Myszy na pokładzie United Airlines

W Pekinie, na pokładzie jednego z samolotów United Airlines, ekipa sprzątająca znalazła 8 małych myszek. Miot znaleziono w pojemniku na nieużywane poduszki. Myszy znaleziono na pokładzie samolotu, który skończył lot z Waszyngtonu do Pekinu. Jak zapewniła Robin Urbanski, rzecznik prasowy linii: "Nasi pasażerowie byli bezpieczni na pokładzie samolotu i całkowicie nieświadomi zaistniałej sytuacji." United Airlines powiadomiło lokalne władze o całym zajściu. Chińscy oficjele przejęli gryzonie i poddali samolot szczegółowej inspekcji. Po dwóch dniach samolot poleciał ponownie, tym razem z Pekinu do San Francisco. Urbanski podała, że chińskie władze nie nałożyły na United Airlines żadnej kary.
11/01/2008 14:32  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
paolo-79 2008-01-11 21:33   
paolo-79 - Profil paolo-79
''Nowosci aynis''fajne...wlasne miejsce na pasazer.com...Adminie,prosimy o autoryzacje pomyslu...:)
aynis 2008-01-11 21:24   
aynis - Profil aynis
Tak - Nowości aynis... Wszystkie ciekawe informacje lotnicze będę tam zamieszczać ;))
paolo-79 2008-01-11 18:02   
paolo-79 - Profil paolo-79
proponuje jeden watek pod tytulem 'aynis' gdzie aynis bedzie nam przekazywac ciekawe informacje z lotnictwa:)aynis:w Krakowie,w samolotach odlatujacych czesto znajdowane sa kury proszace o azyl.czasem nawet 8.wsystkie skutecznie zawracane sa do kurnika w ramach 'odkurzania':)))
aynis 2008-01-11 14:33   
aynis - Profil aynis
W Pekinie, na pokładzie jednego z samolotów United Airlines, ekipa sprzątająca znalazła 8 małych myszek. Miot znaleziono w pojemniku na nieużywane poduszki. Myszy znaleziono na pokładzie samolotu, który skończył lot z Waszyngtonu do Pekinu. Jak zapewniła Robin Urbanski, rzecznik prasowy linii: "Nasi pasażerowie byli bezpieczni na pokładzie samolotu i całkowicie nieświadomi zaistniałej sytuacji."

United Airlines powiadomiło lokalne władze o całym zajściu. Chińscy oficjele przejęli gryzonie i poddali samolot szczegółowej inspekcji.

Po dwóch dniach samolot poleciał ponownie, tym razem z Pekinu do San Francisco. Urbanski podała, że chińskie władze nie nałożyły na United Airlines żadnej kary.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy