Bądź pierwszy na pokładzie easyJet

Tanie linie lotnicze easyJet wprowadziły nowe karty członkowskie, pozwalające posiadaczowi być wśród pierwszych pasażerów wchodzących na pokład. Pasażer, który okaże taką kartę obsłudze, będzie zaproszony do samolotu jako jeden z pierwszych, bez konieczności uprzedniego wykupienia takiej usługi. Karta easyJet Plus jest do kupienia na stronie internetowej przewoźnika. Obecnie jej koszt wynosi od £75. Karta pozwala na korzystanie s usługi pierwszeństwa na pokładzie przez rok. Od 30 kwietnia cena wzrośnie do £100. Jak przekonuje Peter Gerstle z firmy easyJet, nowa usługa pozwoli pasażerom zaoszczędzić zarówno swój czas, jak i pieniądze. Dzięki posiadaniu karty easyJet Plus, usługa pierwszeństwa przy wsiadaniu do samolotu jest tańsza. Poza tym, pozwala być pierwszym przy każdym locie, bez konieczności rezerwowania tej opcji. Linie planują udostępnić posiadaczom karty zniżki przy wynajmowaniu samochodów, przy zawieraniu ubezpieczeń oraz oferować specjalne ceny noclegów hotelowych.
14/03/2008 23:38  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
tomekk-81 2008-03-15 13:39   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
Drogo jak an taką kartę.
Lekka przesada z tymi wyścigami do foteli samolotowych...
miras 2008-03-15 01:04   
miras - Profil miras
stenus: miód na serce, to co napisałeś o miłości :))
humbak 2008-03-15 01:00   
humbak - Profil humbak
tomekk, z miłościa do miasta jest jak z miłością do człowieka - im poznasz jego wiecej wad, tym bardziej go kochasz. :o) miras: Obsluga KRK to jedna wielka ŻENADA! Na GRO, BGY, BRS, STN, LGW, LTN, EDI, etc. odlatuje o wiele wiecej samolotow niz na KRK, a jednak umieja zrobic porzadek, ustawic bramki dla priorytetu i dla reszty, wszystko idzie spokojnie i sprawnie.
miras 2008-03-15 00:21   
miras - Profil miras
Tylko z Mastricht odlatuje kilka samolotów na dzień a w KRK ruch jest jednak większy. Na mnie w KRK nikt nie krzyczał, ale z obsługą czasem nie można się dogadać. Niektóre panie nie wiedzą która to prawa, a która lewa strona. Raz jedna pani mnie rozsmieszyla (chociaż było to trochę żałosne) jak wyjęła z kieszeni pomiętą kartkę i czytała po "angielsku" info o rozpoczęciu boardingu. :)
tomekk 2008-03-15 00:16   
tomekk - Profil tomekk
Ech, nie mówcie o Porto - zakochałem się w tym mieście, pomimo (a może dlatego), że byłem tam tylko 24 godziny ;) Dobranoc, życzę milego weekendu.
humbak 2008-03-15 00:14   
humbak - Profil humbak
miras: Tak, slyszalem jak sie zaczeli drzec na nas, jak delikatnie zasugerowalismy, ze stoja oto ludzie z priorytetem, a oni wpuszczaja jak leci. :P A wszedzie powinno byc tak, jak wlasnie w Maastricht. aynis: ja Porto wspominam zawsze rewelacyjnie. :o)
aynis 2008-03-15 00:13   
aynis - Profil aynis
Dobrze chociaż, że do autobusu ;) W OPO tak się spieszyło obsłudze, żeby nas wypchnąć z terminalu (ostatni lot), że nas odprawili, wystawili na zewnątrz, zamknęli drzwi za nami i kazali czekać, aż pasażerowie wyjdą z samolotu i będziemy mogli sami do niego wejść...
miras 2008-03-15 00:12   
miras - Profil miras
Obsługa jest specyficzna, ale nie wszyscy tacy są, niektórzy nawet mówią ludzkim głosem :))
humbak 2008-03-15 00:10   
humbak - Profil humbak
KRK to w ogole "specyficzne" lotnisko, bo tam obsluga ma totalnie w dupie wszelkie priorytety, etc. Laduja do autobusu jak najszybciej i chca miec swiety spokoj.
miras 2008-03-15 00:06   
miras - Profil miras
W Maastricht spotkałem się z tym, że każda grupa była przowożona osobno. W KRK raz mi się trafiło że grupa PB i A (kilka osób) jechało oddzielnym autobusem.
aynis 2008-03-15 00:03   
aynis - Profil aynis
Wydaje mi się, że będzie działać i na Etiudzie, pewnie na takiej samej zasadzie co w KRK, skoro dowożą autobusami do samolotu. Chociaż spotkałam się z tym, że pierwsza grupę pasażerów SA oraz A wsadzają do mniejszego autobusu, a resztę do normalnego autobusu...
tomekk 2008-03-15 00:03   
tomekk - Profil tomekk
stenus: Ty jestes specyficzny (odchylony ;)), wiec sie nie wypowiadaj w tym temacie :P
humbak 2008-03-15 00:01   
humbak - Profil humbak
Kiedys lecialem z Alghero do Pizy z FRanca, to ponad 50 osob mialo priorytet z web check-in. Balagan byl co nie miara, ale to swiadczy o tym, ze ludzie sa na takie bajery chetni. A gdybym sam latal bardzo czesto EZY, to bym sobie kupil taka karte. Rozumiem, ze na Czarownicy Etiudzie to tez bedzie dzialac? :o)
miras 2008-03-15 00:01   
miras - Profil miras
Kilka razy moim PB było dziecko, z którym podróżowałem :))
tomekk 2008-03-15 00:00   
tomekk - Profil tomekk
aynis: tak tak, też obserwowałem to w KRK. I wsiadaliśmy do tego samego autobusu :))) OK, nawet, jeżeli wsiedliby do autobusu przede mną, czy byłby boarding do rękawu - co to zmienia? Ja lubię siedzieć przy oknie, ale nie mam zamiaru do tego dopłacać. 2 - 3 godziny lotu jest mi obojętne, gdzie będę siedział.
marian 2008-03-15 00:00   
marian - Profil marian
Pewnie, że znajdą się chętni - i dobrze! Sam czasami korzystam z tego. Tylko, że nie za każdym razem muszę to mieć - w sumie to nie wiem czym się kieruję przy wyborze - może chęią zobaczenia czegoś nowego... Ale 5Ł to nie 100Ł.
aynis 2008-03-14 23:55   
aynis - Profil aynis
Wbrew pozorom, co raz więcej osób korzysta z tej usługi, zarówno w FR, W6 czy EZY. W Wizzair dość sporo osób z tego korzysta, raz na Luton około 15 osób miało wykupiony PB. Podczas ostatniego lotu EZY co najmniej 20 osób miało wykupiony speedy boarding...
marian 2008-03-14 23:53   
marian - Profil marian
bo w obecnych czasach zarobic trzeba już na wszystkim :/ myślę, że to nie pierwszy i nie ostatni pomysł tego rodzaju - a co gorsze to pewnie pojawi się ich więcej i więcej ...
tomekk 2008-03-14 23:53   
tomekk - Profil tomekk
miras: no racja, dzięki nim taniej polecimy :))
miras 2008-03-14 23:52   
miras - Profil miras
tomkku: niby absurdalne, ale tak i znajdą się chętni, którzy za to zapłacą, a to dodatkowa kasa dla przewoźnika.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy