Nazwisko panieńskie na rezerwacji

Witam,chciałam zapytać czy zdażyło sie którejś z was podać nazwisko panieńskie przy zamawianiu biletu będąc mężatką?Chciałabym się dowiedzieć czy da się to obejść bez opłat za zmianę nazwiska
06/08/2013 11:43  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
mm_bb 2013-08-08 19:51   
mm_bb - Profil mm_bb
W sumie dowód osobisty z nowym nazwiskiem mam juz ponad rok,ale faktycznie sprostowanie nazwiska jest bezpłatne,zadzwoniłam do nich i kazali wysłać faksem prośbę o zmianę nazwiska z załączoną kopią dowodu osobistego i kopią aktu małżeństwa.Po kilku godzinach nazwisko zmienili.Jest też druga opcja,można wypełnić formularz reklamacyjny na stronie wizzair z tym,że oni mają na rozpatrzenie wniosku 30 dni:-)
banan86 2013-08-06 13:03   
banan86 - Profil banan86
Ważne jest to żebyś miała wpisane na rezerwacji nazwisko dokładnie takie samo jak w dokumencie którym będziesz się posługiwać podczas lotu. Jeśli już wcześniej zrobiłaś rezerwacje a teraz wyrabiasz sobie nowy dokument, to po prostu zadzwoń do Call Centre i ci bezpłatnie taką zmianę poprawią. Chyba każda linia dopuszcza bezpłatną zmianę nazwiska z powodu ślubu lub rozwodu. Czasami tylko niektóre proszą o przesłanie kopii aktu ślubu ale z reguły wystarcza samo oświadczenie pasażerki:)
dexter 2013-08-06 11:48   
dexter - Profil dexter
Tego nie wiem, mi zdażyło się tylko zamienić imię z nazwiskiem, ale QR żadnego problemu nie robił:)
mm_bb 2013-08-06 11:43   
mm_bb - Profil mm_bb
Witam,chciałam zapytać czy zdażyło sie którejś z was podać nazwisko panieńskie przy zamawianiu biletu będąc mężatką?Chciałabym się dowiedzieć czy da się to obejść bez opłat za zmianę nazwiska
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy