×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Carpatair


Jak się sprzedają bilety z Lublina do Rzymu, słyszałem, że słabo, ponieważ Carpatair na te loty nie udostępnia taryfy Basic. Jakie szykuje się obłożenie na pierwszy lot? Drugie info, jest szansa na połączenie Birmingham - Lublin, ale nie żeby nie było z tego jakiejś plotki. FlyBE będzie latał samolotem Carpataira, a zarząd był w Anglii rozmawiać w sprawie takich połączeń do LUZ. zobacz link

17/04/2014 09:12,  
<>

gość_ca617 - Profil
gość_ca617
  

  
Moim zdaniem jednak połączenie to niestety pójdzie do wycięcia. Ciekawe jakie obłożenie na jutro się szykuje
27/04/2014 10:13  

  
V3 udostępnił taryfę basic. 1000 biletów jest w cenie 199 pln w jedną stronę. Trzeba tylko pamiętać, że w tej taryfie za bagaż rejestrowany trzeba będzie zapłacić
25/04/2014 22:37  

  
Jak się sprzedają bilety z Lublina do Rzymu, słyszałem, że słabo, ponieważ Carpatair na te loty nie udostępnia taryfy Basic. Jakie szykuje się obłożenie na pierwszy lot?

Drugie info, jest szansa na połączenie Birmingham - Lublin, ale nie żeby nie było z tego jakiejś plotki. FlyBE będzie latał samolotem Carpataira, a zarząd był w Anglii rozmawiać w sprawie takich połączeń do LUZ.

zobacz link
17/04/2014 09:12  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie