Ryanair - płatność na pokładzie

Witam, Do tej pory latałem wyłącznie tradycyjnymi liniami lotniczymi. Za 3 tygodnie mój "dziewiczy" rejs Ryanairem. Ciekawe jak to będzie... Mam pytanie o sposoby dokonywania płatności za zakupy na pokładzie? Czy tylko EURO, czy inna waluta, czy możliwa płatność kartą ? Dzięki za Wasze odpowiedzi w tej sprawie.
10/05/2013 21:03  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2013-05-15 22:20   
humbak - Profil humbak
Płatnośc karta bez problemu. Jak terminal nie zadziała, to zrobia analogowo. Dlatego karta musi być wypukła. Na karcie nie musi być środków.
marcowy 2013-05-13 15:00   
marcowy - Profil marcowy
w samolotach zbazowanych w Polsce mozna płacić w złotówkach - tak przynajmniej płaciłem rok temu na trasie WRO - CHA
jacollek 2013-05-11 16:09   
jacollek - Profil jacollek
Dzięki za info :)
kero 2013-05-11 10:28   
kero - Profil kero
Zdecydowanie kartą można płacić. Czasem zdarzy się, że terminal nie połączy się i oczekują gotówki. Twoja zdecydowana odmowa płacenia gotówką zaowocuje tym, że zostanie spisana ręcznie należność wraz z danymi z karty i to wszystko. Otrzymasz ręcznie spisane pokwitowanie. To nie plotki tylko moje doświadczenie.
tofik79 2013-05-11 08:05   
tofik79 - Profil tofik79
Z tego co wiem,jest możliwość płatności kartą,nie wiem na sto procent czy można płacić w złotówkach,ale na 100%w funcie brytyjski,oraz koronie norweskiej.Prawdopodobnie dużo zależy na jakiej trasie leci.I co najważniejsze nie nastawiać się na taniznę.
jacollek 2013-05-10 21:03   
jacollek - Profil jacollek
Witam,

Do tej pory latałem wyłącznie tradycyjnymi liniami lotniczymi. Za 3 tygodnie mój "dziewiczy" rejs Ryanairem. Ciekawe jak to będzie... Mam pytanie o sposoby dokonywania płatności za zakupy na pokładzie? Czy tylko EURO, czy inna waluta, czy możliwa płatność kartą ? Dzięki za Wasze odpowiedzi w tej sprawie.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy