Autobusy w Modlinie

Ponieważ władze pseudo-lotniska WMI nie wykazują żadnej chęci zapewnienia chociaż minimum jakiegokolwiek standardu podczas boardingu stwierdziłem, że trzeba pomęczyć przewoźników którzy z tego lotniska korzystają. Zwłaszcza Wizzair może na nich coś wymusić...wkońcu ma tam swoją bazę. Napisałem więc skargę do Wizzaira żeby wymusili na swoim kontrahencie wprowadzenie autobusów do boardingu na płycie lotniska. Pewnie jednego maila oleją ale jeśli tych maili będzie więcej... ludzie więc PISZCIE! Może akurat jeśli dostaną ze 100 czy 200 takich maili to ktoś coś z tym zrobi i spróbuje zmusić WMI do współpracy? no chyba, że dalej wolicie latać jak bydło i ryzykować zapalenie płuc czekając na samolot w zimnym deszczu czy śniegu
16/11/2012 21:39  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marqoos_pl 2012-11-22 09:03   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Już sobie wyobrażam "płacz i zgrzytanie zębów" gdyby linie lotnicze zwiększyły opłaty na WMI o ok. 5 PLN (czy nawet 2!) "za autobus na lotnisku". Przecież krucjata by tutaj taka była, tyle argumentów, że można przejść te 100 m za te 2 zł, że nie z cukru jesteśmy, że się można ubrać jak jest zimno itd... Wiele lotnisk nie ma autobusów (szczególnie LCC) i jakoś pasażerowie są w stanie przeżyć.
luka 2012-11-22 05:11   
luka - Profil luka
rafiq: poczekamy aż dostaniesz zapalenia płuc wywołane przez długie stanie w zimnym deszczu i nie będziesz mógł chodzić do pracy przez 2 tygodnie... o kosztach leków już nie wspominając. Tak samo nie wyobrażam sobie podróżowania w takich warunkach z małymi dziećmi. Dochodzę coraz bardziej do wniosku, że nie opłaca się latać "tanimi" liniami bo mnie na to nie stać. Nie wydaje mi się żeby wprowadzenie autobusów spowodowało niewiadomo jaki wzrost kosztów a sam z chęcią dopłaciłbym 5 czy nawet 10 zł do biletu mając normalne warunki boardingu
fr-ops 2012-11-21 18:03   
fr-ops - Profil fr-ops
A czym kolega rafiq lata za 2zl, moze sie pochwali i podzieli.. faktem jest, ze WMI to po prostu absolutna dezorganizacja i bezczelna pogarda dla pasazera..
rafiq 2012-11-21 15:55   
rafiq - Profil rafiq
Jak chce się tanio latać to i do samolotu chodzenie na piechotę w śniegu czy deszczu nie powinno przeszkadzać. Autobusy to większe opłaty lotniskowe. Ja nie widzę w WMI żadnego problemu. Trudno zrobić boarding bezpośrednio do samolotu przy tak krótkiej rotacji, więc ja to rozumiem. Zwiedzanie Europy za 2 zł Return mi odpowiada, zniosę to czekanie w mrozie, byle dalej tak atrakcyjnie cenowo się latało :)
luka 2012-11-17 14:18   
luka - Profil luka
ja niestety raz skorzystałem... pierwszy i ostatni! szkoda mi było jednej kobiety która stała za mną w kolejce bo leciała pierwszy raz samolotem i nigdy nie widziała żadnego cywilizowanego lotniska, pewnie zostanie jej obraz takiego dziadstwa jako standardu... zamierzam napisać skargę do ULC, a wy?
flight007eu 2012-11-17 01:41   
flight007eu - Profil flight007eu
ja uwazam ze cala sprawa powinny sie zajac ogolnopolskie media , pasazerowie powinni pisac skargi do ULC i Fundacji Konsumentow gdyz NIE DO PRZYJECIA w zadnym standardzie jest wyrzucanie paazerow na mroz lub deszcz i oczekiwanie 20 min na wejscie do samolotu. Jestem zaskoczony jak to pastwisko dopuszczono do ruchu!!! Na szczescie nigdy nie musialem z niego korzystac i nie zamierzam ale zal mi innych pasazerow ktorych traktuje sie jak smieci bo wykupili tanie bilety. Korzystalem z kilku tanich lotnisk na swiecie np. Luton , Hahn i nigdy takiej wiochy jak tu nie bylo.Trzeba pisac skarg na potege to moze cos sie ruszy bo dobre samopoczucie zarzadu tego quazi lotniska jest przerazajace. Prawdziwy pszenno-buraczany folklor. To nie dworzec PKS w Pcimiu ..stad lata sie na swiat panowie! Ruszac d...py i do roboty!
luka 2012-11-16 21:39   
luka - Profil luka
Ponieważ władze pseudo-lotniska WMI nie wykazują żadnej chęci zapewnienia chociaż minimum jakiegokolwiek standardu podczas boardingu stwierdziłem, że trzeba pomęczyć przewoźników którzy z tego lotniska korzystają. Zwłaszcza Wizzair może na nich coś wymusić...wkońcu ma tam swoją bazę. Napisałem więc skargę do Wizzaira żeby wymusili na swoim kontrahencie wprowadzenie autobusów do boardingu na płycie lotniska. Pewnie jednego maila oleją ale jeśli tych maili będzie więcej... ludzie więc PISZCIE! Może akurat jeśli dostaną ze 100 czy 200 takich maili to ktoś coś z tym zrobi i spróbuje zmusić WMI do współpracy? no chyba, że dalej wolicie latać jak bydło i ryzykować zapalenie płuc czekając na samolot w zimnym deszczu czy śniegu
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy