/04/2008 00:15  

disorder - Profil
disorder
  
Paolo-79: Bo Twoja praca Sky Marshalla jest pasjonująca. Nie każdy jest tak sprawny i ma takie szczęście.
30/03/2008 20:21  

miras - Profil
miras
  
paolo: a co cię kręci :)) mnie kręcą rollercoastery :)), mimo lęku wysokości :)
30/03/2008 20:16  

  
miras:albo cabin crew albo airport, bo praca pilota mi sie nie podoba(choć czasami grywam w symulatory lotnicze, ale zamiast doprowadzić maszyne do celu to bym ją chyba rozbił *hihihihhi*:)
30/03/2008 20:15  

  
paolo: zobaczym co czas pokaże:)
30/03/2008 20:13  

  
adams:ja poznalem co mnie kreci dopiero jak studia skonczylem;))wiec dont worry,17 lat juz wiesz co Ciebie kreci-dobrze!:)
30/03/2008 20:10  

miras - Profil
miras
  
paolo: ja wiem o tym, że siatka połączeń południowych jest bardzo uboga. Mam nadzieję, że to się szybko zmieni. Jak na razie jest większy popyt na połączenia do UK i IE i linie lotniecze na tym się skupiają. //adams: jeśli tak bardzo chcesz latać jako cabin crew, to myślę że ci się uda. Jak to napisał Paolo "przyszłość jest jasna dla Ciebie" :)
30/03/2008 20:10  

  
wiem musze byc cierpliwy :) ale tak naprawde to juz chiałbym coś sensownego robic, zajmowac sie czyms co mnie kręci :)
30/03/2008 20:08  

  
adams:pryszlosc jest jasna dla Ciebie...kiedy bedziesz mial pare lat wiecej-bedzie jeszcze wiecej takich ofert;))wiec pazienza;)miras:ja z PL polaczenia jakie potrzebuje juz mam...narzekajac to raczej przez to ze zycze ludowi lotniczemu w PL aby ta sytuacja sie poprawila...popatrz na GDN...z wakacyjnych tras na lato maja......Wizz 1/tyg do GRO...
30/03/2008 20:04  

miras - Profil
miras
  
buona sera paolo: ja myślę, że przede wszystkim nie będziesz narzekać Ty, że tylko UK UK UK ;)))
30/03/2008 19:54  

  
jakbym tylko miał kilka lat więcej to bym wysłał im swoje CV :)
30/03/2008 19:53  

  
zaczyna sie;)lud w polsce bogaci sie,podroze na drugi koniec swiata coraz wiecej popularne...za kilka lat bedzie w polsce kompanii charterowych moze tyle co LCC..i nikt nie bedzie marudzil ze tylko UK UK UK...moze wkrotce AB zainteresuje sie charterowo-poudniowo-egsotycznie polskim rynkiem?
30/03/2008 19:49  

  
Przewoźnik czarterowy rozpoczyna rekrutację załogi pokładowej.
- Kandydaci nie muszą posiadać doświadczenia w lotnictwie – mówi Andrea Mori, szef załogi pokładowej. Podstawowe wymagania, jakie Air Italy Polska stawia kandydatom, to dobra znajomość języka angielskiego, umiejętność pływania, sprawność fizyczna. Kandydaci muszą także umieć się dostosować do danej sytuacji i mieć pozytywne nastawienie do życia.

Na początku czeka ich test z języka angielskiego i rozmowa kwalifikacyjna. Osoby, które przejdą pierwszy etap rekrutacji, czeka czterotygodniowe szkolenie z zakresu obsługi w trakcie lotu, obowiązujących procedur, budowy samolotu oraz zasad udzielania pierwszej pomocy. Praktyczna cześć szkolenia, w tym m.in. zajęcia w symulatorze lotów, odbywać się będzie we Włoszech. Po każdej części szkolenia jest przeprowadzany egzamin.

Osoby zainteresowane pracą w Air Italy Polska proszone są o wysłanie CV z dopiskiem “Flight attendant” pod adres: zobacz link
30/03/2008 18:27  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie