Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Tani parking

siwolek
siwolek
Drodzy forumowicze: czy oprócz "oficjalnych" parkingów lotniskowych są jakieś konkretne opcje alternatywne w Pyrzowicach? Szukam parkingu na tydzien. dziękuję z góry za informacje.

09/08/2012 20:55,  
<>

gość_04f7c - Profil
gość_04f7c

każdy parking lotniskowy jest drogi - dlatego lepiej skorzystać z oferty "u pana kazia" za ułamek ceny
23/11/2013 18:56  

Parking w Pyrzowicach jest bardzo drogi i zasadniczo nie sprzyja to przyjeżdżającym.
23/11/2013 17:20  

siwolek - Profil
siwolek

forplay: dziękuję.
19/08/2012 21:33  

linka zjadło w odpowiedzi - parking nazywa się ALDA
17/08/2012 00:11  

ja korzystam z parking-pyrzowice - zaraz obok terminala - podobno u sołtysa - aczkolwiek nie potwierdzam tylko tak słyszałem. Do szlabanu wyjazdowego jakieś 100/150m więc można z buta iść - jak leje albo z dzieckiem jesteś to podwożą. Polecam zarezerwować sobie termin mailem bo w sezonie - do września - to obłożenie mają spore i może nie być miejsc. Ostatnio jak byłem to mieli 3 wolne miejscówki - bo się samolot spóźnił.
zobacz link
16/08/2012 23:58  

siwolek - Profil
siwolek

Drodzy forumowicze: czy oprócz "oficjalnych" parkingów lotniskowych są jakieś konkretne opcje alternatywne w Pyrzowicach? Szukam parkingu na tydzien. dziękuję z góry za informacje.
09/08/2012 20:55  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: