Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Kolejne przymusowe lądowanie

Treść właściwa: Samolot niemieckich linii lotniczych Lufthansa awaryjnie wylądował na warszawskim lotnisku Okęcie - poinformował rzecznik Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej ppłk. Wojciech Zachariasz. Przyczyną lądowania było awanturnicze zachowanie jednego z pasażerów. TVN24 poinformowała wcześniej, że na pokładzie może się znajdować mężczyzna z bronią. Mariusz Sokołowski z Komendy Głównej Policji poinformował, że pilot samolotu lecącego z Bangkoku poprosił z o możliwość lądowania, gdyż jeden pasażerów się awanturował. Nie potwierdził natomiast informacji telewizji o tym, że na pokładzie miał się znajdować mężczyzna z bronią. Zaznaczył, że po zatankowaniu paliwa samolotu odleci do Dusseldorfu.

24/03/2008 17:30,  
<>

gość_adad5 - Profil
gość_adad5

disorder - Profil
disorder

Ja też przebaczam
24/03/2008 18:40  

tomekk-81: Czuję wdzięczność i wzruszenie :) A mój Poważny Portal właśnie zmienił zdanie i informuje już o LTU, słowem nie wspominając o poprzedniej wersji. Tak oto doczekaliśmy rzeczywistości, która nie śniła się Orwellowi :]
24/03/2008 18:35  

wybaczam wam obu ;)
24/03/2008 18:15  

No przecież wiem, ja też nie siedzę na Okęciu:) Napisałem to tylko w celach informacyjnych więc nie proś mnie o wybaczenie:)
24/03/2008 18:13  

gregory: wybacz, nie siedzę na Okęciu, opierałem się na informacji zamieszczonej w poważnym portalu :)
24/03/2008 18:07  

To był LTU, nie LH.
24/03/2008 17:35  

hej, co się wyrabia w Lufce dziś ?
24/03/2008 17:35  

Treść właściwa: Samolot niemieckich linii lotniczych Lufthansa awaryjnie wylądował na warszawskim lotnisku Okęcie - poinformował rzecznik Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej ppłk. Wojciech Zachariasz.
Przyczyną lądowania było awanturnicze zachowanie jednego z pasażerów.
TVN24 poinformowała wcześniej, że na pokładzie może się znajdować mężczyzna z bronią.
Mariusz Sokołowski z Komendy Głównej Policji poinformował, że pilot samolotu lecącego z Bangkoku poprosił z o możliwość lądowania, gdyż jeden pasażerów się awanturował. Nie potwierdził natomiast informacji telewizji o tym, że na pokładzie miał się znajdować mężczyzna z bronią. Zaznaczył, że po zatankowaniu paliwa samolotu odleci do Dusseldorfu.
24/03/2008 17:31  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: