×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Niezidentyfikowany samolot nad Waszyngtonem


Niewielki samolot naruszył zamkniętą dla ruchu przestrzeń powietrzną nad centrum Waszyngtonu. Amerykańskie Ministerstwo Bezpieczeństwa Krajowego podało jednak, że incydent nie stanowi zagrożenia. Nad siedzibą amerykańskiego parlamentu pojawiły się wojskowe myśliwce. Mamy wolno poruszający się prywatny samolot, który leci przez zamkniętą przestrzeń powietrzną nad Kapitolem - poinformowała rzeczniczka ministerstwa Laura Keehner. W tej chwili nie ma żadnych przesłanek, że stanowi on zagrożenie - powiedziała. Dodała jednak, że w odpowiedzi na alarm natychmiast poderwano myśliwce wojskowe. Federalna Administracja Lotnictwa (FAA) nie potrafiła zidentyfikować maszyny, jednak zaznaczyła, że opuściła ona zastrzeżony obszar. Pracownicy Senatu twierdzą, że nie ogłoszono ewakuacji Kapitolu i wszystko funkcjonuje normalnie. Wcześniej telewizja Fox News informowała, że ewakuowano część Kongresu.

12/03/2008 19:18,  
<>

gość_39736 - Profil
gość_39736
  

  
Oni są chorzy na punkcie terroryzmu. Ameryko - chillout... :)
13/03/2008 10:54  

  
Niewielki samolot naruszył zamkniętą dla ruchu przestrzeń powietrzną nad centrum Waszyngtonu. Amerykańskie Ministerstwo Bezpieczeństwa Krajowego podało jednak, że incydent nie stanowi zagrożenia. Nad siedzibą amerykańskiego parlamentu pojawiły się wojskowe myśliwce.
Mamy wolno poruszający się prywatny samolot, który leci przez zamkniętą przestrzeń powietrzną nad Kapitolem - poinformowała rzeczniczka ministerstwa Laura Keehner. W tej chwili nie ma żadnych przesłanek, że stanowi on zagrożenie - powiedziała.
Dodała jednak, że w odpowiedzi na alarm natychmiast poderwano myśliwce wojskowe.

Federalna Administracja Lotnictwa (FAA) nie potrafiła zidentyfikować maszyny, jednak zaznaczyła, że opuściła ona zastrzeżony obszar.

Pracownicy Senatu twierdzą, że nie ogłoszono ewakuacji Kapitolu i wszystko funkcjonuje normalnie.

Wcześniej telewizja Fox News informowała, że ewakuowano część Kongresu.
12/03/2008 19:19  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie