×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Alarm na Heathrow


Na londyńskim lotnisku Heathrow zatrzymano mężczyznę, który wbiegł na pas startowy. Jego wtargnięcie na teren lotniska spowodowało ogłoszenie alarmu. Policja nie podała, czy uznaje incydent za próbę ataku terrorystycznego. Wczesnym popołudniem mężczyzna przeskoczył przez płot lotniska i zaczął biec po północnym pasie startowym w kierunku samolotu ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Miał ze sobą plecak, którego zawartość jest teraz badana przez saperów. Północny pas startowy został zamknięty dla ruchu. Odwołanych może zostać kilka krajowych lotów, pozostałe mogą mieć opóźnienia. Dziś na Heathrow przeprowadzano testy bezpieczeństwa. Na jutro zaplanowano otwarcie terminalu piątego - w uroczystości ma wziąć udział królowa Elżbieta II.

13/03/2008 16:57,  
<>

gość_7d9c7 - Profil
gość_7d9c7
  

  
Tak mu się śpieszyło do ciepłego ;) ???
13/03/2008 17:29  

  
Ufff, jak czytam takie rzeczy, to tylko martwic sie zaczynam o moje koleczko na koniec marca przez LHR. Lece na dwoch roznych biletach z bmi. I mam ponad 3 godziny na pzresiadki, ale jak mi cos takiego wskoczy na pas, to kicha.
13/03/2008 17:22  

  
pewnie spoznil sie na lot do DXB i chcial zlapac samolot na pasie;)))
13/03/2008 17:14  

  
Na londyńskim lotnisku Heathrow zatrzymano mężczyznę, który wbiegł na pas startowy. Jego wtargnięcie na teren lotniska spowodowało ogłoszenie alarmu. Policja nie podała, czy uznaje incydent za próbę ataku terrorystycznego.
Wczesnym popołudniem mężczyzna przeskoczył przez płot lotniska i zaczął biec po północnym pasie startowym w kierunku samolotu ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Miał ze sobą plecak, którego zawartość jest teraz badana przez saperów.

Północny pas startowy został zamknięty dla ruchu. Odwołanych może zostać kilka krajowych lotów, pozostałe mogą mieć opóźnienia. Dziś na Heathrow przeprowadzano testy bezpieczeństwa. Na jutro zaplanowano otwarcie terminalu piątego - w uroczystości ma wziąć udział królowa Elżbieta II.
13/03/2008 16:58  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie