Sposób na międzylądowanie w Dubaju

Nie wiem czy kojarzycie tę promocję, ja ją właśnie znalazłem przy okazji lotu na Sri Lankę. Darmowa wiza do Dubaju przy bookingu przez tę stronę: zobacz link
08/08/2013 14:19  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
norman44 2013-11-23 17:18   
norman44 - Profil norman44
Z tego co się orientuję to właśnie wiza tranzytowa nic nie kosztuje, a więc bez sensu jest podejmować takie dyskusje.
kobek 2013-08-09 17:21   
kobek - Profil kobek
@first: nie do końca. Jeżeli podróżujesz inną linią niż Emirates wiza tranzytowa kosztuje ok. 90 USD (sprawdzane w marcu 2011). Natomiast w przypadku biletów Emirates, aby załapać się na darmową wizę tranzytową trzeba spełnić kilka warunków: 1. okres miedzy przylotem i wylotem powyżej 8h 2. brak możliwości szybszej przesiadki tj. jeżeli jest możliwość transferu szybciej niż w 8h to darmowa wiza nie przysługuje 3. bilet musi spełniać kryteria taryfowe (dotyczy tylko droższych biletów). Oprócz wizy otrzymuje się hotel z wyżywieniem i transfer do/z hotelu. Jeżeli powyższe kryteria nie są spełnione pasażerowie Emirates mogą aplikować o tańszą wizę tranzytową (podobno ok. 45 USD, należałoby potwierdzić, nie testowałem).
first 2013-08-09 13:49   
first - Profil first
Przecież tranzytowa wiza jest darmowa. Co to za sensacja?
krzysiekl 2013-08-08 14:35   
krzysiekl - Profil krzysiekl
o tej ofercie Emirates napisał także na swojej stronie (tyle, że jako dodatkowo płatna).Być może jeśli kupuje się przez tą stronę to dorzucają ją gratis, choć ciężko powiedzieć czy im się to opłaca przy tanich biletach? ;) jeśli tak to świetna sprawa.
lewarinho 2013-08-08 14:19   
lewarinho - Profil lewarinho
Nie wiem czy kojarzycie tę promocję, ja ją właśnie znalazłem przy okazji lotu na Sri Lankę. Darmowa wiza do Dubaju przy bookingu przez tę stronę: zobacz link
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy