Dwa imiona w LOT?

Mam problem ;-) kupowalam bilet z restrykcjami dla kolezanki w LOT z PL do DE. I niestety nie wiedzialam, ze ma ona 2 imiona. Sama mam jedno wiec nawet nie przyszlo mi to do glowy aby o to zapytac. Czy ktos wie jak oni do tego podchodza? Czy ten bilet moze byc niewazny? Czy jednak nie rpzywiazuja do tego az takiej uwagi? Jak dla mnie jest to bardzo nieprecyzyjne. Mimo, ze wpisane jest: "zgodnie z danymi w paszporcie" to jednak w rubryce istnieje tylko "imie" (Nie "imiona") oraz nazwisko. Jak myslicie czy musze kupic bilet jeszcze raz? :(
29/01/2012 10:31  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
4tech 2012-01-29 10:32   
4tech - Profil 4tech
Nie nie musisz.
galeksandra 2012-01-29 10:31   
galeksandra - Profil galeksandra
Mam problem ;-) kupowalam bilet z restrykcjami dla kolezanki w LOT z PL do DE. I niestety nie wiedzialam, ze ma ona 2 imiona. Sama mam jedno wiec nawet nie przyszlo mi to do glowy aby o to zapytac.
Czy ktos wie jak oni do tego podchodza? Czy ten bilet moze byc niewazny? Czy jednak nie rpzywiazuja do tego az takiej uwagi? Jak dla mnie jest to bardzo nieprecyzyjne. Mimo, ze wpisane jest: "zgodnie z danymi w paszporcie" to jednak w rubryce istnieje tylko "imie" (Nie "imiona") oraz nazwisko. Jak myslicie czy musze kupic bilet jeszcze raz? :(
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy