Przelicznik walutowy Lufthansy

Witam wszystkich forumowiczów, planując zakup biletu z Wrocławia do Caracas u Lufthansy zaobserwowałem ciekawą rzecz: bilet kosztuje 4671 PLN (ok 1500 $), a przy użycia przelicznika walut wyskakuje cena 6610,36 boliwarów wenezuelskich (ok 300 $). Tak duża różnica spowodowana jest tym, że kurs boliwara (VEF) jest sztucznie utrzymywany na wysokim poziomie. Mam w związku z tym następujące pytanie: czy istnieje możliwość, żeby koleżanka z Wenezueli zakupiła mi bilet na lot Wrocław-Caracas-Wrocław i zapłaciła za niego niższą cenę w boliwarach wenezuelskich? Z góry dziękuję i pozdrawiam, Leszek
13/02/2013 12:16  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2013-02-14 03:10   
humbak - Profil humbak
A sam nie możesz nabyć sobie w boliwarach?
ssak 2013-02-14 00:01   
ssak - Profil ssak
A dlaczego by nie? Podanie danych pasażera nie musi być zgodne z danymi placacego czy kupującego. Czasem bywa jeszcze ciekawiej, jakiś czas temu kupowałem program przez internet. Mozna było samemu wybrać walutę w jakiej ma nastąpić obciążenie, ceny bywaly rożne. Trochę czasu spędziłem na przeliczeniach, ale okazało sie, ze warto było bo dzięki wybraniu ceny w realach brazylijskich zapłaciłem ok. 100 zł taniej niż w
jabollus 2013-02-13 12:16   
jabollus - Profil jabollus
Witam wszystkich forumowiczów,
planując zakup biletu z Wrocławia do Caracas u Lufthansy zaobserwowałem ciekawą rzecz: bilet kosztuje 4671 PLN (ok 1500 $), a przy użycia przelicznika walut wyskakuje cena 6610,36 boliwarów wenezuelskich (ok 300 $). Tak duża różnica spowodowana jest tym, że kurs boliwara (VEF) jest sztucznie utrzymywany na wysokim poziomie. Mam w związku z tym następujące pytanie: czy istnieje możliwość, żeby koleżanka z Wenezueli zakupiła mi bilet na lot Wrocław-Caracas-Wrocław i zapłaciła za niego niższą cenę w boliwarach wenezuelskich?
Z góry dziękuję i pozdrawiam,
Leszek
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy