Nowy kwiatek Wizz Air

''Oferowana przez Wizz Air nowa usługa bagażu ekspresowego gwarantuje, że Państwa bagaż pojawi się na taśmociągu bagażowym jako jeden z pierwszych''...co oni wymysla jeszcze???
13/03/2008 23:41  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
mrader 2008-04-01 01:11   
mrader - Profil mrader
Czy Wizz faktycznie ma takie opóźnienia w lotach?W kwietniu z nimi lecę,i mam lekkie obawy...
mrader 2008-03-22 11:08   
mrader - Profil mrader
to :( gregory: thanks za info.
gregory 2008-03-22 11:05   
gregory - Profil gregory
mrader: póki co to niestety NIE.
mrader 2008-03-22 11:01   
mrader - Profil mrader
Hi!Mam pytanko-czy Wizz oferuje odprawę online,tak jak Ryanair?
humbak 2008-03-14 13:44   
humbak - Profil humbak
jsg: Dzieki za info, nigdy nie elcialem BA.
jsg 2008-03-14 12:32   
jsg - Profil jsg
stenus: w BA sprawdzaja karty przed wejsciem do samolotu.
jsg 2008-03-14 12:29   
jsg - Profil jsg
mimis: to kwestia kultury i zdyscyplinowania. A z ta niestety ciagle w Polsce krucho.
humbak 2008-03-14 11:48   
humbak - Profil humbak
miras: Zdarzylo mi sie tak 2 razy, w MAD i ALC (hiszpanskie lotniska tak rekawowo obsluguja FRance), ale akuratw Hiszpanii to ja sie nigdzie nie spiesze. :o) mimis: W rzeczy samej, rejsy z Polakami sa najbardziej "dynamiczne". :o) W KRK kierowca nie "myli stron", tylko zawsze tzreba wsiadac do autobusu stajac przy pzreciwnych drzwiach do tych, ktorymi sie wsiadlo, gdyz wtedy wysiadasz jako peirwszy z autobusu. nauczyl mnie tego tomekk. A wlasnie, gdzie on?
mimis 2008-03-14 11:43   
mimis - Profil mimis
Mnie ten pośpiech zadziwia szczególnie na trasach gdzie latają Polacy. Samolot jeszcze jest NA PASIE, a już wokół siebie słyszę gadanie przez komórki i widzę jak ludzie wstają... A potem ogłaszają, że ze stanowiska pojedziemy autobusem, ale za jakieś 15 minut, bo chwilowo nie ma żadnych wolnych - czego oczywiście 2/3 ludzi nie rozumie, więc stoją dalej w klasycznej sprintowej pozycji startowej. Po czym w końcu podjeżdża autobus, wysiadam jako jeden z ostatnich, wsiadam do TEGO SAMEGO autobusu co ci, którzy wysiedli pierwsi, a potem jeszcze okazuje się że kierowca pomylił strony i wysiadam do kolejki paszportowej jako pierwszy ;))).
miras 2008-03-14 11:35   
miras - Profil miras
stenus: czasami może to być problem, jeśli wysiada się przez rękaw i to tylko przednim wyjściem :)
humbak 2008-03-14 11:33   
humbak - Profil humbak
aynis: W takich sytuacjach to zrozumiale. Jak wiem, ze bede sie musial spieszyc [przy wychodzeniu, to staram sie usiasc jak najblizej tylnych drzwi.
aynis 2008-03-14 11:14   
aynis - Profil aynis
Mi się czasem spieszy, szczególnie kiedy autobusy z lotniska odjeżdżają wieczorem w sobotę co godzinę. A że niestety są punktualne co do minuty... Wracając z BSL spóźniliśmy się 2 minuty na autobus, bo na bagaż czekaliśmy chyba z 20 minut na Stansted. No to poczekaliśmy godzinę na autobus, a jeszcze nie wszyscy się zmieścili do niego... W takich sytuacjach, owszem można się spieszyć z wyjściem z samolotu.
m-gdn 2008-03-14 10:58   
m-gdn - Profil m-gdn
faktycznie gdn-krk direct zniknął. "Z powodu zbyt małego zainteresowania..." ehh
humbak 2008-03-14 10:56   
humbak - Profil humbak
aynis: ooo, to bylby pzreboj! Ja tego nie rozumiem, czemu ludzie tak szybko chca wyjsc z samolotu. Ja tylko staram sie szybko wyjsc na lotniskach w UK, gdzie czeka mnie kontrola paszportu, zeby dlugo nie stac, choc i tak brytole szybko sparwdzaja.
aynis 2008-03-14 10:50   
aynis - Profil aynis
Ja myślę, że powinni wprowadzić opłatę za pierwszeństwo wyjścia z samolotu - to dopiero byłoby chętnych! Ledwo samolot stanie w miejscu, a wszyscy już przy drzwiach...
humbak 2008-03-14 10:46   
humbak - Profil humbak
E tam, przeciez kolejnosc pojawinia sie bagazu na tasmie zalezy od handlingu, a nie przewoznika. Zawsze mam oznakowanybagaz priorytetem Star Alliance, jak lece przewoznikami ze Stara i nigdy nie zdarzylo mi sie, abym dostal bagaz jako pierwszy na zadnym lotnisku. One wychodza w sposob absolutnie przypadkowy. Z Wizzem bedzie tak samo, tylko, ze tutaj ludzie beda placic za cos, czego nie dostana. A jak doskonale wiemy, to LCC maja szeroki wachlarz (cytat z FRancy) pomyslow na odplatne uslugi. :o) Slynna toaleta? Ja tylko czekam dnia, kiedy wprowadza.
gosc_kuba- 2008-03-14 10:43   
gosc_kuba- - Profil gosc_kuba-
W połowie lutego LOT zapowiedział bezpośrednie połączenie Gdańsk-Kraków. Jak w systemie się ono pojawiło to było ponad dwa razy droższe od tego z przesiadką. Czy w ten sposób LOT udowodnił, że nie ma zainteresowania tymi lotami? Dlaczego nie ma już tego połączenia w systemie rezerwacyjnym LOTu?
czeko 2008-03-14 09:00   
czeko - Profil czeko
a opłata za "ochrone miejsca"???
miras 2008-03-14 00:06   
miras - Profil miras
paolo. długo nie było cię na forum, ten wątek już był kilka dni temu :)
paolo-79 2008-03-14 00:04   
paolo-79 - Profil paolo-79
''Oferowana przez Wizz Air nowa usługa bagażu ekspresowego gwarantuje, że Państwa bagaż pojawi się na taśmociągu bagażowym jako jeden z pierwszych''...co oni wymysla jeszcze???
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy