Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Rezerwacje biletów w Ryanair

Dawno nie rezerwowałem biletów ryanaira, nie korzystałem też z tej opcji odkąd odświeżyli swoją stronę. Czy ktoś się może orientuje czy trzeba podczas rezerwacji podawać dane dowodu osobistego typu data jego ważności czy nr? Wiem, że do niedawna było to wymagane w W6, a czeka mnie niedługo wymiana dowodu osobistego, a poluję od jakiegoś czasu na jakiś tani lot ryanaira. Z góry dzięki za pomoc!

02/03/2014 16:06,  
<>

gość_16bfa - Profil
gość_16bfa

gość_ad9ca - Profil
gość_ad9ca

gfgf
29/08/2015 23:26  

Ok, dzięki wielkie! Czyli mogę spokojnie zarezerwować bilet czekając na nowy dowód z UM?
02/03/2014 16:35  

Nr dowodu podaje się podczas odprawy
02/03/2014 16:31  

Dawno nie rezerwowałem biletów ryanaira, nie korzystałem też z tej opcji odkąd odświeżyli swoją stronę. Czy ktoś się może orientuje czy trzeba podczas rezerwacji podawać dane dowodu osobistego typu data jego ważności czy nr? Wiem, że do niedawna było to wymagane w W6, a czeka mnie niedługo wymiana dowodu osobistego, a poluję od jakiegoś czasu na jakiś tani lot ryanaira. Z góry dzięki za pomoc!
02/03/2014 16:06  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: