×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Meridiana w Krakowie


Linie lotnicze Meridiana zacieśniają współpracę z Portem Lotniczym w Krakowie i promują Kraków we Włoszech. Włoska Meridiana, czołowa europejska tania linia lotnicza, zacieśnia współprace z Portem Lotniczym w Krakowie i promuje Kraków we Włoszech. Grupa włoskich tour operatorow, przebywających w Małopolsce na zaproszenie Meridiany, Biura Podróży Trip oraz Portu Lotniczego w Krakowie, spotkała się 10 marca w Urzędzie Miasta Krakowa z reprezentacją polskich tour operatorów, by omówić możliwości zwiększenia ruchu turystycznego miedzy Włochami a Małopolską, na bazie połączeń Meridiany z Krakowa do Turynu i via Turyn do Cagliari i Catanii. Ponadto Meridiana i Port Lotniczy w Krakowie uzgodniły plany wspólnej promocji połączeń, przewidujące miedzy innymi reklamę Meridiany w terminalu międzynarodowym lotniska Balice oraz reklamę Małopolski w magazynie pokładowym Meridiany. „Cieszymy się, że zacieśnia się nasza współpraca z Meridianą. Liczymy, że przyczyni się ona do dalszego wzrostu liczby rejsów z Krakowa do Turynu, a w przyszłości do otwarcia kolejnych połączeń Meridiany z Krakowa. – mówi Kamil Kamiński, Prezes Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II w Krakowie – Balicach. Warto dodać, ze trwają rozmowy Meridiany z Miastem Kraków na temat reklamy połączeń Meridiany na przystankach komunikacji miejskiej w Krakowie. Obecnie Meridiana oferuje trzy rejsy tygodniowo na trasie Kraków - Turyn, w poniedziałki, środy i piątki. Rejs z Krakowa startuje z lotniska Balice o 13.30 i ląduje w Turynie o 15.30, zaś rejs z Turynu startuje o 10.40, a ląduje w Krakowie o 12.40. Przez cały sezon Lato 2008 połączenie to obsługiwać będą samoloty MD82 ze 165 fotelami na pokładzie. „Wysoko cenimy sobie współpracę z Portem Lotniczym w Krakowie. Liczymy, że dzięki planowanym działaniom promocyjnym, w sezonie letnim połączenie Kraków – Turyn cieszyć się będzie dużym zainteresowaniem zarówno w Polsce, jak i we Włoszech. Z Meridianą polecieć będzie można nie tylko do Turynu, ale też na włoskie wyspy (do Cagliari i Catanii), coraz popularniejsze wśród polskich turystów. W ramach przygotowywanej obecnie umowy o współpracy marketingowej z Miastem Kraków będziemy promować najpiękniejsze polskie miasto na naszej stronie internetowej zobacz link, mówi Marek Slawatyniec, Dyrektor Meridiany na Polskę. Polecieć z Krakowa do Turynu można bardzo tanio, bo ceny brutto (łącznie z wszystkimi opłatami i podatkami) zaczynają się od 64 Euro. Ponadto rejsy z Krakowa do Turynu skomunikowane są z rejsami z Turynu do Catanii i Cagliari, dzięki czemu szybko i tanio można odbyć podróż z Krakowa na Sycylię i Sardynię. Flota Meridiany składa się z 22 samolotów, 18 maszyn MD82 oraz 4 Airbusów A319. W 2007 roku linia przewiozła 5,2 mln pasażerów, plasując się na trzecim miejscu wśród największych włoskich linii lotniczych.

12/03/2008 11:03,  
<>

gość_0fd3e - Profil
gość_0fd3e
  

  
Dajcie spokój i wykorzystajcie dobry moment, aby zamilknąć na temat obsługi lotniska KRK...
13/03/2008 11:01  

  
miras: dobre! Balet na lotniski w KRK. Chociaz kiedys byl Bal Sylwestrowy na Dworcu Warszawa Srodniescie no i Bal na Dworcu w Koluszkach. To czemu by nie zrobic na MPL KRK.
12/03/2008 19:10  

miras - Profil
miras
  
mimis: żeby jeszcze było miejsce na ten balecik. Organizacja lotniska jest "the best". Tak sprawnej obsługi jak na lotnisku w KRK, mogą nam tylko inne porty pozazdrościć. Lot do WAW czy VIE jest krótszy niż czasami oczekiwanie na bagaż :]
12/03/2008 19:01  

  
Ja bym okreslil lotnisko GDN w stylu lazienkowym.
12/03/2008 19:00  

  
hihihih
12/03/2008 18:37  

  
miras: Oczywiście ;). Nie daruję! I lotnisko też mamy najlepiej zorganizowane :)) (i rzek odwracamy bieg, no i oczywiście w trudnej sztuce baletu prym też wiedziemy).
12/03/2008 18:29  

miras - Profil
miras
  
paolo-79 piszac, że Gdańsk jest najpiękniejszy znowu narażasz się mieszkańcom Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa :))
12/03/2008 17:33  

  
pieknie aynis to napisali ale tak naprawde meridiana to dno...i polaczenie TRN KRK to niewypal...nie wiedza co z tym zrobic i dusza propagandowe texty...ahh, ''najpiękniejsze polskie miasto''?nie dla kazdego...wedlug mnie Gdansk;)
12/03/2008 16:58  

  
Jak narazie loty 2x tygodniowo i ta cena odstrasza klienta. Ze NE na tej trasie mozna było o wiele wiele taniej lecieć. Ale jak kogos interesuje taki kierunek i nie ma wyboru gdzie indziej lecieć(odpowiada mu data i godzina przylotu) tu prosze bardzo niech lata na Aeroporto di Torino:)
12/03/2008 12:06  

  
No cieszy sie b duzym zazwyczaj srody sa regularnie kasowane ... ale coz dobre i to
12/03/2008 12:06  

  
Linie lotnicze Meridiana zacieśniają współpracę z Portem Lotniczym w Krakowie i promują Kraków we Włoszech. Włoska Meridiana, czołowa europejska tania linia lotnicza, zacieśnia współprace z Portem Lotniczym w Krakowie i promuje Kraków we Włoszech. Grupa włoskich tour operatorow, przebywających w Małopolsce na zaproszenie Meridiany, Biura Podróży Trip oraz Portu Lotniczego
w Krakowie, spotkała się 10 marca w Urzędzie Miasta Krakowa z reprezentacją polskich tour operatorów, by omówić możliwości zwiększenia ruchu turystycznego miedzy Włochami a Małopolską, na bazie połączeń Meridiany z Krakowa do Turynu i via Turyn do Cagliari i Catanii.

Ponadto Meridiana i Port Lotniczy w Krakowie uzgodniły plany wspólnej promocji połączeń, przewidujące miedzy innymi reklamę Meridiany
w terminalu międzynarodowym lotniska Balice oraz reklamę Małopolski
w magazynie pokładowym Meridiany.

„Cieszymy się, że zacieśnia się nasza współpraca z Meridianą. Liczymy, że przyczyni się ona do dalszego wzrostu liczby rejsów z Krakowa do Turynu,
a w przyszłości do otwarcia kolejnych połączeń Meridiany z Krakowa. – mówi Kamil Kamiński, Prezes Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II w Krakowie – Balicach.

Warto dodać, ze trwają rozmowy Meridiany z Miastem Kraków na temat reklamy połączeń Meridiany na przystankach komunikacji miejskiej
w Krakowie.

Obecnie Meridiana oferuje trzy rejsy tygodniowo na trasie Kraków - Turyn,
w poniedziałki, środy i piątki. Rejs z Krakowa startuje z lotniska Balice
o 13.30 i ląduje w Turynie o 15.30, zaś rejs z Turynu startuje o 10.40, a ląduje w Krakowie o 12.40. Przez cały sezon Lato 2008 połączenie to obsługiwać będą samoloty MD82 ze 165 fotelami na pokładzie.

„Wysoko cenimy sobie współpracę z Portem Lotniczym w Krakowie. Liczymy, że dzięki planowanym działaniom promocyjnym, w sezonie letnim połączenie Kraków – Turyn cieszyć się będzie dużym zainteresowaniem zarówno w Polsce, jak i we Włoszech. Z Meridianą polecieć będzie można nie tylko do Turynu, ale też na włoskie wyspy (do Cagliari i Catanii), coraz popularniejsze wśród polskich turystów. W ramach przygotowywanej obecnie umowy o współpracy marketingowej z Miastem Kraków będziemy promować najpiękniejsze polskie miasto na naszej stronie internetowej zobacz link, mówi Marek Slawatyniec, Dyrektor Meridiany na Polskę. Polecieć z Krakowa do Turynu można bardzo tanio, bo ceny brutto (łącznie z wszystkimi opłatami i podatkami) zaczynają się od 64 Euro. Ponadto rejsy z Krakowa do Turynu skomunikowane są z rejsami z Turynu do Catanii i Cagliari, dzięki czemu szybko i tanio można odbyć podróż z Krakowa na Sycylię i Sardynię. Flota Meridiany składa się z 22 samolotów, 18 maszyn MD82 oraz 4 Airbusów A319. W 2007 roku linia przewiozła 5,2 mln pasażerów, plasując się na trzecim miejscu wśród największych włoskich linii lotniczych.
12/03/2008 11:05  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie