×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Myszy na pokładzie United Airlines


W Pekinie, na pokładzie jednego z samolotów United Airlines, ekipa sprzątająca znalazła 8 małych myszek. Miot znaleziono w pojemniku na nieużywane poduszki. Myszy znaleziono na pokładzie samolotu, który skończył lot z Waszyngtonu do Pekinu. Jak zapewniła Robin Urbanski, rzecznik prasowy linii: "Nasi pasażerowie byli bezpieczni na pokładzie samolotu i całkowicie nieświadomi zaistniałej sytuacji." United Airlines powiadomiło lokalne władze o całym zajściu. Chińscy oficjele przejęli gryzonie i poddali samolot szczegółowej inspekcji. Po dwóch dniach samolot poleciał ponownie, tym razem z Pekinu do San Francisco. Urbanski podała, że chińskie władze nie nałożyły na United Airlines żadnej kary.

11/01/2008 14:32,  
<>

gość_7d9c7 - Profil
gość_7d9c7
  

  
''Nowosci aynis''fajne...wlasne miejsce na pasazer.com...Adminie,prosimy o autoryzacje pomyslu...:)
11/01/2008 21:33  

  
Tak - Nowości aynis... Wszystkie ciekawe informacje lotnicze będę tam zamieszczać ;))
11/01/2008 21:24  

  
proponuje jeden watek pod tytulem 'aynis' gdzie aynis bedzie nam przekazywac ciekawe informacje z lotnictwa:)aynis:w Krakowie,w samolotach odlatujacych czesto znajdowane sa kury proszace o azyl.czasem nawet 8.wsystkie skutecznie zawracane sa do kurnika w ramach 'odkurzania':)))
11/01/2008 18:02  

  
W Pekinie, na pokładzie jednego z samolotów United Airlines, ekipa sprzątająca znalazła 8 małych myszek. Miot znaleziono w pojemniku na nieużywane poduszki. Myszy znaleziono na pokładzie samolotu, który skończył lot z Waszyngtonu do Pekinu. Jak zapewniła Robin Urbanski, rzecznik prasowy linii: "Nasi pasażerowie byli bezpieczni na pokładzie samolotu i całkowicie nieświadomi zaistniałej sytuacji."

United Airlines powiadomiło lokalne władze o całym zajściu. Chińscy oficjele przejęli gryzonie i poddali samolot szczegółowej inspekcji.

Po dwóch dniach samolot poleciał ponownie, tym razem z Pekinu do San Francisco. Urbanski podała, że chińskie władze nie nałożyły na United Airlines żadnej kary.
11/01/2008 14:33  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie