×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Spanair rozszerza MMS-owa kartę pokładową


Linie lotnicze Spaniar umożliwiają swoim pasażerom otrzymywanie karty pokładowej w formie MMS-a na telefon komórkowy. W Spaniar, na początku, opcja ta była udostępniona tylko na trasie Bilbao - Madryt. Teraz oferta została poszerzona o trasę Madryt - Barcelona. Aby otrzymać kartę pokładową na telefon komórkowy należy wejść do działu "check-in" (odprawa) na stronie internetowej przewoźnika, a następnie podać swój numer telefonu, na który automatycznie zostanie wysłany MMS. Usługa jest bezpłatna, a pomaga zaoszczędzić cenny czas pasażerom. MMS wysyłany jest w formie dwuwymiarowego kodu kreskowego, który zawiera wszystkie najpotrzebniejsze informacje umożliwiające skrócenie całego procesu odprawy oraz wszystkie szczegóły dotyczące podróży. Aby właściwie wykorzystać ten system pasażerowie poddają otrzymany kod skanowaniu na lotnisku i automatycznie dostają wydruk, z którym mogą sprawne udać się do bramki wylotu. Spaniar założony został w 1986 roku. Dziś oferuje swoim pasażerom ponad 600 lotów dziennie. Dysponuje 63 samolotami. W kwietniu 2003 roku stał się członkiem sojuszu lotniczego Star Alliance.

19/03/2008 21:24,  
<>

gość_c0d30 - Profil
gość_c0d30
  

  
Linie lotnicze Spaniar umożliwiają swoim pasażerom otrzymywanie karty pokładowej w formie MMS-a na telefon komórkowy.
W Spaniar, na początku, opcja ta była udostępniona tylko na trasie Bilbao - Madryt. Teraz oferta została poszerzona o trasę Madryt - Barcelona.
Aby otrzymać kartę pokładową na telefon komórkowy należy wejść do działu "check-in" (odprawa) na stronie internetowej przewoźnika, a następnie podać swój numer telefonu, na który automatycznie zostanie wysłany MMS. Usługa jest bezpłatna, a pomaga zaoszczędzić cenny czas pasażerom.

MMS wysyłany jest w formie dwuwymiarowego kodu kreskowego, który zawiera wszystkie najpotrzebniejsze informacje umożliwiające skrócenie całego procesu odprawy oraz wszystkie szczegóły dotyczące podróży. Aby właściwie wykorzystać ten system pasażerowie poddają otrzymany kod skanowaniu na lotnisku i automatycznie dostają wydruk, z którym mogą sprawne udać się do bramki wylotu.

Spaniar założony został w 1986 roku. Dziś oferuje swoim pasażerom ponad 600 lotów dziennie. Dysponuje 63 samolotami. W kwietniu 2003 roku stał się członkiem sojuszu lotniczego Star Alliance.
19/03/2008 21:25  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie