Nazwisko panieńskie na rezerwacji

Witam,chciałam zapytać czy zdażyło sie którejś z was podać nazwisko panieńskie przy zamawianiu biletu będąc mężatką?Chciałabym się dowiedzieć czy da się to obejść bez opłat za zmianę nazwiska
06/08/2013 11:43  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
mm_bb 2013-08-08 19:51   
mm_bb - Profil mm_bb
W sumie dowód osobisty z nowym nazwiskiem mam juz ponad rok,ale faktycznie sprostowanie nazwiska jest bezpłatne,zadzwoniłam do nich i kazali wysłać faksem prośbę o zmianę nazwiska z załączoną kopią dowodu osobistego i kopią aktu małżeństwa.Po kilku godzinach nazwisko zmienili.Jest też druga opcja,można wypełnić formularz reklamacyjny na stronie wizzair z tym,że oni mają na rozpatrzenie wniosku 30 dni:-)
banan86 2013-08-06 13:03   
banan86 - Profil banan86
Ważne jest to żebyś miała wpisane na rezerwacji nazwisko dokładnie takie samo jak w dokumencie którym będziesz się posługiwać podczas lotu. Jeśli już wcześniej zrobiłaś rezerwacje a teraz wyrabiasz sobie nowy dokument, to po prostu zadzwoń do Call Centre i ci bezpłatnie taką zmianę poprawią. Chyba każda linia dopuszcza bezpłatną zmianę nazwiska z powodu ślubu lub rozwodu. Czasami tylko niektóre proszą o przesłanie kopii aktu ślubu ale z reguły wystarcza samo oświadczenie pasażerki:)
dexter 2013-08-06 11:48   
dexter - Profil dexter
Tego nie wiem, mi zdażyło się tylko zamienić imię z nazwiskiem, ale QR żadnego problemu nie robił:)
mm_bb 2013-08-06 11:43   
mm_bb - Profil mm_bb
Witam,chciałam zapytać czy zdażyło sie którejś z was podać nazwisko panieńskie przy zamawianiu biletu będąc mężatką?Chciałabym się dowiedzieć czy da się to obejść bez opłat za zmianę nazwiska
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel