×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Dodatkowe opłaty na Heathrow


Kierowcy odwożący pasażerów na Heathrow będą musieli zapłacić za wjazd na londyńskie lotnisko 20 funtów – informuje "The Independent". Opłata została wprowadzona w ramach nowego programu mającego na celu zgromadzenie środków na sfinansowanie szóstego terminalu, który chce wkrótce otworzyć operator lotniska - firma BAA. Rozważana jest też tzw. "opłata za zatłoczenie" w wysokości 3 funtów. Objęte mają nią zostać wszystkie pojazdy poruszające się po drogach w okolicach lotniska, włączając w to M4. BAA chce w ten sposób zebrać kwotę 137 milionów funtów, które przeznaczy na ekspansję lotniska. Nowe opłaty będą wprowadzone automatycznie w momencie, gdy BAA dostanie zgodę na budowę szóstego terminalu i trzeciego pasa startowego.

19/03/2008 09:33,  
<>

gość_0fd3e - Profil
gość_0fd3e
  

  
niezłe tempo rozwoju, chyba taki olbrzym to już nie zachwyca. Wszytsko ma swoje granice. Niedługo będzie z tego lotniska miasto.
19/03/2008 13:16  

  
Kierowcy odwożący pasażerów na Heathrow będą musieli zapłacić za wjazd na londyńskie lotnisko 20 funtów – informuje "The Independent".
Opłata została wprowadzona w ramach nowego programu mającego na celu zgromadzenie środków na sfinansowanie szóstego terminalu, który chce wkrótce otworzyć operator lotniska - firma BAA.

Rozważana jest też tzw. "opłata za zatłoczenie" w wysokości 3 funtów. Objęte mają nią zostać wszystkie pojazdy poruszające się po drogach w okolicach lotniska, włączając w to M4. BAA chce w ten sposób zebrać kwotę 137 milionów funtów, które przeznaczy na ekspansję lotniska.

Nowe opłaty będą wprowadzone automatycznie w momencie, gdy BAA dostanie zgodę na budowę szóstego terminalu i trzeciego pasa startowego.
19/03/2008 09:34  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie