Status Frequent Traveller - jakie trasy?

Witam, tak jak w zeszłym roku wychodzi mi, że zbiorę dwadzieścia kilka segmentów lotu do statusu srebrnego. Chciałem dozbierać jakieś odcinki? Co polecacie z Poznania? Myślałem o krajówkach przez Warszawę do Bydgoszczy i Katowic (chyba najmniej uczęszczane), najchętniej wylot rano powrót wieczorem, np. w jakiś weekend (4 segmenty). Chociaż Bydgoszcz w zeszłym roku powodowała problemy z naliczaniem...
31/08/2011 13:53  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
malin 2011-09-01 14:43   
malin - Profil malin
Jeżeli ma osobną kartę to dostanie.

Ale jak chciałem przy naszej podróży ostatniej (check in on line TAP) podać przy żonie ten sam numer karty co mój, to nie przyjął drugi raz i punkty naliczył tylko mi.
Ale w przypadku osobnego biletu - nie jestem pewien, co system sprawdzi (nazwisko, imię?) i czy naliczy.
nederland 2011-09-01 13:31   
nederland - Profil nederland
nie żonę, a żony :) czyli jak Panowie to jest? zamawiam dla siebie i kogoś na jednym bilecie, to dostaję tylko ja tak? a jak osoba ma swoją kartę?
blava 2011-09-01 12:58   
blava - Profil blava
malin jasne ze zart :-) ,, bo opcja konta rodzinnego jest dostepna dla krajow Arabskich , tam zonyyy dobrze miec :-)
malin 2011-09-01 12:39   
malin - Profil malin
Żona dobra rzecz :-)
Faktycznie, jeżeli jest na jednym bilecie to nie (sprawdziłem przy locie TAP do Lizbony, naliczyło tylko mi). Ale jak jest osobny bilet?
nederland 2011-09-01 11:43   
nederland - Profil nederland
Przy check in naliczają tylko mile męża. Nie opłaca się mieć żony :P
malin 2011-09-01 11:32   
malin - Profil malin
blava: jest coś takiego jak konto rodzinne w Miles n More, czy tylko tak sobie żartujesz?

Mnie się kojarzy z zeszłego roku, że jak kupiłem bilet żonie na stronie lot.pl to i podałem swój numer milowy to mile dostałem. Oczywiście teraz nie moge tego sprawdzić, bo historia konta wyświetla tylko 3 miesiące (do d... z takim podglądem).
blava 2011-09-01 11:10   
blava - Profil blava
malin : Konto rodzinne
gral 2011-09-01 11:09   
gral - Profil gral
hmmm nie próbowałem tak (bo nie mam żony :D) ale jeśli mile ci się naliczą na twoje konto to na pewno zaliczą się też do odcinkowej promocji, bo czemu by nie?
malin 2011-09-01 10:53   
malin - Profil malin
Tak, ale pytanie brzmi czy liczy się przelot żony (to samo nazwisko), jeżeli u niej przy odprawie online podam mój numer karty Miles?
nederland 2011-08-31 18:42   
nederland - Profil nederland
Chyba każdy przelot się liczy, nawet te najdrobniejsze.
malin 2011-08-31 17:32   
malin - Profil malin
Słuszna uwaga z tym odwoływaniem, zwłaszcza, że chciałem weekendowe rejsy zakupić.
W zeszłym roku jak kupiłem osobny bilet żonie Warszawa Wilno i podałem swój numer karty milowej to mile dostałem. Czy ktoś wie, że tak jest nadal (nazwisko to samo) i czy te przeloty też wchodzą do srebrnej promocji?
nederland 2011-08-31 17:10   
nederland - Profil nederland
I wtedy dostanie kolejne segmenty z lotu przez FRA :D
gral 2011-08-31 15:46   
gral - Profil gral
w tej chwili nalicza się bez problemów na wszystkich odcinkach, więc bierz, co tańsze i godzinowo pasuje. Bydzia i Kato mogą przysporzyć problemow z odwolanymi lotami za to, bo jak cos trzeba skasowac to wlasnie te najmniej oblegane ida na pierwszy ogien :)
malin 2011-08-31 13:53   
malin - Profil malin
Witam,

tak jak w zeszłym roku wychodzi mi, że zbiorę dwadzieścia kilka segmentów lotu do statusu srebrnego. Chciałem dozbierać jakieś odcinki? Co polecacie z Poznania? Myślałem o krajówkach przez Warszawę do Bydgoszczy i Katowic (chyba najmniej uczęszczane), najchętniej wylot rano powrót wieczorem, np. w jakiś weekend (4 segmenty). Chociaż Bydgoszcz w zeszłym roku powodowała problemy z naliczaniem...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy