×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Bournemouth, Goteborg, Coventry


W sobotę odbyły sie pierwsze loty na nowych trasach linii lotniczej Wizz Air - Bournemouth, Goteborg, Coventry. Pierwszych pasażerów witaliśmy słodkim upominkiem i polskimi specjałami. Pan Zdzisław wracający z Bouremouth na święta do domu powiedział: "To niesamowita niespodzianka, że już na lotnisku można posmakować pachnącego polskiego chleba ze smalcem i śledzika. Teraz już wiem, że jestem w Polsce. Dziękuję!" Pierwszym samolotem Wizz Air z Bournemouth do Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy przyleciało 156 pasażerów. Pani Halina przylatująca z Goteborga powiedziała: "Przylatuję ze Szwecji do Polski pierwszy raz po 30 latach i takie uroczyste powitanie to bardzo miłe zaskoczenie. Czekałam tyle lat żeby znowu posmakować prawdziwych polskich kiszonych ogórków, najlepsze ogórki są tylko tutaj!" Pierwszym samolotem Wizz Air z Goteborga do Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy przyleciało 131 pasażerów.

17/03/2008 13:18,  
<>

gość_167c6 - Profil
gość_167c6
  

cezary - Profil
cezary
  
disorer: obawiam się zę dopiero po kompletnej prywatyzacji LOTu i PPLotniczych.
17/03/2008 20:40  

disorder - Profil
disorder
  
Chciałbym tanio polatać po kraju. Byle ktoś otworzył stałe połączenia (stałe, czyli kilkuletnie o tej samej porze), żeby ludziska się zwiedzieli i czuli, że na tym można polegać.
17/03/2008 20:37  

cezary - Profil
cezary
  
hamburg/raf: wołanie o krajowe loty to wołanie chwilowo bez sensu czyli tak zwane 'wołanie na puszczy'. Do czasu sprywatyzowania firmy LOT i rozwalenia towarzystwa rządzącego firmą Polskie Porty Lotnicze.
Nie przewiduję tak odważnego rządu, który tego dokona.
To są firmy gdzie partie polityczne obsadzają na intratnych stanowiskach, ludzi bez kwalifikacji, którzy biorą ciężką kasę wcale nie za fachowość.
Ani Polskie Linie Lotnicze linie lotnicze ani Polskie Porty Lotnicze nie muszą być państwowe.
Dwa krajowe już są chyba prywatne. Katowice i niedługo Bydgoszcz.
(czytaj poza rękoma akurat nami rządzących). Wtedy lotniska i linie lepiej się rozwijają i funkcjonują. Mogą sobie latać z dotychczasowym LOGO i barwami narodowymi (fuu Centralwings- chyba najgorsze kolory samolotów jakie się spotyka na lotniskach. Wściekła 'tętnicza' czerwień na białym tle.
Ciekawe ile i komu zapłaciła firma Centralwings za takie malowanie samolotów ? Z pożarem w kolorze krwi na ogonie...Autor malowania to zapewne grafik, który życzy katsatrofy, czyli pożaru na ogonie samolotu. niestety ale tak mi się kojarzy...).

Na koniec. Z polskimi barwami. Ciekawe czy za naszego życia najważniejsze VIPy przestana się wygłupiać i 'stroić na skromnych chłopaków' i WRESZCIE kupią sobie na swoje VIPowskie loty jakieś samoloty !!!
Mi jest wstyd że nie mamy tak odważnych polityków. Zaczęło sie chyba za rządu AWS.
SLD też się bał.
potem Pis a potem PO. Czy jakiś rząd pominąłem ?
cezary
17/03/2008 20:29  

  
gdansk-poznan; gdansk-katowice; katowice-poznan; warszawa-gdansk,miejmy nadzieje
17/03/2008 19:27  

  
tomekk: moze cos w tym byc. Moze LOT dowiedzias sie o jakis planach W6....no ale tez trzeba na to realnie popatrzec. Jezeli w Rumunii jest polaczenie krajowe, w Bulagrii bedzie nie dlugo...to czemu nie ma byc tez w Polsce? Przeciesz mi sie tez wydaje ze taki Polak przecietnie wiecej zarabia niz taki Rumun. A jak juz jestesmy przy tym polaczeniu krajowym w Rumunii to chce powiedziec ze W6 ma calkiem fajne ceny na tym polaczeniu. od 1 RON ~ 1PLN z oplatami lotniskowymi do tego tylko doliczyc oplate za karte ;-)
17/03/2008 13:54  

  
To może jak LO się przestraszył bezpośredniego połączenia KRK - GDN (ponoć zniknęło z systemów rezerwacyjnych) to może różowa landryna to weźmie? Organizujemy jakiś lobbying? ;)
17/03/2008 13:49  

  
Racja Hamburg. Dobry pomysł miał W6 ze Szwecją. Jeszcze niech latają z LCJ, kierunki południowe i ja kupuję pierwsze bilety .
17/03/2008 13:38  

  
Ja bym prosil o polaczenie krajowe w Polsce. Przeciesz w Rumunii calkiem calkiem mi na poczatek poszlo (nawet Tarom ktory odlatywal 40 min pozniej od W6 odwolal lot)
17/03/2008 13:33  

  
Całkiem dobry LF jak na początek... Ładnie nam się W6 rozwija w Gdańsku, prosimy o więcej :)
17/03/2008 13:27  

  
Molto Bravo dla W6. No proszę taki mały poczęstunek, a ile radości. Rozumiem ich, bo nie ma to jak polskie jedzenie :) (włoskie jest na drugim miejscu :P)
17/03/2008 13:26  

  
W sobotę odbyły sie pierwsze loty na nowych trasach linii lotniczej Wizz Air - Bournemouth, Goteborg, Coventry.

Pierwszych pasażerów witaliśmy słodkim upominkiem i polskimi specjałami.

Pan Zdzisław wracający z Bouremouth na święta do domu powiedział: "To niesamowita niespodzianka, że już na lotnisku można posmakować pachnącego polskiego chleba ze smalcem i śledzika. Teraz już wiem, że jestem w Polsce. Dziękuję!"

Pierwszym samolotem Wizz Air z Bournemouth do Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy przyleciało 156 pasażerów.

Pani Halina przylatująca z Goteborga powiedziała: "Przylatuję ze Szwecji do Polski pierwszy raz po 30 latach i takie uroczyste powitanie to bardzo miłe zaskoczenie. Czekałam tyle lat żeby znowu posmakować prawdziwych polskich kiszonych ogórków, najlepsze ogórki są tylko tutaj!"

Pierwszym samolotem Wizz Air z Goteborga do Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy przyleciało 131 pasażerów.
17/03/2008 13:18  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie