Nowe plany Ryanair

Dzisiaj jak odlatywałem do Londynu miałem małą pogawętke z jednym pracowników lotniska w Bremen i dowiedziałem się ciekawych rzeczy: Otóz od jesienego rozkładu z Bremen będzie można poleciec na Teneryfe. (To już jak by na 100%) Toczą się też rozmowy o lotach za Atlantyk. Problem jest taki że lotnisko w Bremen by musiało przedłużyć pas startowy, ale nie ma nato miesca bo rolnik który granicz z lotniskiem nie chcę spżedać swojej działki :-( Poza tym się dowiedziałem że toczą się rozmowy o lotach do Polski. Najprawdopodobniej do Katowic lub Krakowa.
18/03/2008 12:46  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marian 2008-03-26 19:00   
marian - Profil marian
roberto: a czy wiadomo kiedy airasiaX zacznie latać z LON, bo już zapowiadali dawno temu mega tanie loty i sprawa ucichła... ma ktoś jakieś newsy o tym?
hamburg 2008-03-26 18:47   
hamburg - Profil hamburg
moze bedzie kogos interesowalo: FR bedzie od czerwca latal z Bremen do Haugesund w Norwegii i do Salzburga w Austrii. Pozatym zwieksza czestotliwosc lotow do Malagi i na Majorke. Niestety od czerwca znika z rozkladu Bratyslawa (Wieden) i Paryz (Beauvais). Cos za cos. ;-)
roberto 2008-03-19 15:02   
roberto - Profil roberto
Dlatego kusi mnie Qatar z Berlina za 2300zł do SIN, bo taką maja najtanszą taryfę dostępną z dużym wyprzedzeniem ;)
Taniej będzie jak ropa będzie tańsza, może kiedyś się doczekamy ;)
hamburg 2008-03-19 14:54   
hamburg - Profil hamburg
roberto: Jest wlasnie tak jak mowisz ;-) Lepeij nie mog bym tego powiedziec ;-)
roberto 2008-03-19 14:49   
roberto - Profil roberto
do cześci z tych krajów i tak można już czasem tanio dolecieć. Nie ma co liczyć na bilety za złotówkę, bo koszt samego paliwa na takich lotach jest decydujący (nie jest tak w europie). Dobra cena to taka około 1400-1800zł. Za tyle można bez problemu dolecieć z europy do HongKongu z Oasis, czasem z takimi cenami są promocje LH, LX w świat (przez 2-3 ostatnie lata przez całą zimę połączenia do DAR i Nairobi z Swissem kosztowały około 1700-1800zł). Taniej nie będzie (AirAsia do Australii ma podobne ceny).
hamburg 2008-03-19 14:34   
hamburg - Profil hamburg
i czytajac twoje posty wpadlo mi do glowy ze ten pracownik mowil mi ze FR ma tez plany otwozyc polaczenia do Turcjii ;-)
hamburg 2008-03-19 14:33   
hamburg - Profil hamburg
pasazer: No to przeciesz AB leci od tego sezonu do Chin....tez ma siatce USA. W Condor tez mozna czesto zalapac sie na tanie bilety na inne kontynety :-) Ale warto tez sprawdzic ceny w tradycyjnych liniach bo czasem tez maja fajne promocje. Ja kupilen np. w SAS lot do PEK za 555€....no drogo to chyba juz nie jest. Nawet kolezanka ktora czesto lata do Chin mowila mi ze takiej ceny jeszcze nigdy nie dostala....;-)
hamburg 2008-03-19 12:07   
hamburg - Profil hamburg
pasazer: :-)))))))))) No przeciesz slyszysz...loty do USA. W6 bedzie mial baze w Kijowie....a FR ma pozwolenie na loty do Izraela :-)
hamburg 2008-03-19 12:02   
hamburg - Profil hamburg
pasazer: A moze FR ma cos ,,za plecami´´??? Siedzi cicho....i to nagle wyciaga z kieszeni A380 wyposazony w (nie wiem) 900 mjesc. Konkurencja nic o tym nie wiem i wszytcy sa zaskaczenii ;-)))))))
roberto 2008-03-19 10:30   
roberto - Profil roberto
CRL jest tam z GDN, POZ i KRK, a z WRO jest Mediolan, a wszystko to już chyba od wielu tygodni.
aynis 2008-03-19 10:15   
aynis - Profil aynis
Na stronie FR przy Check'n'Go można wybrać oprócz lotu z Gdańska do Sztokholmu Skavsta również do CRL ;)
adams 2008-03-18 19:05   
adams - Profil adams
no tak o ile odprawi się on-line, chyba ze dla specjalnej gwiazdy poświęci się 4 euro i wykupi odprawę na lotnisku ;->
humbak 2008-03-18 18:50   
humbak - Profil humbak
aby uslyszec takie nazwisko, to tzreba jeszcze sie odprawic online. :o) bez odprawu nie wyczytuja. :o) hihih
adams 2008-03-18 18:44   
adams - Profil adams
hamburg: wykupują takie bilety i przyjezdzają na lotnisko, zeby wysłuchać wezwania do samolotów tych sławnych osób ;p
tomekk-81 2008-03-18 13:20   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
sprytne :)
hamburg 2008-03-18 13:17   
hamburg - Profil hamburg
no wlasnie...a zaczelo sie o biletach za 0,01 Euro. :-)))) Mowil mi ze ludzie wykupuje sobie wtedy duzo biletow na jeden lot z roznymi imjonami...np. takie jak ,,Robbie Williams, Donald Duck itp. :-)))))))''
tomekk-81 2008-03-18 13:12   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
no proszę jakie dobre źródło informacji.
hamburg 2008-03-18 13:04   
hamburg - Profil hamburg
Dzisiaj jak odlatywałem do Londynu miałem małą pogawętke z jednym pracowników lotniska w Bremen i dowiedziałem się ciekawych rzeczy: Otóz od jesienego rozkładu z Bremen będzie można poleciec na Teneryfe. (To już jak by na 100%) Toczą się też rozmowy o lotach za Atlantyk. Problem jest taki że lotnisko w Bremen by musiało przedłużyć pas startowy, ale nie ma nato miesca bo rolnik który granicz z lotniskiem nie chcę spżedać swojej działki :-( Poza tym się dowiedziałem że toczą się rozmowy o lotach do Polski. Najprawdopodobniej do Katowic lub Krakowa.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy